Aktualny czas: 17.09.2019, 09:09 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ankieta: Czy kupujesz mangę "One Piece" wydawaną przez JPF?
Tak.
Nie.
Mam w planie.
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Manga One Piece w Polsce
Autor Wiadomość
Bananowy Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 206
RE: Tomik 26.
LuigiN2000 napisał(a):Jeżeli po kilka tomów na raz to najlepiej ze strony jpf od 55 zł masz przesyłkę gratis,a ponadto od każdej wydanej złotówki dostajesz punkty które możesz wykorzystać na rabaty .

Ale u Waneko jest podobnie co do gratisów i punktów, z tego co widzę. Do tego można odbierać przesyłki w paczkomatach, jak jest się akurat nie w domu. Ja sam do pewnego momentu kupowałem tomiki w Matrasie, bo za przesyłkę do sklepu nic nie trzeba było płacić, a i za kupno większej ilości były rabaty. Niestety od poprzednich wakacji już nowych tomików kupić już nie można, bo nie wywiązywali się jakoś ze swojej umowy.
Sam tomik 26 bardzo mi się podobał, niestety dopiero teraz mi się udało go przeczytać. Historia okładkowa, tłumaczenie, no miodzio Big Grin Sam co chwila leżałem ze śmiechu przy czytaniu, zwłaszcza ten Brzucho, jak już wspomniał Komimasa, genialny. Saga Skypiea kupiła mnie już od samego początku, ale to co robił tutaj pan Dybała, jeszcze bardziej mnie przekonuje, choć i tak już mi się wcześniej bardzo podobała. Sam nie wiem, co niektórzy mają do polskich tłumaczeń, przynajmniej One Piece'a, w wydaniach tomikowych, nie wspominając, że o wiele przyjemniej się czyta na papierze, niż na ekranie, od czego oczy mogą boleć.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2014 19:46 przez Bananowy.)
02.03.2014 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Pluton Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 17
Poziom ostrzeżeń: 0%
No cóż, będę musiał do nich napisać i zorientować się ile kosztowałaby przesyłka do mojej miejscowości. Tak czy inaczej dzięki za informację.

"Koszmary istnieją poza granicami logiki, więc wszelkie próby ich wyjaśnienia mijają się z celem i kłócą się z poezją strachu..."
[Obrazek: 1hoCcej.png]
02.03.2014 19:44
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,101
LuigiN2000 napisał(a):Jeżeli po kilka tomów na raz to najlepiej ze strony jpf od 55 zł masz przesyłkę gratis,a ponadto od każdej wydanej złotówki dostajesz punkty które możesz wykorzystać na rabaty .
Na yatta czy waneko co prawda przesyłka darmowa jest od ponad 100 zł, ale mogę zamówić mangi różnych wydawnictw, poza tym na yatta są tańsze (nie wiem jak ceny waneko do tych ze stronki jpf się mają, bo nie porównywałem).

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
02.03.2014 20:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,799
Wydane tomiki OP są po 17 zł. Nie wydane (opóźniające zamówienie, więc takie lepiej zamawiać osobno) chyba 15-16, acz nie pamiętam.

W sumie nie wiem, czy te posty nie sprawdziły by się lepiej w "Manga One Piece w Polsce". Mógłby ktoś przenieść, jeżeli tak?

Dziękuję, to się gasić nie będę.

Notatka od Hejs, 02.03.2014 22:13 :

Uczynione :]

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2014 22:49 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
02.03.2014 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
LuigiN2000 Offline
ルイージ
Pirat

*
Liczba postów: 129
RE: Manga One Piece w Polsce
Kolejne przesunięcie terminu premiery 27 tomiku op tym razem na 25 marca.

13.03.2014 12:19
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,420
No i git. W sumie mi bardziej pasuje jak tomiki nie są tak często, odciąża to trochę mój portfel.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.03.2014 12:32 przez Grigorij.)
13.03.2014 12:32
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,935
Poziom ostrzeżeń: 5%
Hmm to dlatego takie tempo narzucone na ten 27xd Bo jednak chcą zdążyć w marcuxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

13.03.2014 12:34
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Skoro w trybie miesięcznym w zeszłym roku wyszło 7 tomików, to w tym, po przejściu na tryb półtoramiesięczny... Zdziwię się, gdy tomik wyjdzie bez przesunięć. W sumie Komi na sbxie mnie na tę wieść niejako przygotował, to mało mnie teraz dziwi.

13.03.2014 13:38
Bananowy Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 206
4 dni obsuwy w stosunku do tego, co było wcześniej to i tak mało. Jeszcze da się przeżyć, zwłaszcza, że i tak na koniec marca byłem przygotowany. Może w tym roku będzie to wychodzić w miarę regularnie i będzie te 6-7 tomików.
13.03.2014 14:19
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Z tym, że to już drugie przesunięcie. 17-21-25 marca.

13.03.2014 15:24
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama