Aktualny czas: 15.11.2018, 13:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mangowe Paringi
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,928
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Mangowe Paringi
To dla mnie jest trochę creepy.... Masz pod ręką kolejne z serii? Jak Zoro zlizuje krew z katany, trzymając za włosy odciętą głowę Robin?

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

18.05.2013 03:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,943
um nie, to już by było zbyt hardkorowe Tongue

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
18.05.2013 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Iwox Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 5
Jeśli chodzi o paringi to myśle że Zoro ma najwięcej możliwości ze wszystkich(Tashigi; Nami; Robin; Perona). Jednakże większość z nich by nie wypaliła. Z Robin ma chyba zbyt dużą różnicę wieku (9 lat), wiem że czasem to nie przeszkoda, ale mimo wszystko raczej nie pasują do siebie. Tashigi po prosu przypomina mu kogoś kim nie jest, więc byłby to związek oparty na złudzeniach i raczej niezbyt szczęśliwy, zwłaszcza że są po różnych stronach barykady. Pozostają Nami i Perona, co do tej pierwszej to ona raczej nie poszukuje partnera i co najwyżej Sanji ma u niej szanse, jeśli zaś chodzi o drugą, to za mało wiemy o ich relacjach, oraz o tym co między nimi zaszło, jeśli w ogóle zaszło, na wyspie Mihawka.

Pozostali raczej nie nadają się do związków, może po za Usoppem, który ma Kaye i Sanjim którego mógłbym od biedy paringować z Nami.
02.06.2013 21:05
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,896
Poziom ostrzeżeń: 20%
Iwox napisał(a):ona raczej nie poszukuje partnera i co najwyżej Sanji ma u niej szanse
Hm... Jak na moje, to Luffy x Nami jest bardziej realne, opierając się na wydarzeniach z mangi. Sanji to zwykły erotoman, który leci do każdej Tongue

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
02.06.2013 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 811
(02.06.2013 21:05 )Iwox napisał(a):  Z Robin ma chyba zbyt dużą różnicę wieku (9 lat), wiem że czasem to nie przeszkoda, ale mimo wszystko raczej nie pasują do siebie.

Luffy - 19 lat Hancock - 31 lat
12 lat różnicy
Problem?

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
02.06.2013 23:44
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 913
Myślę, że daliby radę z tym wiekiem. Z popędem na pewno by się zgadzało, bo 30-latki lubią, a 19-latkowie mają ku temu zdolnościSmile

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
03.06.2013 22:23
Luciferante Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Witajcie Smile Jestem nowy na forum. Dosyć długo już je przeglądam i przyszła pora by wypowiedzieć też swoich parę słów. Smile

Jeśli chodzi o "paringi" to mam kilka wyobrażeń. Mianowicie:

Luffy i Boa - Ona zakochana w nim całkowicie, on nie zdaje sobie z tego sprawy. Jednak moim zdaniem dobrze by się razem nie tyle co prezentowali ale pasowali by do siebie. Było by dosyć miło gdyby do Luffy'iego dotarło to co Boa czuje do niego. ( Chociaż Luffy to Luffy, ale pomarzyć sobie można Big Grin) Oda mógłby te postacie złączyć jakąś dodatkową historią na przykład: Coś zagraża Boa, a Luffy dowiedziawszy się o tym postanawia jej pomóc. I w całej tej historii rodzi się też uczucie jego do niej. Później stają się parą, biorą ślub. ( Marzenia. Chociaż miło by zobaczyć specjalny rozdział temu poświęcony gdzie pozostała załoga i pozostali przyjaciele Słomianych w tym uczestniczą.)

Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że Oda nie chce robić w One Piece romansów. Ale powiedzmy szczerze, on robi się jak każdy coraz starszy więc też inaczej patrzy na świat. Bardziej dojrzale. Bo gdy zaczynał One Piece był młodym człowiekiem. Więc może byłby cień szansy na to, że wreszcie połączył by kogoś.
24.09.2013 22:05
Luciferante Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
Dziękuję za doinformowanie. I przepraszam za kłopot Smile
24.09.2013 22:27

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama