Aktualny czas: 15.12.2017, 06:18 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marshall D. Teach
Autor Wiadomość
Neryuu
Unregistered

Marshall D. Teach
Jak myślicie jaką rolę zajmie Teach w mandze, będzie wrogiem Słomianych, lub ostatnim bossem w One Piece?
Bo ja myślę, że tak, przecież on też chce zdobyć One Piece.

Poza tym mam pytanie, czy to prawda, że obecny arc ma trwać tyle, ile wszystkie poprzednie? - Ponad 600 chapterów ?
Czy autor tak naprawdę będzie w stanie kontynuować mangę przez kolejne 13 lat? Ile będzie trwała przerwa w anime między obecnym arcem w Anime, a New World?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.01.2014 22:37 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
19.01.2011 18:36
Return to top
Witoldo Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 25
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Marshall... D. Teach
hmm co do Teach'a to mogę cię zapewnić że zajmie jakieś ważne stanowisko (pochłoną w końcu moc dotychczas najśliniejszego człowieka po Rogerze)

Hmm... co do chapterów raczej wątpie że aż 600 ale z 300 możemy się spodziewać w końcu to New World i może zrobić po oddzielnej sadze dla tych wszystkich "świeżaków" którzy dotarli do Archipelagu (nazwa mi wyleciała teraz) a ich paru było i na pewno nie będą to postacie które nie odegrają żadnej roli Smile
19.01.2011 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
olsonne Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
No jak na mnie z Czarnobrodym będzie na pewno dużo walki. W końcu jest odpowiedzialny za śmierć Ace'a, więc Luffy będzie chciał się zemścić.
A co do ilości chapterów- może być ich 600, mi pasujeBig Grin

"Spójrz! Popatrz! Widzisz różnicę? Bo ja różnicę widzę"
19.01.2011 21:48
Sefer93 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35
Moim zdaniem to Teach i jego załoga będą ostatecznymi przeciwnikami słomianych. Wystarcz im się przyjrzeć. W załodze czarnobrodego mamy snajpera, nawigatora, który prawdopodobnie walczy laską oraz lekarza. Ostatnio dołączyli nowi a wśród nich dosyć silny szermierz, idealny przeciwnik dla Zoro. Jest jeszcze kilku ale niestety nic o nich nie wiemy ale coś czuje w kościach, że też się jakoś dopasują do słomianych.

[Obrazek: aw_sig_for_hayami_chan_by_mistic_gohan.png]
19.01.2011 21:58
olsonne Offline
Majtek
Pirat

*
To że jest tam nawigator i lekarz to oczywiste- co to za załoga bez nichWink Ale zgadzam się że oni będą jednymi z ostatnich wrogów.

19.01.2011 22:22
Sefer93 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Fakt, ale w której załodze są oni wyszczególnieni tak jak u Teacha i Lufiego? Chodzi mi o to, że Oda ich dopasowywuje pod względem umięjętności, coś jak w KHR gdzie każdy strażnik ma swojego przeciwnika o podobnych zdolnościach.

19.01.2011 22:38
olsonne Offline
Majtek
Pirat

*
W sumie w większości arców przeciwnicy są dopasowani- np. mr1 i Zoro. Koniec końców załoga Blackbearda będzie ważnym elementem fabuły.

19.01.2011 22:50
Sefer93 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Zwykle Zoro ma swojego "dostrojonego" przeciwnika, nie licząc Enela i mr 2, ma to na celu pokazać jak silnym jest on szermierzem.

Edit: Skończmy temat bo się lekki offtop robi ;p

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2011 23:00 przez Sefer93.)
19.01.2011 23:00
Nielot Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 9
(19.01.2011 21:58 )Sefer93 napisał(a):  Moim zdaniem to Teach i jego załoga będą ostatecznymi przeciwnikami słomianych. Wystarcz im się przyjrzeć. W załodze czarnobrodego mamy snajpera, nawigatora, który prawdopodobnie walczy laską oraz lekarza. Ostatnio dołączyli nowi a wśród nich dosyć silny szermierz, idealny przeciwnik dla Zoro. Jest jeszcze kilku ale niestety nic o nich nie wiemy ale coś czuje w kościach, że też się jakoś dopasują do słomianych.
O to, to.

Poza tym, uważam, że Czarnobrody oprócz tego, że przyczynił się do śmierci Ace'a, zabije Shanksa i będzie ostatnim i najpotężniejszym przeciwnikiem Luffyego.
17.12.2011 13:52
Devzan Offline
50 IQ but 20 cm
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,804
Poziom ostrzeżeń: 20%
Czarnobrody aka Marshall D. Teach
Postać, którą wszyscy znamy. Społeczność OP szufladkuje go do jednej z dwóch kategorii - znienawidzona, lub ulubiona postać (ja akurat zaklasyfikowałem go do obu). Wszystko to przez jego czyny, poglądy oraz charakter.
Teach jest inteligentny i przebiegły od samego początku, gdy to zaplanował zdobycie najpotężniejszego owocu na świecie (cóż, Yami Yami jest godny tego tytułu). Nie zawahał się zdradzić załogi najpotężniejszego pirata tamtych czasów, Białobrodego! Cóż, ale jak widać - opłacało się.
Po zdobyciu Yami Yami dokładnie wiedział co zrobić - dać się "dorwać" Ace'owi by go oddać w ręce Marynarki, aby zdobyć tytuł Shichibukai, czego zresztą dokonał. Kolejny raz pokazuje swoją przebiegłość, gdy to wykorzystuje ów tytuł, by "wedrzeć" się do ID, a stamtąd zabrać paru kompanów.
To już ukazuje potęgę Czarnego. Ale przecież to dopiero początek. Swoją siłę zaczął przedstawiać na Marineford, gdy to zdobył owoc Edwarda Newgate'a. Wtedy cała Marynarka była w przekonaniu, że Czarnego już nikt nie jest wstanie pokonać. A przecież on na tym nie skończył!
Prawdziwy chaos rozpoczął się, gdy to wzbogacił się o nieznaną ilość kolejnych owoców! Co więcej, nie tylko dla siebie - jest wstanie "wszczepić" owoc nawet innemu człowiekowi!
To oznacza, że jego załoga jest aktualnie najpotężniejsza. Prawdopodobnie każdy posiada kilka owoców (o ile inni także mogą mieć więcej niż 1).

Jeśli to oni mają być ostatecznymi przeciwnikami załogi Luffy'ego, to trochę poczekamy. Przecież SHP dopiero wkroczyli na NW.

Trochę się rozpisałem - teraz Wasza kolej! Jak wygląda Wasze zdanie na temat Marshalla?

[Obrazek: 2HDUxJ1.gif]
23.03.2012 22:10

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama