Aktualny czas: 19.09.2017, 15:35 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Nabór na adminów.
Potrzebni mi są ludzie, którzy mogą mi prowadzić nakamę:) Więcej informacji -> Tutaj <-
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MASTODONCON
Autor Wiadomość
Eikichi Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,910
Poziom ostrzeżeń: 0%
MASTODONCON
MASTODONCON - termin który pojawia się wśród nas już od jakiegoś czasu, pora by dostał on własny temat.

Chodzi oczywiście o spotkanie dla piszących SC (Kyou też się liczy, jeśli tylko zechce), dla tych co nasze SC uwielbiają, byśmy się choćby w 20% mogli wygadać tak jak nam trzeba xD.

Miejsce i czas są nieokreślone, teraz mamy CC więc terminy najbliższe najzwyczajniej w świecie odpadają, ale może wrzesień? Mi się wydaje i ja bym tak chciał by termin przypasował całej naszej grupie, Ponury cholera Ty też się postaraj być, no siedzisz w tym z nami już tyle, że warto by sprobować stary, lub przynajmniej zdecydowanej większości. Ale własnie oprócz terminu potrzebne byłoby też jakieś miejsce, całość fajnie jakby trwała chociażby dwa dni, ja gdybyśmy mieli listę i określony czas mógłbym się zapytać o strych u mnie, ale nie mogę nic obiecać.

Ale myślę, że taki wrzesień to dobry czas, ale by coś myśleć trzeba głosów pozostałych osób.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
06.07.2016 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,503
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: MASTODONCON
Hmmm, 6 września kończę staż, więc wstępnie mogę uzyczyc miejsca. Muszę się jeszcze dogadać z rodziną, ale myślę że byłoby fajnie

[Obrazek: Z6ihek4.png]
06.07.2016 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Online
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,247
Poziom ostrzeżeń: 5%
Dla mnie najlepiej sierpień. Ja bym chętnie użyczył pokoju, ale siora by mnie zabiła i nerwowo chyba nie wytrzymałaxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2016 11:55 przez Komimasa.)
06.07.2016 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,619
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ja jak tylko rodzice się wyprowadzą będę miał cały czas wolne mieszkanie na spotkania Mastodonii więc nie będzie problemu Smile Może to być we wrześniu albo i październiku ale będzie.

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2016 11:54 przez fuszioms.)
06.07.2016 11:54
Eikichi Online
Yonkou
Pirat

*
Byłaby miejscówa, co prawda ja dojazdu nie znam (zawsze można zobaczyć temat z sylwka), ale może udałoby się jakiś transport zorganizować z kato. Mi by to pasowało, na pewno na ten czas.

06.07.2016 12:00
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,810
Jeżeli odbędzie się toto w Rzeszowie to nie ma sprawy XD Mogę wpaść ;P

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
06.07.2016 12:14
Eikichi Online
Yonkou
Pirat

*
Bo ktoś od nas tam mieszka ;D - Gdyby odbywało się u Orziego Ponurasie to miejsce spotkania byłoby pod Skarżyskiem - to chyba najbliżej Ciebie.

Najlepiej tak obiektywnie patrząc byłoby chyba to zrobić w krk lub na Śląsku. W ten sposób ludzie mieliby dobre dojazdy.

06.07.2016 12:35
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,093
We wrześniu to może i u mnie by się dało, bo mam mieć wolne mieszkanie na kilka dni.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

06.07.2016 12:52
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,503
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jeżeli będzie to po 6 września to mogę w sumie wszędzie wpaść. Jeżeli wcześniej to będę musiał kombinować, ale też pewnie dałbym radę, jeżeli jednak sierpień to wolałbym późny

[Obrazek: Z6ihek4.png]
06.07.2016 12:54
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,120
Z podkarpacia na Kraków nie ma dobrego dojazdu, chyba że swoim samochodem przez A4. Bo pociągi odpadają przez jakąś dziwną lukę w trakcji (choć może już to ogarnęli) bo wyszukiwarka pkp, zawsze pociągi na Rzeszów pokazuje z jakąś przesiadką na autobus za Krakowem xD. Ja nic nie obiecuje, bo u mnie jest taka sytuacja, że dużo się może zmienić w najbliższej przyszłości.

06.07.2016 20:38
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama