Aktualny czas: 23.10.2017, 10:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Ankieta: Który fast food wolisz?
KFC
Mc Donalds.
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
MC czy KFC.
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

MC czy KFC.
Czas już najwyższy na kolejny luźny lub lekki temacik.
Więc pytanie jest proste. Tylko bardzo proszę o nie ograniczeniu się tylko do wybrania opcji. To nie zabawa "piwo czy wino".
A więc. Mamy dwie grupy wydaje mi się najbardziej znanych fast foodów.
Mc Donalds i KFC i właśnie. Do którego lubicie bardziej chodzić. Lub po prostu który wolicie?
27.04.2011 18:58
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: MC czy KFC.
Ja osobiście wolę MC. W KFC są beznadziejne frytki i jakoś KFC mi ciężej się najeść od MC Tongue No i jeszcze uwielbiam milk shake czekoladowy z MC xD Oczywiście, żeby nie było... Jak dostanę KFC nie będę wybrzydzał Tongue

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
27.04.2011 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 567
Do KFCaTongue. Z tych wszystkich fast foodów to najbardziej trawięTongue. Samemu to biorę longera a z ludźmi to można kubełek na spółęTongue. Aczkolwiek teraz to jeśli naprawdę głodny nie jestem to ani do maca ani do kfca ani do innych tego typu fast foodów nie wejdęTongue. Naprawdę nie czuję się za dobrze po stołowaniu tamTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
27.04.2011 19:41
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 983
A ja tam raczej smakiem żarcia się nie kieruje ;P. Tu i tu taki sam cel - idziesz, aby się nażreć jakiegoś fast-foodowskiego gówna ;P.
Moim wyborem (KFC nawiasem mówiąc) kierował fakt, iż w chwili obecnej w moim mieście jakieś pół roku temu powstał mac i już nie mam takiej frajdy, jak kiedyś (pamiętam jak się do Warszawy jeździło i odwiedzinami w macu podniecało ;P) przy wizycie w macu - wolę wpadać do KFC, gdyż tego jeszcze u mnie nie ma xD .
27.04.2011 20:16
Yokisan Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
Hmmmm zdecydowanie MC ... Zawsze biorę zestaw z zabawką Big Grin (joke). Po prostu kocham szejki w MC Smile Za to w KFC jest nie najgorsze żarcie wg.mnie lepsze niż w MC, ale nie ma szejków ! Jest niby Pepski itd, ale do dupy ... oni tam dają mnóstwo lodu i tamtejsze napoje już nie smakują jak te kupione w sklepie spożywczym, w butelce.

Niestety w moim miasteczku nie ma ani KFC, ani MC ... Najbliżej mam do Poznania (80km) ... Czasami tam bywam .

[Obrazek: 6996538.png][Obrazek: 6996553.png]

Radzę klikać, albo ... CHIDORI! :P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.04.2011 21:16 przez Yokisan.)
27.04.2011 21:15
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 117
Hmmm jako że od jakiegoś czasu mam genialne urządzenie jakim jest frytkownica to już z KFC nie mam takiej frajdy jak kiedyś. Oczywiście nie jestem wstanie podrobić tego co jest w KFC ale smakuje podobnie, jest tego więcej i jest taniej. Dlatego wybrałem MC

Ale i tak bezkonkurencyjny jest Burger King. Tam to dopiero jest żarcie. Taki bardziej przypakowany MC.
27.04.2011 21:47
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 327
Jadłem w Burger Kingu raz i nie zrobiło na mnie wrażenia, wole cheesburgery MC, na których się wychowałem (ah te Happy Meale). Nuggetsy całkiem niezłe, reszta zwyczajna, frytki spoko, ale bez rewelacji, ja tam tylko cheesburgery ogólnie tam jadałem. W KFC pierwszy raz miałem okazje zjeść bardzo późno i w sumie tylko longery bardzo mi smakują. Kurczaki/hotwingsy - niepewne, ale fajna panierka, reszty nie próbowałem. Co jest lepsze? Ciężko stwierdzić, bo każda ze stron oferuje coś ciekawego, ale MC chyba jednak ma tego więcej no i dzieciństwo robi swoje.

Pomijając cenę - wolę się napchać swoim ulubionym jedzeniem, czyli sushi, lub średnio-drogą pizzą (hut), niestety obie rzeczy drogie, więc i częstotliwość spożycia niska, no ale przynajmniej zostaje zawsze satysfakcja.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
28.04.2011 00:35
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088
Hehe, ale dziś przypadkiem znalazłam taki obrazek
[Obrazek: kevinbolk2.jpg] (:

Z tych dwóch jeśli już to wolę McDonalda, bardziej mi smakuje ich żarcie. Ale i tak bardzo rzadko zdarza mi się korzystać (:

[Obrazek: h3sygn.png]
28.04.2011 11:43
Haji Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 215
KFC ofc Big Grin Zinger Menu + Longer - cud miód orzeszki ^.^ No i można dolewać Pepsi ile się chce(no chyba że już to zmienili -daaaawno nie byłem w KFC a tym bardziej w McD).
A i jak wspomniał Mejtrix - frytkownica r0x!Najlepsze fryteczki są domowe =)

Si Deus pro no­bis, quis con­tra nos?
[Obrazek: tumblr_my7in7d_YYe1rlfzfyo1_500.jpg]
28.04.2011 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Neriona Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 265
Poziom ostrzeżeń: 10%
Oczywiście KFC, najbardziej smakują mi tam Stripsy, zawsze biorę B - smarta z nimi w zestawie. Dobre są też crushery, mi najbardziej smakuje kit - katowy. Za to w MC są pyszne lodySmile

[Obrazek: 4mbg.jpg]
28.04.2011 14:47
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama