Aktualny czas: 25.09.2017, 13:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odcinek 806 PL już na stronie!
Za tydzień godzinny odcinek specjalny!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Megaman zero, zx, zx advent
Autor Wiadomość
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,225
Poziom ostrzeżeń: 20%
Megaman zero, zx, zx advent
MMZ dla mnie jest to najlepsza seria gier megamena, w chwili gdy ujrzałem flasha na newgrounds o tej grze to się w nie zakochałem a gdy zacząłem dowiadywać się więcej o nie to to uczucie tylko narastało. Zwykle głównym wątkiem w megamanie jest ,,zły doktorek zrobił roboty które zniszczą świat'' i tak jest w classic i x ale zero jest inne ma znacznie ciekawsza fabułę, całe to elf war robi serii przepiękną fabułę. Innym aspektem jest to że mmz nie ma tego samego problemu co inne serie ze powtarza się ten sam ostatni boss, w mmz zmienia się on co serie i do tego każdy z nich ma ciekawa osobistą fabułę więc nie ma znudzenia typu ,,o znowu to ten sam boss co wcześniej''. Mimo ze seria miała zaledwie 4 serie i 2 kontynuacje to i tak uważam ze było to dobre posunięcie, należy skończyć serie wtedy gdy jest to ku temu najlepsza okazja a nie ciągnąc w nieskończoność. Próbowałem grac w ta grę ale w 3 to nie udało mi się nawet przejść 1 poziomu a udawało mi się to dopiero w 4 i to na najniższym poziomie hehe....ale nadal uważam ja za genialną grę, mam nadzieje ze znajdę kogoś kto tak samo interesuje się tą serią jak ja.

[Obrazek: a5d45uF.png]
24.05.2010 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama