Aktualny czas: 21.10.2017, 08:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mentalista
Autor Wiadomość
oomnix1 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 17
Mentalista
Czy ktoś z was oglądał Mentalista?
Jest to jeden z najbardziej popularnych seriali + główny aktor w USA oraz jest to naprawdę dobry serial Big Grin który niestety jest słabo popularny w naszym kraju chociaż były już 2 sezony na canal + i tvn
30.06.2011 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Mentalista
Jest to dobry i popularny serial, w którym gra główny aktor USA (to US ma swojego głównego aktora? zaraz usłyszę, że ma również swój własny muzyczny motyw przewodni i pewnie okaże się, że to wcale nie będzie hymn). Tyle się dowiedziałam z Twojego posta. Skoro WIESZ, że nie jest to popularny w Polsce serial, to musisz być gotów na to, że niewiele osób będzie wiedziało, o czym piszesz. ROZWIŃ tego posta. Napisz, o czym to jest, co to za "główny aktor" (chętnie poznam), etc.

[Obrazek: 66HHUfX.png]
30.06.2011 08:24
oomnix1 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
+ miał oznaczać że ostatnio aktor był najbardziej popularną postacią w usa (nie wiem jak najnowsze rankingi)
30.06.2011 11:57
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 567
Strasznie tajemniczo piszeszxD. Serio rozwiń trochę wypowiedź, może nas zainteresujeszTongue. Mnie już ciekawi ten tajemniczy aktorxD.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
30.06.2011 12:04
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721
Oomnix, to już zaczyna być śmieszne, rozwiń to wreszcie XD Zapodaj jakąś recenzję, albo co xD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
30.06.2011 18:55
oomnix1 Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
z braku czasu...
Tytułowy Mentalista - Patrick Jane (Simon Baker) - jest niezależnym konsultantem współpracującym z Kalifornijskim Biurem Śledczym. I choć nie jest stróżem prawa, wykorzystuje swoje umiejętności (m.in. hipnozę i umiejętności sugestii) pomagając policji w najtrudniejszych i najbardziej zagadkowych sprawach.

Główny bohater, niegdysiejszy oszust podający się za medium i cieszący się sławą celebryty, załamał się po tym jak jego żona i córeczka zostały zamordowane przez seryjnego mordercę nazwanego przez prasę "Czerwonym Johnem". Dręczony wyrzutami sumienia i zrozpaczony Jane porzuca dawne życie i zaczyna pomagać oficerom Kalifornijskiego Biura Śledczego w ich codziennej pracy. Wierzy, że dzięki temu kiedyś schwyta Czerwonego Johna i będzie miał okazję zemścić się za śmierć rodziny.
od siebie dodam, że w serial jest nieprzewidywalny, posiada dobrą dawkę humory, ZNAKOMITA GRA GŁÓWNEGO AKTORA ! , fabuła WCIĄGAJĄCA !
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.07.2011 00:24 przez oomnix1.)
01.07.2011 00:21
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 461
Ale... ten serial jest przewidywalny (jak prawie każdy - taka klątwa seriali xD). Chociaż ja osobiście oglądam Mentalistę już od kilku lat. O ile dobrze pamiętam, to już pod koniec liceum/na początku studiów zaczęłam.
Przede wszystkim serial jest zabawny. Początki są dosyć tajemnicze przez co ogląda się go odcinek za odcinkiem. Do pewnego momentu, potem już musisz wybrać, czy oglądasz dalej, czy nie. Już sam charakter i styl pracy Patrica zachęca do poznania dalszej fabuły. Jane jest nieobliczalny. Jednak w tym pozytywnym znaczeniu. Pierwsze sezony nawiązywały jeszcze jako tako do jego poprzedniej profesji (medium), potem już zaczęli to olewać i wprowadzili jakieś pogmatwane i nieciekawe sposoby rozwiązywania spraw. Okroili styl działania Patrica i zrobiło mdło.
Pierwsze sezony kręcą się wokół obsesji Patrica na punkcie Red Johna (ten oto złoczyńca jest seryjnym mordercą, który - w ramach zemsty - zabija córkę i żonę Patrica). Jane szuka powiązań i podpowiedzi, które doprowadzą go do RJ, przy okazji pomaga CBI rozwiązywać inne sprawy.
Wielkim finałem wszystkich sezonów , twórcy, postanowili uczynić 8 odcinek 6 sezonu, czyli tak, za przeproszeniem, z dupy.
I tu należy wybrać zakończenie oglądania, bo dalsze odcinki trącą już tylko kupą. Mimo, że wciąż jest jeszcze jedna nierozwiązana sprawa związana z RJ, to jednak do tej pory dwa razy o tym wspomnieli. Ekipa przeciąga ten serial aż do znudzenia.

Ostatni post - 30.06.2011 23:21. Tyle przegrać :')

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
12.02.2015 12:21
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,419
Poziom ostrzeżeń: 10%
Oglądałam to kiedyś, jakoś od drugiego sezonu. Mieliśmy kiedyś wykupiony taki pakiecik w N, z serialami i filmami. Moja mam oglądała chyba wszystkie seriale, które tam wrzucali, więc i ja od czasu do czasu coś widziałam. Wiele seriali mnie tak zaciekawiło, że oglądałam od środka. Podobnie było z Mentalistą. Tu zobaczyłam jakiś fragment, tu coś mnie zainteresowało, aż doszło do tego, że zaczęłam oglądać to normalnie, czego nie wiedziałam/nie rozumiałam, to wyjaśniła mi mama xD W końcu doszło do takiego momentu, że kiedy wrzucili nowy sezon, to nie miałam czasu oglądać, odcinki zaczęły wygasać i już nigdy nie wróciłam (ile seriali w taki sposób dla siebie uśmierciłam ;c)

Cóż więcej mogę powiedzieć. Serial jest przyjemny, da się oglądać, a przynajmniej dało się, do momentu, w którym zakończyłam xD

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
12.02.2015 13:35
Gosen Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 327
Obecnie trwa ostatni sezon i dopiero od przed przedostatniego odcinka zaczęło się grubo dziać. Warto, chociaż zmarnowany potencjał, bo tak późno Tongue Wcześniej łówny wątek z RJ został słabo zakończony, a potem już były same nudy, aż do teraz.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2015 22:56 przez Gosen.)
14.02.2015 19:04
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,133
Ja to ogladam ot tak, jak natrafie. Tak samo jak CSI xD nie przywiazuje wagi do kolejnosci odcinków :> i w tej formie mi wystarczy i sie podoba Smile

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
15.02.2015 10:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama