Aktualny czas: 13.12.2017, 14:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ankieta: Na swojego chłopaka wybrała bym
Luffy
Zoro
Usopp
Sanji
Chopper
Franky
Brook
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mężczyźni z SHP jako partnerzy w realu ^^
Autor Wiadomość
Chocobo Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 72
Mężczyźni z SHP jako partnerzy w realu ^^
Dziewczyny! Krótko i na temat. Którego samca z SHP wybrałybyście jako swojego partnera i dlaczego. Może pociąga was kaloryferek Zoro ?? Może elegancki ubiór Brooka?? A może jesteście fankami furry i chciały byście mieć za chłopaka słodkiego Choppiego ??

Zapraszam do głosowania i komentowania ; ).

[Obrazek: Grimmjow_Signature_by_Darkness_Creator.png]

16.01.2010 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Morita Offline
Majtek
Wanted Team

*
Liczba postów: 47
Poziom ostrzeżeń: 0%

Zdecydowanie Luffy ^^ Jest w pełni w moim typie :mrgreen: Czarne oczy, czarne włosy ^^ Do tego uśmiech i podejście do życia, za które go podziwiam i wielbię :oops: Nad tym nawet nie trzeba było się zastanawiać <3
16.01.2010 14:04
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 324

Ja zagłosowałam na Choppera, bo jest grzeczny, opiekuńczy, nie ugania się za innymi kobietami i posiada rozległą wiedzę medyczną. Jak widać, mam czysto praktyczne podejście do sprawy.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
16.01.2010 14:31
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Sanji <3
Nie, żebym przepadała za pantoflarzami, ale w tym jest to "coś"... co powoduje u mnie MOEE~! ;3
Umie przygotować wszystko ze wszystkiego - kuchenny McGyver. Dla osoby zdolnej podpalić wodę taki człowiek to skarb.
Dba o osobę na której mu zależy i w ogień za nią skoczy - kiedy przychodzi do uczuć Sanji potrafi być naprawdę poważny. Myślę, że zgadalibyśmy się pod tym względem XD

[Obrazek: 66HHUfX.png]
16.01.2010 19:35
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872

I ten korci i ten nęci. Aj. Trudny wybór. Szkoda, że nie można dwóch wybrać. ;-)
Ja wybieram Franka :mrgreen:
Dlaczego. Taka złota rączka zawsze się przyda. Zbuduje ci dom, zbuduje ci meble, wszystko naprawi, otworzy ciężko otwierające się słoiki. Swoją posturą w upalne dni zapewni cień, przy jego boku nie strach nawet iść po ciemnych ulicach Bronx'u. I ma małe wymagania kulinarne. Do pełni szczęścia wystarczy mu cola. A i jeszcze umie grać na gitarze. :mrgreen:
16.01.2010 21:11
BakaSakana Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 74

Zoro!
Podoba mi się jego charakter twardziela, sposób bycia i oczywiście wygląd. Boski kaloryferek jak wspomniała Chocobo Smile
Ceni sobie przede wszystkim honor, przyjaźń i marzenia, oj marzy mi się taki od zawsze *.*
A największym plusem jest to że mało gada i często śpi, dlatego mało z nim problemu ;]

[Obrazek: sygnaj.jpg] [Obrazek: sogeking9rs.gif]
16.01.2010 21:21
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*

Sanji moim zdaniem się nie nadaje, bo nigdy nie byłby wierny. W ogóle to prawie nikt się nie nadaje, bo wszyscy są poszukiwani, więc odpada związek bez narażania się.

18.01.2010 01:12
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Nah ;]
Zdaję sobie sprawę, że dla facetów jest "Ta Jedyna", ale przespać to oni by się przespali z wieloma, najchętniej na raz. A potem wrócić do "Tej Jedynej". I dla nich taki układ jest okay.
I dla mnie w sumie też XD
Sanji przynajmniej nie udaje, że się nie ogląda za każdą spódniczką, albo że dla niego już nie istnieją inne kobiety - oczywiście, ze istnieją i oczywiście, że należy doceniać ich piękno XD Ale wyraźnie deklaruje, kto króluje w jego sercu i na tym jest sprawa zamknięta - dla nikogo innego tak naprawdę nie ma miejsca ;]

[Obrazek: 66HHUfX.png]
18.01.2010 01:54
Vampircia Offline
Bosman
Pirat

*

Tak, wyraźnie deklaruje swoje bigamistyczne zapędy. Może jakaś mormonka by na niego poleciała. Mój facet odkąd ze mną jest przestał w ogóle zwracać uwagę na inne kobiety (i wiem, że nie ściemnia), więc najwyraźniej jest to możliwe.

18.01.2010 11:33
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

To się zdarza rzadko. Zbyt rzadko. Ja też mam ukochaną, ale to nie możliwe bym w świecie pełnym piękna, na jedno cudo patrzył tylkoSmile

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
18.01.2010 13:03

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama