Aktualny czas: 21.09.2018, 14:29 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Jackson
Autor Wiadomość
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Kami napisał(a):Skąd taka teoria :mrgreen: ? Zmarły chyba tutaj najmniej się obrazi.
Nie słyszałeś o szacunku do zmarłych?

Kami napisał(a):Gdybym był upośledzony i ktoś by mnie tak nazwał, to pewnie miałby rację. Moja opinia o Jacksonie nie ma cech zniewagi, a obrażać może się każdy czym chce.
A gdybyś się nie czuł upośledzony i ktoś by cie tak nazwał też byś się nie obraził? Też mogę rzucić jakąś obelgę i zgodnie z tym co powiedziałeś nie będę się czuł winny i powiem "obrażać może się każdy czym chce". Mógłbyś zmienić trochę swoje nastawienie.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
20.09.2009 02:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kami Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 98

romario7 napisał(a):Nie słyszałeś o szacunku do zmarłych?

Wymyślony zabobon przez ludzi. Czemu nagle po śmierci ktoś ma zyskiwać niekwestionowalny szacunek :shock: ? Jakoś nie sądzę żebyś z równym zapałem wyrażał się o Hitlerze czy choćby Nożowniku spod Kielc :mrgreen: .

romario7 napisał(a):A gdybyś się nie czuł upośledzony i ktoś by cie tak nazwał też byś nie obraził? Też mogę rzucić jakąś obelgę i zgodnie z tym co powiedziałeś nie będę się czuł winny i powiem "obrażać może się każdy czym chce". Mógłbyś zmienić trochę swoje nastawienie.

Gdybym był upośledzony to pewnie mało by mnie to obchodziło. Stan Twojego sumienia jest sprawą zupełnie poza dyskusją i nie mam zamiaru się do niej odnosić.

Obserwując zachowanie Jacksona (pomijam już domniemaną pedofilię i tak dalej) można spokojnie zaobserwować pewnego rodzaju zachowania. Polecam pooglądać jakieś materiały, a być może sam dojdziesz do podobnych wiosków.
20.09.2009 02:24
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Kami napisał(a):Jakoś nie sądzę żebyś z równym zapałem wyrażał się o Hitlerze czy choćby Nożowniku spod Kielc :mrgreen: .
Co to w ogóle za porównanie! Zestawiasz morderców i piosenkarza na równi? Zastanów się co piszesz.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
20.09.2009 10:45
Kami Offline
Majtek
Pirat

*

romario7 napisał(a):Co to w ogóle za porównanie! Zestawiasz morderców i piosenkarza na równi? Zastanów się co piszesz.

Zestawiam zmarłych ze zmarłymi na równi ;-) .

[center][Obrazek: starkisimpressed.jpg][/center]
20.09.2009 12:17
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Grigorij napisał(a):Po prostu człowiekowi należy się taki szacunek, na jaki zasłużył sobie za życia. To że umarł nic nie zmienia.

Zgadzam się z Grigorijem. Jaki szacunek za życia taka pamięć. Ja szanuję Jacksona za to co dokonał w muzyce. Życie osobiste mnie nie obchodzi bo to różnie bywa.
Hitler zasłynął ludobójstwem i wszyscy o tym pamiętają. A to że wydźwignął gospodarkę Niemiec z kryzysu nie ma znaczenia. Stalin zasłynął z twardej ręki i mordowania każdego kto mu się nie podporządkował. Einstein za teorię względności i wynalazki, a nie za to że nie potrafił się ubrać (cały świat naukowców śmiał się z niego że jest niechlujem). Po prostu uważam że powinno się pamiętać kogoś po tym czego najwięcej dokonał.
A Kami zapamiętał Jacksona chyba jako upośledzonego.

20.09.2009 14:01
Tymek Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 530

Ja powiem tak: nie byłem jego fanem, nie rajcowałem się zbytnio jego muzyką, ale kilka nawet się fajnie słuchało.
Najbardziej mnie jedynie wkurzało to jak umarł i nagle tyle ludzi "O Boże!". A już najbardziej denerwowało mnie to jak niektórzy na nk wklejali jego zdjęcie z R.I.P. i "nigdy Cię nie zapomnimy Michael" a większość z nich pewnie jednej dziesiątej jego piosenek nie znała. (rzygać się chce)

Lecz pamiętam jedno i serio nie zmyśliłem tego!

Jakiś tydzien przed jego śmiercią pomagałem mamie w ogródku (wkopywałem krawężniki). Poszedłem na chwilę do domu napić się wody (było coś koło 18), wszedłem do kuchni, zdjąłem wampirki i zacząłem pić, a tym czasem radio leci, chociaż wszyscy byli na dworze. I nagle piosenka Michaela "Billy Jean". Słucham chwilkę i myślę sobie "Nawet fajna, ale ściągnę kiedy indziej przecież gościu nigdzie się nie wybiera" Tak w przenośni, no wiecie... A tydzień później słyszę, że gościu zmarł...
Nie przeżywałem tego jakoś szcególnie, ale jeśli będę go wspominał, to zdecydowanie zawsze przypomni mi się ten epizodzik :-)

Ostatecznie: nawet fajne miał piosenki...

[Obrazek: 19979393.png]
20.09.2009 22:14
Kami Offline
Majtek
Pirat

*

Jutsu napisał(a):A tak poza tym to panowie używajcie OPZ

Przecież na temat jest..?

Grigorij napisał(a):Po prostu człowiekowi należy się taki szacunek, na jaki zasłużył sobie za życia. To że umarł nic nie zmienia.

Pełna zgoda. A Michael na takowy sobie nie zasłużył, przynajmniej dla mnie. Jeśli w czyimś życiu muzycznym był swego rodzaju kamieniem miliowym, to bardzo fajnie. Jednak Jackson to nie były same dokonania muzyczne, lecz osoba, która najwidoczniej była ostro pomylona :mrgreen:
I mówię to, nie zważając na liczbę popełnionych przestępstw ;-) .

romario7 napisał(a):A Kami zapamiętał Jacksona chyba jako upośledzonego.

Upośledzonego, białego murzyna, tworzącego marną muzykę a także domniemanego pedofila, dokładnie rzecz ujmując :mrgreen: .
21.09.2009 19:59
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872

A kto z nas nie jest szalony? Część z naszych zachowań przez innych byłaby uważana za nienormalne. Jackson był medialną osobą, za którą latali paparazzi i każdy jego wybryk był nagłaśniany. To tak jakby za każdym z nas latał jakiś fotoreporter robił nam zdjęcia jak dłubiemy w nosie, plujemy na chodnik, siorbiemy kawę, mlaskamy przy jedzeniu, zrobimy jakaś głupią minę lub powiemy cos głupiego. Sory, ale nikt nie ma w tyłku wetkniętego kija, by przez 24h na dobę siedzieć jak pionek i mówić ą, ę.
22.09.2009 09:04
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*

Zgadzam się z Syrenką w pełni.
Kami napisał(a):Upośledzonego, białego murzyna, tworzącego marną muzykę a także domniemanego pedofila, dokładnie rzecz ujmując :mrgreen: .
Co do upośledzonego nie będę się już wypowiadał.
Biały murzyn - chorował na bielactwo, to nie jego wina
tworzący marną muzykę - chyba ty jesteś marny; miliony ludzi docenia jego muzykę; nie musi ci się podobać; mnie też nie podoba się muzyka Chopina, a wiem że był geniuszem
domniemany pedofil - winy nigdy mu nie udowodniono; ja uważam że ty jesteś domniemanym pedofilem; nie mam na to dowodów ale jak się czujesz jak cię oskarżam?

22.09.2009 10:14
Kami Offline
Majtek
Pirat

*

Syrenka napisał(a):A kto z nas nie jest szalony? Część z naszych zachowań przez innych byłaby uważana za nienormalne. Jackson był medialną osobą, za którą latali paparazzi i każdy jego wybryk był nagłaśniany. To tak jakby za każdym z nas latał jakiś fotoreporter robił nam zdjęcia jak dłubiemy w nosie, plujemy na chodnik, siorbiemy kawę, mlaskamy przy jedzeniu, zrobimy jakaś głupią minę lub powiemy cos głupiego. Sory, ale nikt nie ma w tyłku wetkniętego kija, by przez 24h na dobę siedzieć jak pionek i mówić ą, ę.

Problem w tym, że Jacksona nikt o dłubanie w nosie nie oskarżał. Pamięta ktoś może jak prawie wyrzucił dziecko przez balkon :mrgreen: ?

romario7 napisał(a):Co do upośledzonego nie będę się już wypowiadał.

I bardzo dobrze. Też wyznaję zasadę, że jak nie mam pojęcia na dany temat, to się nie wypowiadam.

romario7 napisał(a):Biały murzyn - chorował na bielactwo, to nie jego wina
tworzący marną muzykę - chyba ty jesteś marny; miliony ludzi docenia jego muzykę; nie musi ci się podobać; mnie też nie podoba się muzyka Chopina, a wiem że był geniuszem

Miliony ludzi nie umie także myśleć logicznie, czy to znaczy, że my nie możemy mówić jak być powinno lub jest..? Persony od Jacksona o wiele gorsze zdobywały milionów fanów na świecie, więc to akurat mierny argument.

Nie podoba Ci się nawet muzyka Chopina, ale bezdyskusyjnie uznajesz go za geniusza.. :shock: ? Pomijam już wydumane pojęcie jakiegoś autorytety, jednak na jakiej podstawie dokładnie stwierdzasz, że jest to geniusz..?

romario7 napisał(a):domniemany pedofil - winy nigdy mu nie udowodniono; ja uważam że ty jesteś domniemanym pedofilem; nie mam na to dowodów ale jak się czujesz jak cię oskarżam?

Niestety, jakieś dowody być musiały, skoro sprawa trafiła do sądu. Wielu pedofilom nie udowodniono winy (ba, nawet ich nie oskarżono, vide - księża), jednak to nie oznacza, że takowymi nie są.

Jedyna materia, w której Jackson może być dla kogoś wzorem do naśladowania, to ilość operacji plastycznych :mrgreen:
Przy nim Cher wygląda jak nowo narodzona..
23.09.2009 18:27
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama