Aktualny czas: 13.11.2018, 03:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się oczekiwane dwa rozdziały Op921 jak i od razu 922.I jeszcze 923
Zapraszamy do czytania i komentowania:)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Jackson
Autor Wiadomość
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Kami napisał(a):
romario7 napisał(a):Co do upośledzonego nie będę się już wypowiadał.
I bardzo dobrze. Też wyznaję zasadę, że jak nie mam pojęcia na dany temat, to się nie wypowiadam.
Chyba mnie nie zrozumiałeś. Napisałem że już nie będę się wypowiadał, a nie że nie mam nic do powiedzenia.
Po prostu wolę zakończyć tą rozmowę, żeby się nie denerwować tak kontrowersyjnym gościem jak ty. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
23.09.2009 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
acr Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20

Przepraszam że wtrącam sie do dyskusji, ale muszę.

Kami napisał(a):Pamięta ktoś może jak prawie wyrzucił dziecko przez balkon :mrgreen: ?

Och, jakie to typowe. Oczywiście że chciał wyrzucić dziecko przez balkon, w przerwie gwałcił tuzin dzieci, a zanim się wybielił ( SZOK co nie? jak on mógł się wybielić ) to nagrywał tak słabą muzyke, że jest tylko najlepiej sprzedającym ją artystą na świecie. Aż mi wstyd za niego!

Kami napisał(a):Też wyznaję zasadę, że jak nie mam pojęcia na dany temat, to się nie wypowiadam.

To dlaczego wypowiadasz się w tym temacie? Przeczytałem twoje posty, i nie masz KOMPLETNIE pojęcia o czym mówisz. Wiedza z pudelka i innych pomponów się nie liczy - tak tylko przypominam.

Kami napisał(a):Miliony ludzi nie umie także myśleć logicznie, czy to znaczy, że my nie możemy mówić jak być powinno lub jest..? Persony od Jacksona o wiele gorsze zdobywały milionów fanów na świecie, więc to akurat mierny argument.

A jak być powinno?

Jackson? Wokalista, kompozytor, tancerz, showman. Człowiek orkiestra. Zauważcie, że jego następcy nie mają już tylu umiejętności ani takiej charyzmy, by przyciągać ludzi tak jak robił to MJ. Zamyka się pewna epoka w historii estrady. Do tej pory nikomu nie udało się pobić rekordu Thrillera i wielu, wielu innych, które MJ ustanowił. Na jego następcę poczekamy długo. Był kochany i nienawidzony - wielki Artysta, cholernie nieszczęśliwy człowiek, mały chłopiec uwięziony w złotej klatce showbiznesu. Ktoś kto mówi że Jackson nie stworzył nic wyjątkowego, a jego muzyka nie jest niczym specjalnym po prostu nie ma pojęcia o czym mówi. Tyle.

Kami napisał(a):Nie podoba Ci się nawet muzyka Chopina, ale bezdyskusyjnie uznajesz go za geniusza.. :shock: ? Pomijam już wydumane pojęcie jakiegoś autorytety, jednak na jakiej podstawie dokładnie stwierdzasz, że jest to geniusz..?

Och, o tym że Chopin jest geniuszem świadczy tylko i wyłącznie jego muzyka. Możesz jej nie lubić, ale co to zmieni? Wszystko możesz " stwierdzać ", co Ci się podoba. Ale Twoje zdanie nie jest nic warte, jeżeli nie masz żadnej wiedzy na ten temat. A w każdym razie jest warte co najwyżej na Twoje potrzeby. Nic nikomu nie da to, że ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o muzyce " stwierdzi ", że Doda jest fajna, a Beethoven czy Chopin już jakby mniej.

Kami napisał(a):Niestety, jakieś dowody być musiały, skoro sprawa trafiła do sądu. Wielu pedofilom nie udowodniono winy (ba, nawet ich nie oskarżono, vide - księża), jednak to nie oznacza, że takowymi nie są.

Ale nie oznacza też, że nimi są. Nie ma dowodów - nie ma winy. Oskrażanie MJ o pedofilie na podstawie papki nakręcanej przez media jest mniej więcej na tym samym poziomie, co polska polityka.

Kami napisał(a):Jedyna materia, w której Jackson może być dla kogoś wzorem do naśladowania, to ilość operacji plastycznych

Dobrze że nie wspomniałeś o muzyce, o każdym show przy którym wszyscy muzycy na świecie się chowają, tańcu, zapoczątkowaniu robienia teledysków i o tysiącu innych rzeczy ( o których niestety nie pisali na pudelku czy interii, żeby to zobaczyć trzeba właczyć jego muzyke i obejrzeć filmy (strasznie nie? może Cię to zabić)). naprawdę nie mam juz siły do komentowania tych wszystkich pseudoznaFFców którzy obudzili się po jego śmierci, ale po prostu najpierw pomyślcie zanim coś powiecie. Bo mówienie że muzyka MJ nie miała wpływu na rozwój muzyki na świecie jest mniej więcej na takim poziomie, jak zarzucanie że Kopernik nie miał wpływu na rozwój nauk ścisłych. Jest po prostu śmieszne.
28.09.2009 22:14
Kami Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 98

No już zetrzyj tę pianę, bo Ci nie przystoi ;-)

Cóż mogę Ci powiedzieć..? Nie specialnie widzi mi się wdawać w polemikę z zacietrzewionym fanem domniemanego pedofila. W tym wypadku, wybór swojego autorytetu świadczy chyba o wszystkim.
10.01.2010 18:19
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296

W sprawie śmierci (a zwłaszcza chorego zachowania ludzi,po jego śmierci)M.J pojadę słynnym cytatem Bogusia Lindy z "Psów" : "A kto umarł,ten nie zyje"
Dobra,już wyjasniam o co mi chodzi ^^.Wnerwia mnie to porąbane zachowanie ludzi po smierci M.J.Dobra w porządku może i był wielkim muzykiem,i ikoną popu,no ale ile może trwac jego ubóstwianie?Ludzie którzy jescze rok temu sądzili że M.J to pedofil (ja do dziś tak sądze),dzisiaj mówią że Michael był wielkim artystą.Dobrze że jeszcze Polsat nie napisał do papieża,aby uczynic Jacksona świętym.
Dla mnie M.J był normalnym muzykiem(i pedofilem).jego zachowanie porównał bym do dzisiejszego zachowanie Lady Gagi - kicz i chałą.I to ma byc ten wielki muzyk?
04.02.2010 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Korosław Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 138

Cytat:Dla mnie M.J był normalnym muzykiem(i pedofilem)
Oj masz racje Fantomas. To troche dziwne że po śmierci ludzie się tak nagle stają sławni i ubóstwiani. Nagle wszyscy zapominają o tych złych rzeczach jakie ci ludzie popełnili i widzą same pozytywy.
04.02.2010 20:44
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130

Ja zaobserwowałem taki trend, chodzi o ludzi znanych, kiedy ktoś umiera np. papież czy też domniemany pedofil, od razu na NK zdjęcia, profile i żale na różnych serwisach, jakimi byli wspaniałymi ludźmi i jak ich kochamy, ich działalność, muzykę. Po jakimś czasie to gdzieś znika, już się o nich nie pamięta, jedynie wspomina. Tak więc co jest gorsze, mówić o Jacksonie, że dzieci po jego śmierci będą bezpieczne, czy też wielbić a potem zapomnieć? Ja stawiam na to drugie, to ma być swego rodzaju pasja a nie czysty przypływ dobroci i szacunku dla zmarłych. Ci co odeszli są wspominani, ale niech to robi rodzina, a nie ludzie nie spokrewnieni z daną personą. Zmarłych zostawmy ze zmarłymi, a jeśli istnieje życie po życiu to się z nimi spotkamy, a jeżeli reinkarnacja, cieszmy się z tego, że sobie nasz bliski gdzieś żyje (wyjaśnienie - reinkarnacja w sensie nowe życie jako człowiek, nie jakiś żuk czy inne ptactwa xD).

To już jest koniec...
04.02.2010 20:59
Iskariota Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 107

Według mnie człowieka nie można nazwać "wielkim" dopóki robił coś pięknego za pieniądze - wtedy nazywamy to pracą i choćby była nie wiem jak wspaniała - to wciąż tylko źródło życia, mamony. O ile dana osoba zrobiła coś wspaniałego bezinteresownie - wtedy nazwijmy ją "wielką" ;]

[Według mnie MJ to tylko człowiek - nie król nie pedofil, nie murzyn, nie biały - człowiek, choć mój kolega z reala jest jego wielkim fanem na słowa nauczycielki "Nie uważam, by był warty naśladowania" wyszedł z klasy obrażony. Po dziś dzień w jego komórce widzę tapetę biało czarną z krzyżykiem u góry i napisem I <serce> MJ.]

Zuooo... nie ma obrazka xD
Ten pan zebrał: 7 punktów
04.02.2010 23:11
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Iskariota napisał(a):Według mnie człowieka nie można nazwać "wielkim" dopóki robił coś pięknego za pieniądze
Idąc twoim tokiem rozumowania to Mozart, Chopin, malarze, Kolumb i inni znani (bo nie chce mi się wymieniać) nie byli ludźmi wielkimi. :shock: Chyba mylisz trochę pojęcie człowieka wielkiego z dobrym. Aleksander Macedoński też był Wielki (nawet przydomek o tym sugeruje), a korzyści majątkowe otrzymywał.

Ra napisał(a):Ci co odeszli są wspominani, ale niech to robi rodzina, a nie ludzie nie spokrewnieni z daną personą. Zmarłych zostawmy ze zmarłymi
Trochę dziwne podejście. Nie mówisz w ogóle o kimś znanym z przeszłości? Nie zachwycasz się nim? To chyba normalne że ludzie zaczęli opłakiwać kogoś kogo uwielbiali. Nie rozumiem tylko takich ludzi co opłakują kogoś bo się zainteresowali tą osobą po jej śmierci. Co innego z prawdziwymi fanami.

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
04.02.2010 23:18
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296

Najlepiej fanów M.J podsumował mój ojciec ^^.
Ogladałem (już po śmierci Jacksona) jakiś dokument o jego życiu (M.J,nie mojego taty xD).Była w nim scena w której Michael wysiada z samochodu w podziemnym parkingu.Już czekały na niego fanki - zaledwie garstka (góra 5 osób).Z tej grupki wyskoczyła dziewczyna i płacząc poprosiła Michaela aby ją uściskał.Nie wiem czemu jej koleżanki z tyłu zaczeły też płakac.Po 'przytuleniu' zaczeły mówic do Michaela "Jesteś wielki","kochamy cię","podziwiamy cię" itp.Nagle mój ojciec wchodzi do pokoju,popatrzył chwilę na telewizor,i przedrzeźniając fanki krzyknął :
"Michael!Michael!Proszę!NAsikaj mi na twarz!Michael proszę!
;-)
05.02.2010 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama