Aktualny czas: 24.11.2017, 22:28 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Midori no Hibi
Autor Wiadomość
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 372
Poziom ostrzeżeń: 0%
Midori no Hibi
"Anime komediowo?romansowe o szkolnym rozrabiace i pannie z dobrego domu. Brzmi banalnie? Niekoniecznie?
Seiji ?Wściekły Pies? Sawamura ma w szkole opinię chuligana. Nie do końca to prawda. Nie atakuje słabszych i ma raczej sympatyczną, acz wybuchową osobowość oraz poczucie humoru ze skłonnością do ironii. Chętnie dałby sobie spokój z bijatykami, ale niestety miejscowe młodzieżowe gangi za żadne skarby świata nie chcą mu puścić płazem zniewag i porażek. Przemoc rodzi przemoc ? za dwóch pobitych mści się czterech następnych. A za tych czterech? Do tego Seijiego dręczy jeszcze jedno zmartwienie ? absolutny brak powodzenia u płci przeciwnej. Po dwudziestym koszu z rzędu wraca załamany do domu, pada plackiem na łóżko i zaczyna się poważnie martwić, czy przypadkiem nie spędzi reszty żywota ze swoją prawą ręką jako dziewczyną? Przewrotny los traktuje jego obawy zbyt dosłownie. Nagle prawa dłoń Sawamury zmienia się? w dziewczynę ? co przyprawia nieszczęsnego samotnika o duży szok. Po ochłonięciu dowiaduje się, że panna, która zastępuje jego prawicę, czuła coś do niego od dłuższego czasu, a całe zajście szokuje ją równie mocno jak Seijiego." - źródło: http://anime.tanuki.pl/strony/anime/279-...bi/rec/275

od siebie dodam, że to anime mnie urzekło... zdaje sobię sprawę że nie wszystkim przypadnie do gustu... ale wg mnie warto poświęcić chociaż parę minut na to anime... a całę kończy się na 13 odcinkach (a szkoda... jeszcze jakaś OAVka jak dla mnie by mogła byćTongue) a w moim podpisie większy obrazek jest właśnie kadrem z tego anime...

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2015 19:41 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
13.10.2009 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 861

Anime jest dobre to trzeba przyznać za pomysł należy się spory plus. Mi tam się jakoś aż tak bardzo nie spodobało czegoś mi w tej serii brakowało ale nie umiem tego sprecyzować.
14.10.2009 23:08
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 728

Obejrzałem i spodobało mi się, były śmieszne momenty no i siostra Seiji'a jest spoko xD
Według mnie można polecić to anime.

07.11.2009 10:48
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Ja to anime tak z ciekawości oglądam i nic specjalnego. Fajna jest tu jego siostra czy ta przewodnicząca, a tak nic specjalnego Undecided

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
21.05.2010 22:04
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
RE: Midori no Hibi
Jedna z ciekawszych serii według mnie. Niebanalny wątek romantyczny, głównie dzięki oryginalnemu pomysłowi na fabułę, dodatkowo ze wstawkami humoru. Anime krótkie, tylko trzynaście odcinków, idealne na wolny wieczór, by się nieco rozluźnić.
Muszę jednak przyznać, że mimo tylu plusów, znam lepsze serie z gatunku romans/komedia.
07.05.2011 21:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama