Aktualny czas: 19.01.2019, 01:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przez wzgląd na święta, rozdział ukazuje się dość późno, ale zawsze jeszcze w tym roku! - 928 Zapraszamy do czytania:)
Odpowiedz 
Mistrzostwa Lola półfinały nadchodzący finał
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,744
Poziom ostrzeżeń: 5%
Mistrzostwa Lola półfinały nadchodzący finał
Nigdy w to nie grałem, a oglądałem w sumie, bo był brachol Pax. I tak z początku podchodziłem do takiego spędzania czasu sceptycznie, ale szybko się wciągnąłem. Być może dlatego, że zadawałem pytania, o co tam chodzi, co się w którym momencie dzieje i zacząłem po prostu lepiej to kapować. Przyznam, że bardzo fajni są zarówno komentatorzy jak i eksperci od Polsat Games (ja oglądałem stream na YT). Właściwie dla wypowiedzi ekspertów, zwłaszcza Szabli, to mam ochotę oglądać finał.
W każdym razie widziałem walkę G2, no bo polak grał, no i tak bez pierwszego meczu Cloud 9 VS Fanatic.

Przyznam, że jeśli chodzi o pierwszy półfinał, no to jestem pod wrażeniem tego, jak te gracz w IG (czy jak ta chińska grupa się zwała) Shy, no robił popłoch w zastępach wroga. Zabawny jest też fakt, że jak G2 wzięło tego "smoka" to za wiele nimnie pokazało, a jak w rundzie finałowej wziął go Shy, to o boże, co tam się nie działo. Nie mogłem uwierzyć, że wszystkie trzy ciosy weszły, zwłaszcza ostatni, który jak się dowiedziałem zabiera najwięcej życia. Jak oni mogli sobie coś takiego wpuścić? W każdym razie było 3:0, więc no G2 nie odeszło w chwale. Niby tak, bo ponoć pokonało faworyta na swej drodze do półfinału, ale jednak w półfinale 3:0 i to przede wszystkim ludzie będą pamiętali, szczególnie 2 pierwsze walki, gdzie dostali jak dzieci. W trzeciej walce, G2 miało początkowo przewagę, ale potem się połasiło, weszło trochę zbyt głęboko w linię wroga i to się bardzo zemściło. Albo jak Shy wyczytał przeciwnika, i jak tamten miał już tyćkę życia, zaszedł go od góry i pyk, gościa nie ma.
Odnośnie tej walki pamiętam komentarz, gdzie G2 zostało porównane do batonikaxd

Drugi półfinał wydaje mi się był bardziej wyrównany, a już na pewno bardzo krwawa była ostatnia runda, gdzie było 25 do 13 bodajże kilów. Tam też grube były akcje, na koniec chyba poczwórny kill czy coś, także się działo. No ale znowu było 3:0 i tylko ten komentarz "ten mecz był jak kebab z potrójnym sosem czosnkowym" (pewnie coś przekręciłem) test nas z Paxem rozłożył na łopatki.

No i teraz czeka nas finał, gdzie obie drużyny zmłóciły swoich przeciwników 3:0, więc ciężko mi sobie wyobrazić, by teraz miało np. Fanatic dostać trzy do jaja, ale zobaczymy. Fajne jest też to, że na Yt są streamy także po czasie, więc nie trzeba koniecznie na tę godzinę, co się zaczyna.

Cóż, moja relacja jest typowo laikowa, no bo też się tam nie znam, wyobraźcie sobie, jakbyście Wy mieli komentować nie wiem, walkę w Db czy coś, ale oglądało się zacniexd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.10.2018 11:30 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
31.10.2018 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama