Aktualny czas: 14.12.2017, 21:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moda, ubiór, makijaż, dbamy o siebie, te sprawy.
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

Moda, ubiór, makijaż, dbamy o siebie, te sprawy.
Więc temat na razie jest w barze, bo chciałem by tu były czasem i frywolne wypowiedzi. Nie musi być pół stronnicowych postów. Temat jest lekki i przyjemny.

Możemy tu rozmawiać o tym co lubimy nosić, czy coś z obecnej mody nam pasuje, jakie lubimy perfumy, czy stosujemy makijaż etc.

Temat jest szeroki i postaram się go wskrzeszać ale jestem ciekaw, w którą stronę wpierw pójdzie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.09.2013 09:35 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
09.06.2009 17:39
Odpowiedz cytując ten post Return to top
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 368

Makijaż.

Nie trzeba. W sensie że jeśli dziewczyna jest wystarczająco piękna, to nie potrzeba jej zbyt dużo "upiększaczy" :-) A najczęściej po prostu taka baba lat 16+ najnormalniej w świecie przesadza i nie widać jej prawdziwej twarzy :-) Dobry makijaż nie zaszkodzi, ale mogłyby go co niektóre dziewczyny używać z deczka mniej :-D

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
09.06.2009 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 372
Poziom ostrzeżeń: 0%

PaSaT napisał(a):Nie trzeba. W sensie że jeśli dziewczyna jest wystarczająco piękna, to nie potrzeba jej zbyt dużo "upiększaczy"

zgadzam się.. nie lubię tapety na twarzy...
ja jeszcze od siebie dodam że nie lubię jak dziewczyna za dużo perfum używa.. (tak że na kilometr czuje najcześciej kwiecisty zapach)

ja lubię nosić koszulę i długie jeansowe spodnie oraz glany... ostatnio nie lubię chodzić z parasolką... jak miałęm długie włosy to zawsze miałem je rozpuszczone bo nie lubiłem gumek...

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
09.06.2009 20:02
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,100

Ołkiej d;

Ja się modą zbytnio nie kieruję, jeśli chodzi o ciuchy to najczęściej kupuję w lumpeksach, ot co! Biorę co mi się podoba a najchętniej czarne (bo ładny kolor i do wszystkiego pasuje) albo "hipisowskie" ciuchy

Makijażuję się rzadko, bo zwykle nie mam na to czasu, rano najczęściej jestem ledwo żywa i spóźniona d; Ale lubię nie za mocno, chociaż czasem sobie kolor na oczy walnę, że hej (do tych hipisowskich ciuchów) d;

Hm.

[Obrazek: h3sygn.png]
09.06.2009 20:14
januarus19 Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 277

Makijaż powinien podkreślać kwintesencję kobiecości a nie ją zmieniać jak w niektótych przypadkachTongue
Co do ubioru na imprezy czasem coś innowatorskiego stosuje, a ogólnie to stonowanych rzeczy co dnia ubieram do roboty.

Dzień w którym ludzie przestaną walczyć o życia swoich bliskich, stanie się dniem końca człowieczeństwa.
09.06.2009 20:45
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 863

Za modą to nie idę. Ubieram to co mi się podoba i jest wygodne Big Grin
Makijaż nie używam Big Grin Jak widzę te maski co niektóre dziewczyny mają to mi się śmiać chce (że jak podejdę i klepnę w potylice to będę miał darmową maskę Big Grin)
09.06.2009 21:17
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,193

Co do mody, to szczerze powiedziawszy guzik mnie ona obchodzi. Zawsze ubierałem się według własnego uznania i tylko w to w czym mi jest wygodnie, bez względu na obecne trendy i nie czuję potrzeby zmian.
Co do makijażu, to jak już niektórzy pewnie wiedzą cenię sobie naturalność. Gdy widzę te młode dziewczyny z dwoma kilogramami tapety, to jest mi ich żal, bo samo zastanawianie się jak za parę lat będą wyglądać ich twarze sprawia że jest mi niedobrze. Nie przekreślam całkowicie makijażu, broń Boże nie! Lekkie podkreślenie rysów czy koloru twarzy, lub kredka na oczku nie zaszkodzi. Tu jest jak z wszystkim, trzeba znać umiar. Moim zdaniem firmy, które zajmują się produkcją środków do makijażu, umyślnie biją w to by zniszczyć twarz, jest tak jak w każdym biznesie zawsze dodają coś żebyś wrócił (np. 1 plasterek ogórka kiszonego w każdym hamburgerze w mc donaldzie, czyli największy rozbudzać łaknienia). Niszczą ci twarz, abyś bez użycia ich środków nie mógł pokazać się ludziom...

09.06.2009 21:25
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Ja tam lubię nowe kolekcje w Housie i CroppieTongue Zazwyczaj bo ostatnio wyszła jakaś masakryczna, ale ta poprzednia była świetna.
W życiu jednak raczej kieruje się tym co mi się podoba.
A co do dbania o siebie? Cóż, tak samo jak nie lubię faceta, który ma nie przycięte "łoniaki" na brodzie, tak samo nie mogę patrzeć na kobietę z kropeczkami pod pachą. Trzeba mieć pewne pojęcie estetyki jednak moim zdaniem.
Makijaż jest dobry o ile jest dobrze używany. Ładny cień do powiek, czy coś tam na rzęsy potrafi sprawić, że kobieta jest jeszcze piękniejsza. Nie trawię natomiast malujących się facetów. Jak widzę COŚ takiego to zawsze mam ochotę zaj**ać lutę. Nie wiem zupełnie dlaczegoTongue

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
10.06.2009 02:11
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 80

Spoiler :
Iva-chan przypomniał mi się. Gdy dostał kwasem w twarz... *haaha*
Nigdy nie kierowałam się modą ( moda na sukces xP), ubieram, kupuję rzeczy, które wpadną mi w oko. Najgorsze jest w moim mieście fakt, że jeżeli np. Hausie wyjdzie kolekcja tak jak pisał Najuch to wszyscy w Sz-n mają to *bleee*.
Jeżeli chodzi o perfumy to muszą być strasznie delikatne i używać ich w malutkiej ilości ;-)
( Moja mama pierze ubrania w ślicznym płynie do płukania, czasami jak zapomnę użyć perfum to ubranka je zastępują i oczywiście żele pod prysznic, balsamy itd xP..)
Co do makijażu... Jestem za ale to tylko na jakieś okazje i z umiarem. Nie będę się rozpisywać bo już zostało wszystko powiedziane wyżej ;-)
Najgorszym kremem do twarzy jest bambino dla dzieci, jaki on jest tłusty! Ble, staram trzymam się od niego z daleka :-P
10.06.2009 18:30
Jutsu
Unregistered

Hmm widzę że temat obrodził. Co mnie bardzo cieszy. Ja tu z przyrządem do reanimacji a temat w miarę w miarę.

No cóz tak jak niektórzy (albo większość ) napisali delikatny makijaż nie zaszkodzi. Może ukryć prawda do końca nie wiem co ale chyba jakieś coś^__^

Można lekko podkreślić rzęsy itd.

Ale ja tu od rozbudowywania jestem 8-)
Więc kładę cegiełkę.

Np jakie buty preferujecie?
17.06.2009 00:06
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama