Aktualny czas: 22.08.2019, 01:27 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ankieta: kwestia muzyki w fiku. aha i zdjecia...
Sam sobie radzę te "pomoce " nic nie daja a tylko przeszkadzają.
Sam sobie radzę ale te "pomoce" mi nie przeszkadzają.
Sam sobie radzę te "pomoce " nic nie daja a tylko przeszkadzają.
Bez cyferek i "/" sobie nie dam rady. To mi pomaga.
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Mój fik początek - Całość.
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,915
Poziom ostrzeżeń: 5%

To fakt, jak się wejdzie w panel administracyjny i artykuły to krzyk na drogęBig Grin Dobrze, ze w tym czasie nikt nic nie pisał bo ja nie wiem jak w tym gąszczu by się to odnalazło. Tam jest tego zdrowo ponad 100.

Poprawiaj by nie było błędów, ludzie czytają, chyba nie chcesz by się takie jak ja miałem powtórzyłyTongue

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

05.07.2009 03:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 913
Poziom ostrzeżeń: 0%

W sumie siedziałem nad tym fikiem wczoraj do rana, sprawdzając ile się da (z pomocą autora bo bez tego nie przeczytałbym na wszystkie sposoby), a pewnie i tak wiele mi brakuje.

Wszystko co powinno być w tym komentarzu napisałem autorowi na gg, ale powiem jedno, co najważniejsze:

FENOMENALNY FANFIK. MUST READ.

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
05.07.2009 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Więc znów wróciłem sobie do tego jakze wybitnego fika. Poszedłem inną drogą (reakcja na dziurę) i właśnie jestem za wyborem ?Pójdzie sprawdzić na wszelki wypadek? Scenka z Robin i Frankom wyszła bombowo. Dokładnie tak jak powinna, litowo, lekki humor, nie Umis, ale przyjemnie się czytało. Idealnie odwzorowujesz Franky?ego, jest czysto Odowski. Oddaje sposób bycia cyborga i mówi dokładnie jak on. Słupa krajoznawczą wycieczkę i inne supa. Bardzo Słupa, ze to dajesz.
Również Bronka jest ardzo dobrze oddany, śmiem przepuszczać, ze wykorzystujesz go lepiej niż Oda. Tekst Nami:
- Franky zawsze miał niepoukładane w głowie, Obrok z kolei od początku miał pustą.
To pokazuje jak trafnie wykorzystujesz to, ze jest kościotrupem. To ?muszę sprawdzić, jak będzie się niosło Yohohoho? naprawdę miły fragmencik. Muza nie powalała, miła i pasująca.
Kolejny świetny tekst
?O w dupsko, to znowu ten przerośnięty sardyniec.? Sypiesz nimi jak z rękawaBig Grin
Jak poleciała muza i Franky wkroczył do boju, znów lekki komizm, choć powiedziałbym, że nawet już dość konkretny. Zwłaszcza jak łódka zaczęła atakować Franky?ego, bądź Obrok zaczął komentować. No wyobraźmy sobie tę sytuację. Obrok muszka mikrofon, a Franky właśnie szykuje się do ataku. Świetnie wyobraziłem sobie to jak ten nagle zaczyna komentować a Franky dębiejeBig GrinBig Grin
Jak Franky puścił muzę, lol, fakt świetnie pasuje do niegoBig Grin
?bowiem oboje szczupli, tyle, że muzyk niepojęcie? znów wykorzystanie kościotrupa:kościotrupa
Powiem tak. Sam tekst O brooku śledzącym punkcik na sonarze jest zwykły i niekoniecznie śmieszny. Ale warto sobie zapuścić muzykę warto. Genialna, od razu jak poleciała zacząłem się śmiać, bo wyobraziłem sobie jak Obrok macha na lewo i prawo w jej rytmBig Grin
?Racja przegięliśmy można by rzec strunę - dodał kościotrup.? I kolejny tekst o Brooku, zdecydowanie robisz to lepiej od oryginału.

Robin i Franky

Musze przyznać sensownie to nakręciłeś. Podróż potem samotny spacer po dnie, ciągła pomoc, w końcu sam na sma i usta usta. Szybko, ale z sensem.

Właściwie wszystko mi się podoba. Dobrze się czyta ( jak matka nie wchodzi ?Idzie burza wyłącz komputer? Muzyczka fajnie pasuje, ale musze przyznać niezła akcja z tymi karetamiTongue

Tak czy inaczej, inaczej się to odbiera jak już wiadomo kim jest Till, ale póki co idę jakby zupełnie inną drogą i mało wyborów jest, mimo to miło się czyta.

15.07.2009 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*

Przeczytałem na dwa sposoby a i tak jeszcze dużo postaci nei widziałem. Nieźle, będe jeszcze kombinował.
Polecam na pewno przeczytać łatając dziurę i nieSmile

Zaskoczyło mnie też to, iż jedna droga była pełna wyborów, druga praktycznie pozbawiona ciekaweSmile

To już o fiku więc ci co nei czytali nie czytać tegoSmile

Cała historia zupełnie inna jakby. Z innej strony opowiedziana. Bardzo fajne. Do tego widziałem elementy komizmu nawet w trudnych napiętych sytuacjach, a to zrobić jest nie łatwo. Nami jak siedziała na ziemi i mówiła te tekty do sanjiego, no lolBig Grin
Zakończenie perełka. Pełne śmiechu zabawy, utwór kapitana nie mało mnie zaskoczył. Brook macha majtkamiSmile Na koniec muza jak odpływają żywcem z anime. Zapewniła świetny klimat. Bardzo czułem ból, z eto już koniec. Ciekaw jestem czy mi jak będe kończył OS, też uda się zrobić taki przygniatający nastrój pożegnaniaSmile
Ending tez dwie inne skoczne utwory.
To niesamowite jak inne sa te końceSmile Musze znaleźć zakończenie z Umisem i odkryć Faya, tego z Escaflone panie z DOA i kogo jeszcze sie da, to nie koneic mojej przygody z tym zdiełem.

Aha były błędy skłądniowe., CZasem w walce zbyt długie, zdania złożone, wprowadzasz tez niesamowity chaos ale to na plus. N aplus etż to jak wybitnie zaznaczyłeś postać Usoppa w walce z WenzemSmile Bo Nami już takiej roli nei odegrała, a szkoda, może majtki pokazała Brookowi przez przypadek i wstąpiła w niego moc?Big GrinBig Grin

Bardzo dobrze mi się czytałoSmile

08.08.2009 22:28
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Przeczytałem w parę dni. Wybrałem każdą możliwą opcję co do jednej. O literówki się nie czepiam bo każdy robi nawet ja :lol: , tylko poco dałeś tyle tego wstępu i te liczby nie wiem poco one. Undecided

I kiedy to robiłeś :?:
Zanim mnie poznałeś czy po?
Bo było coś co mnie ............... zaciekawiło

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
10.08.2009 10:58
Jutsu
Unregistered

Jestem w szoku totalnym...
Znaczy... że chyba musiało się podobać...
Nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ktoś przeczyta wszystko. Znasz już całą historię. Teraz rozumiesz zapewne czemu nie piszę więcej o OP. Dzięki wielkie, to coś czego opisać nie potrafię. Jestem w szoku...

Co do pytanie fika pisałem styczeń luty do około 20 marca. Ale wiekszość rozpisałem sobie ( w planie) w wakacje. Zdążyłem cię poznać chyba na com.pl Ale co tam cię zaciekawiło i ma z tobą wspólnego?
O wstęp ci chodzi a już wiem, bo ja lubię się dzielić uwagami z czytelnikami i to był mój pierwszy fik. Co do cyfr jak ominąłeś wstęp to już wiem czemu nie wiesz, ale luz. Cyfry miały być mniej więcej prędkością czytania nawet trening przygotowałem ale chyba było to niepotrzebnie i zrezygnowałem.

Edit. 15:49
Już wiem chodzi o przyjaciela Hektora (czy tam kolegę) nie no to niestety przypadek. ;-)
10.08.2009 15:27
Odpowiedz cytując ten post Return to top
hans14 Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 474

Jutsu napisał(a):Już wiem chodzi o przyjaciela Hektora (czy tam kolegę) nie no to niestety przypadek.

To mnie nieźle zaskoczyło.

"Nieważne kim jesteś ani skąd pochodzisz, to czego pragniesz jest zawsze przed Tobą na wyciągnięcie ręki. Nie oczekuj, że ktoś Ci to poda, musisz sam wyjść naprzeciw i to wziąć?
10.08.2009 17:45
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama