Aktualny czas: 23.11.2017, 13:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 
Mój opek do OP
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

Mój opek do OP
No więc ten opek zrobiłem jeszcze przed tym share the world i dlatego nie ma scen z niego. No i komi spytał się czemu nie wstawić. W końcu nie wszyscy zaglądają do działu z fikami. No to dałem. oceniajta. Aha wiem, że jakość jest zła, ale naprawdę nic na to nie poradzę, jak będę robił kolejny już nie na potrzeby fika, to jakość będzie ta sama nie umiem inaczej. :-(

o to link http://www.youtube.com/watch?v=A68rJWdB0Kg
18.04.2009 22:36
Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 582
Poziom ostrzeżeń: 0%

Szacun, JutsuTongue. Muzyka tak sobie mi się podobała...ale w sumie jest dla mnie lepsza niż z nowego openingu opTongue. Super skomponowane wycięte sceny ze wszystkich openingówTongue. Nic dodać, nic ującTongue. Mianuję cię....mistrzem fanowskich multimediiTongue. Naj, nie martw sięTongue. Masz mocne 2 miejsceTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
18.04.2009 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192

Dobrze że to tutaj wrzuciłeś. Ja gdy pierwszy raz to zobaczyłem to oglądałem to przez cały dzień tak mi się spodobało Wink. Ten opening niewątpliwie ma w sobie "to coś". Może spróbuj zrobić nowy, bo masz do tego smykałkę.

19.04.2009 00:28
Jutsu
Unregistered

Ekhm no to było tylko na potrzeby fika... Inaczej bym nie zrobił. To był tylko dodatek. Mimo wszystko nie chciałem byle gówna a jak czytam nie wyszło źle.

RdR napisał(a):Ja gdy pierwszy raz to zobaczyłem to oglądałem to przez cały dzień tak mi się spodobało Wink.

RdR skąd ty masz tyle czasu? ;-)

Sam obejrzałem go tak z 5 razy z rzędu, zaraz po zrobieniu.

No i nie mam żadnej smykałki, ja we wszystkim jestem słaby, tylko poświęcam dużo czasu by to jakoś nadrobić ;-)
19.04.2009 00:35
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%

Muzyka genialna. Na dodatek faktycznie jak są w górze śpiewa o lataniu wiec i coś się zgadzaBig Grin Ja już to mówiłem, genialnie złączone, i sceny dobrane. A ten utwór kocham.

Dodam tylko, ze ta ciamajda wykasował wpierw z fika przez przypadekBig Grin Dziś chciałem sobie oblukać i mówię, Jutsu nie ma tego. I faktycznie. Dobrze, że tu dodał, jest co pokazywaćBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

19.04.2009 00:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 371

AMVka świetna... mogłaby robić za oryginalny op... tylko IMO bardziej by pasowało jakbyś zrobił tą AMV wykorzystując openingi w rawach

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
27.04.2009 21:39
Jutsu
Unregistered

Caellion napisał(a):tylko IMO bardziej by pasowało jakbyś zrobił tą AMV wykorzystując openingi w rawach

Dzięki za opinię. Wiem że jakość słaba, naprawdę, może kiedyś poprawię. Aha Cae to są Raw przecież...
27.04.2009 21:50
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 371

Jutsu napisał(a):Aha Cae to są Raw przecież...

nie.. bo rawy nie mają żadnych napisów oprócz tych co normalnie gdy OP leci w Japonii.. a tu masz teksty piosenek w kanie i część po angielsku (nawet w paru miejscach pisze kto tłumaczył odcinek etc.

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
27.04.2009 21:56
Jutsu
Unregistered

Caellion napisał(a):nie.. bo rawy nie mają żadnych napisów oprócz tych co normalnie gdy OP leci w Japonii.. a tu masz teksty piosenek w kanie i część po angielsku (nawet w paru miejscach pisze kto tłumaczył odcinek etc.

Rany to jest RAW. Przynajmniej taki jak się ściąga np. Te najnowsze. W opkach raw z exiluz.com. też masz takie napisy. W najnowszym opie też. Daj mi linka do rawki gdzie opek tego nie ma...
27.04.2009 22:16
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Mnie się tam opek bardzo podobał, choć nie aż tak jak zwyczajne One Piecowe opy. Zbitek scen okazał sie trafnym wyborem, a muzyka też niezła.

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
27.04.2009 22:23
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama