Aktualny czas: 14.12.2017, 21:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Mój pokój xD
Autor Wiadomość
Ra Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 130
Mój pokój xD
Tak sobie z Acze gadamy na sb jaki mamy bur...yyy...znaczy jak mamy ładnie, czysto i wszystko poukładane w swoich pokojach [oczy] xDD Ten temat będzie dotyczył waszego skromnego lub nie kąta w domu xD kąta nie konta xD ...coś chyba pokręciłem xDD dobra tyle tytułem spamu xD

Będzie on o tym co macie w swoim pokoju, jeśli takowy posiadacie po prostu go opiszcie, co wisi na ścinie lub co zwisa z niej xD glut?? niee xD wisiorek xD Jak często sprzątacie w pokoju, lubicie porządek czy jednak wolicie nieład. Ja napiszę później tylko najpierw posprzątam swój, zabierałem się za to już za długo więc kiedyś trzeba zacząć xD

To już jest koniec...
10.04.2009 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

U siebie w domu mam po prostu łózko, fotel, biurko z komputerem, biurko do pisania i czytania, szafy, szafki i regały na książki i komiksy Smile Na ścianach wisi wachlarz z motywem chińsko-japońskim, plakat z Alizee, mapa administracyjna Polski i flaga zespołu Rammstein.

W akademiku mam skromniej - łóżko, biurko, szafa i kilka półek na książki. A ze ścian patrzą na mnie Suzumiya Haruhi i ładna pani z kalendarza Playboy'a Smile

Ogólnie trzymam porządek, sprzątam jak tylko zaczyna się robić syf Wink

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
10.04.2009 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Poziom ostrzeżeń: 0%

Mam kwadratowy pokój xD Niezbyt obszerny. Bywam w nim rzadko, tylko na wieczorne ćwiczenia, do spania, bawić się z Raptorem i wziąć z niego laptopa.
Na ścianach wiszą dwa zdjęcia Jezusa, krzyżyk i plakat ze smokiem (sam nie wiem skąd go mam xD). Przy oknie leży łóżko. Przy pierwszej ścianie szafka i biurko. Szafka w zasadzie pusta, tylko jakieś czasopisma z dzieciństwa tam leżą Tongue W biurku zaś trzymam wszystkie ważne rzeczy, a na nim leży wspomniany wcześniej laptop Big Grin Trzecią ścianę zostawiłem komodzie z ubraniami Tongue No i to tyle xD Sprzątać, nie sprzątam w ogóle, ale że rzadko tam bywam, to i nie ma co sprzątać... (zamotałem) Jak już coś, to robi to moja siostra.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
10.04.2009 19:06
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,193

Mój pokój to nic specjalnego. Większość przestrzeni zajmuję łóżko, które zawalam stertą ubrań, szafki i biurko z komputerem. Na ścianach wiszą plakaty z piłkarzami, oraz jeden plakat z X-men. Dodam że ubóstwiam artystyczny nieład, bałagan i wszystko tego typu, ale utrzymanie go skutecznie uniemożliwia mi rodzina, która siłą zmusza do sprzątania. xD

10.04.2009 19:22
Benten Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20

Wdepuje się do mojej klitki (jakieś 2,70 x 4,50) i po lewej mamy szafę z ciuchami wiszącymi, wersalkę (wyjątkowo twardą, ale takie lubie), biurko przy oknie. Na parapecie głośniki do laptopa, taki przybornik z masą długopisów, of kurs jakaś szklanka. Na biurko laptop, ze 2 dyski zewnętrzne podpięte, jakiś niedomyty kubek po kawie. Obok biurka klasery z dvd (się trochę tego nazbierało), pod biurkiem subwofer i router. Na podłodze kable, gazety komputerowe. Of kurs listwa, która pamięta Asucon 1 i wciąż działa. Na ścianie zegar obwieszony wejściówkami z różnych konwentów i masą kabli. Jakieś dwie szafy z masą książek (Świat Dysku, Eddings, Tolkien). Na szafach plecak, torby, ręcznik i jakaś stara klawiatura. Zero plakatów, można powiedzieć asceza, ale i tak jest przytulnie XD

"No, one day everything has to end even the light"
14.04.2009 14:44
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 372

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
14.04.2009 17:30
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296

Caellion napisał(a):RdR napisał/a:
Dodam że ubóstwiam artystyczny nieład, bałagan i wszystko tego typu, ale utrzymanie go skutecznie uniemożliwia mi rodzina, która siłą zmusza do sprzątania. xD

U mnie jest dokładnie to samo.Czasami nawet nie zauważam, że jest brudno Big Grin.Mi, to nie przeszkadza ;-) .Ale dla innych stanowi to problem....
23.04.2009 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Ja mam w swoim pokoju bałagan wieczny Tongue Poza tym połowę jego pojemności zajmuje wielkie wyro, przy ścianie biurko z kompem, "Człowiek wirturiański" na plakacie na pomarańczowej ścianie wisi, dużo kaktusów na parapecie, półki zapełnione fantastyką. Generalnie syf, ale zawsze własny xD

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
23.04.2009 18:42
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

Ja mam w swoim pokoju okno na wschód, więc raczej rzadko moge se pospać przez słońce. Na ścianie przy oknie jest grzejnik i obok niego moje łóżko. Na przeciw okna są drzwi i szafa/półka z :dezodorantami, puszkami po napojach (tiger itp.), książki, CDA, a na drzwiczkach szafi są 2 plakaty z laskami (jeden z Mią z szybkich i wściekłych, drugi z modelką). po prawej jest tylko ściana z plakato-kalendarzem z wiedźmina z CDA na rok 2009. Po drugiej stronie pokoju jest biurko z kompem i stół który jest awaryjną półką na wszystko. Jak zrobie zdjęcia to wrzuce.
11.08.2009 23:14
roronoazoro Online
Łapacz motylkuf
Pirat

*
Liczba postów: 260

U mnie w pokoju jest tak: naprzeciwko drzwi jest szafa (oprócz ubrań w środku jest stary komp, magnetowid i baaaardzo stary gramofon [chyba pradziadka]), obok barek :mrgreen:, nad nim kufle, obok kieliszki i szklanki (serio), dalej w prawo kapliczka (nie wierzę w "boga", ale babcia mi kazała) i telewizor (soniacz 21' - 7 letni). Łóżka nie mam, śpie na podłodze, bo zdrowiej (ewentualnie na karimacie). Oprócz tego dwa fotele i stolik. Kompa w pokoju nie mam bo nie ma warunków. Sprzątać u siebie NIE POZWALAM, jeśli uznam to za słuszne, to sam to robie. na ścianie wisi katana i karabin AK-47 (ASG :lol: ) pod ściana jedna paprotka ale marnie jej się rośnie (może dlatego, że nie podlewam?) Ogólnie, żeby coś tam znaleźć trzeba długo szukać, albo mieć mapę (oczywiście to nie tyczy się mnie ;-) ) I to chyba wszystko. Jak coś nowego zauważę, to dopiszę xD

Buziaczki, cukiereczki, ciasteczka.
17.08.2009 19:12
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama