Aktualny czas: 21.06.2018, 04:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Przedstawiamy Wam kolejny rozdział One Piece:) Rozdział 906
Odpowiedz 
Mój pokój xD
Autor Wiadomość
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 662
RE: "Tutaj siedzę a tu śpię" czyli chwalenie/żalenie się pokojami
to z OP to notesik, który dostałem w prezencie. każda strona jest kolorowa, a w rogach są postaci z OP- Luffy Brook Chopper, Zoro Sanji, Nami Robin, Usopp Franky. ;]

Bzzyku- monitor O.O!! i gitara!! Zawsze chciałem grać na elektryku :< Wrzuciłbyś jakiś utworek, jak grasz ;]
17.11.2010 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
BzzzYczeK Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 23
Poziom ostrzeżeń: 0%
(16.11.2010 23:52 )Szczery napisał(a):  ?
Bzyczek - MONITOR! 0_o Tak, to się pierwsze rzuca w oczy 0_o Jak można przy takim szerokim cholerstwie siedzieć? Big Grin To bym musiał co chwila na lewo i prawo obracać głowę Big Grin Do tego też katana dobra rzecz x)

Oj szybko byś się przyzwyczaił Tylko na pierwszy rzut oka tak się wydaje i nie ruszał być całą głową tylko samymi oczami wiec to nie przeszkadza. Krótki efekt wielkości miałem jak wróciłem z wczasów 2tyg z lapkiem 13.1" ale tylko przez pierwsze chwile, no i zaraz po kupieniu.

Gitara od niedawna jestem na razie w trakcie mozolnej nauki.
17.11.2010 01:01
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,812
Jedna sprawa jeszcze tylko... Widzę konsole, ale nie widzę telewizora... Ty je w jakiś sposób podłączasz do tego monitora?
To byłoby coś. Ja swojego ps2 (jak działa Tongue) to podłączam często do małego monitorka od C64... xD (widoczny na zdjęciu)

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2010 14:26 przez Szczery.)
17.11.2010 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,129
C3, jak ty nazywasz to "messowisko" to nie wiem co powiedziałbyś o obecnym stanie mojej sypialni...
Której nie pokażę, gdyż nie posiadamy aparatu a poza tym jest nieciekawa(póki co) [: Za to mogę wrzucić kilka zdjęć mojego pokoju, z czasów gdy mieszkałam jeszcze z rodzicami. Pokój ogólnie był większy, lecz przedzieliłyśmy go z siostrą szafą na pół i prezentuję swoją część (:

Co tu opisywać, hm, tak, było wtedy posprzątane d; te wszystkie gadżety są mi po prostu do życia potrzebne.
[Obrazek: 111rogprzypolcedol.jpg]
zwróćcie uwagę na własnoręcznie wykonaną mapę Śródziemia (;
[Obrazek: 111scianyiszafa.jpg]
a tak wyglądał sufit
[Obrazek: 111sufit2.jpg]

[Obrazek: h3sygn.png]
18.11.2010 01:12
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Właściwy pokój właściwiej osoby Big Grin Jakoś pasuje mi do Ciebie taki artystyczny chaos Big Grin (Ha, i uwiarygodniłaś też na swój sposób swoją postać w Żywotach Big Grin)
Ta ściana... Ona jest porysowana, czy porysowane jest coś na niej? ;d

18.11.2010 01:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,129
Tak, tapeta jest porysowana a tam gdzie nie ma tapety porysowana jest ściana d; i sufit.

[Obrazek: h3sygn.png]
18.11.2010 01:52
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
(18.11.2010 01:52 )Chlor napisał(a):  Tak, tapeta jest porysowana a tam gdzie nie ma tapety porysowana jest ściana d; i sufit.

To wyższa szkoła jazdy ;D Ja mam tylko porysowane biurko, od dłuższego czasu spoczywa na nim ów jegomość:
[Obrazek: deskwork_no_1___moria_sama_by_szczery-d2y4tnd.jpg]

Ale ostatnio jest już mocno rozmazany, dlatego zastanawiam się czy nie narysować na nim Blackbearda albo
Spoiler :
Caribou Tongue
. Tylko najpierw muszę znaleźć swój automatyczny ołówek >>

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.11.2010 17:30 przez Szczery.)
18.11.2010 17:29
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288
RE: Mój pokój xD
Fajne biurko ^^.
Mój pokój to raczej taka mała klitka, acz przytulna. Big Grin W sumie to trochę wymaga przemeblowania.

http://img837.imageshack.us/img837/4339/1002628u.jpg - ściana z plakatami
http://img88.imageshack.us/img88/9532/1002630r.jpg - centrum multimedialne, niewielkie Smile
http://img6.imageshack.us/img6/8901/1002631n.jpg - duperelownia
http://img696.imageshack.us/img696/3999/1002633f.jpg - mojaaa mangowa półeczka Big Grin
http://img837.imageshack.us/img837/6154/1002637l.jpg - najnowszy zakup ^^
http://img227.imageshack.us/img227/416/1002638n.jpg - troszkę innych dupereli

http://img80.imageshack.us/img80/8619/1002619.jpg - jeden mały lokator Tongue

[Obrazek: vdka.png][Obrazek: vodkak.jpg]
^^

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.11.2010 19:36 przez Vekka.)
18.11.2010 22:24
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Vekka, pierwszy link i drugi to te same Tongue

Na pewno można Ci pozazdrościć Homera/Scarface Big Grin Zawsze chciałem mieć ten plakat, tylko zawsze też mi było pieniędzy szkoda Big Grin

Mangowa półeczka - naprawdę się przez pół minuty zastanawiałem, co to jest Seton >>
Z innych znajomych rzeczy widzę figurkę smoka, parę znanych mi książek... I tą zabawkę co była w Yattamanie Big Grin Na Niuconie próbowałem się bawić mniejszą wersją, nawet trafiałem, ale ani razu nie udało się tej kulki w miejscu utrzymać. Upierdlistwo x)

20.11.2010 14:25
Czi Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 15
Mój pokój to również nic specjalnego, tapczanik na którym zawsze oprócz koca w zebrę (nie toleruje spania na prześcieradle) misia od chłopaka leży mnóstwo innych rzeczy zaczynając od torby na bieliźnie kończąc. Obok łózka biurko na którym stoi mój notebook , Maciek (tak nadajesz rzeczom imiona ) Na biurku oprócz Maciusia jakaś lampka, koszyczek z kredkami, wiatrak. Pod biurkiem drukarka , która ma już tylko funkcje skanera. Na przeciwko drzwi jest okno ( zapomniałam dodać, że drzwi są obok łóżka) pod oknem stoi rowerek stacjonarny (jeżdżę na nim oglądając one piece, inaczej nie umiem oglądać ) Dalej jest regał na książki (kiedyś była to szafka albo wymontowałam drzwi i szafka wyewoluowała w regał. Obok domowej roboty regaliku stoi ..uwaga....góra od biurka. Jak się kupuje cały komplet mebli to na biurkach są takie "szafki " itp, ściągnęłam to i zmieniłam w mini komodę, na której grzecznie stoją moje mangi i kosmetyki, obok tego jest szafka na ubrania, która ma też jedną półeczkę na której stoją moja perfumy, a że mam ich 24 flakoniki to zajmują większość miejsca, obok tego jest szafa, a jeszcze obok szafy mały stoliczek do herbaty i drzwi. to na tyle, środek pokoju jest pusty ale we wrześniu robie generalny remont pokoju wiec pewnie stanie na środku mój stolik i jakiś ładny dywan. Ah, nie podałam koloru ścian. Ściana przy której stoi łóżko i biurko jets ciemno fioletowa i ma zrobione z gipsu takie odstające coś o.o" coś jakby ktoś bawił się szpachlą, a reszta ścian jest ciemno różowa i jak na nie patrze to zbiera mi się na różowego bełta. D:

--
20.08.2011 12:09
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama