Aktualny czas: 24.02.2018, 23:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawił się już nowy rozdział 895 po polsku!

Odpowiedz 
Mój pokój xD
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,726
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Mój pokój xD
Mój pokój ;_;
Na zimę mój pokój zawsze zamienia się w graciarnię, składowisko niepotrzebnych rzeczy, gdyż ponieważ, razem z ojcem śpię i egzystuję w pokoju z piecem. W tym roku jednak zima przeciąga się aż do sierpnia... Wciąż nie miałem serca i siły do porządków, jest coraz bardziej zagracony i aż nie chce mi się tam wchodzić :/ Muszę jednak w końcu się z tym lenistwem uporać...

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

12.08.2015 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
eyekiss Offline
random
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 646
Mój pokój... hmmm, obecny pokój bardzo lubię, ale bardzo długo się o niego przyzwyczajałam, bo przez kilka lat myślałam o nim jako tymczasowym. Ale w końcu mój duch się tam zagnieździł~~
Lubie kolory, ale nie lubię za dużej ilości rzeczy. Dlatego w pokoju typu Chlor nie zasnęłabym bo by mnie wszystko rozpraszało. Ale też nadmierną minimalistką nie jestem. W związku z tym chowam wszystko po szafach. Jakby ktoś czasem otworzył moją szafę.... mógłby się utopić w wypływających z niej rzeczach Tongue

[Obrazek: Ds043VF.gif]
wiedźmy majo ciężko
13.08.2015 09:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Biri Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 239
Ja mam podobnie jak Oczko, też nie lubię zbyt dużej ilości rzeczy w pokoju i wolę jak wszystko jest poukładane i na swoim miejscu. Mówi się, że porządek w pokoju oddziałuje na porządek w głowie i jak głupio by to nie brzmiało w moim przypadku się to sprawdza. Zwyczajnie lepiej czuję się w jasnym i uporządkowanym pokoju i staram się względnie ten porządek utrzymywać, choć nie zawsze mi się to udaje, bo leń ze mnie Tongue (Ale ostatnio zrobiłam nawet porządki w szafach, bo ledwo co się to wszystko w nich mieściło ;>) Jak bym miała określić mój pokój, to jest on raczej średniej wielkości. Jako, że jak już wspomniałam lubię jasne kolory, ściany w moim pokoju są jasnożółte. Meble i łóżko jasnobrązowe. Na podłodze leży jasnobeżowy, puchaty dywan, na którym nie raz zasnęłam :3 Na szafkach znajduje się moja kolekcja aniołków (jak byłam młodsza, kolekcjonowałam), książki, kasety wideo (jeszcze z czasów dzieciństwa!), Telewizor, DVD, wideo, PS2, misiek, a na łóżku leży duży, puchaty, różowy jednorożec od chłopaka xD Na biurku obok rzeźby złotych słoni z pojemnikiem na kredki (którą dostałam od koleżanek na urodziny) jest niebieska lampka, laptop i słoik z dobrymi myślami ;> Na ścianach wisi kalendarz z kotami, obraz przedstawiający polowanie, a nad łóżkiem obrazek od komunii, a i nad biurkiem wisi moja tablica korkowa z rysunkami, zdjęciami, plakietkami z konwentów, ciekawostkami, mapą gwiazd świecącą w ciemności (uwielbiam świecące w ciemności rzeczy <3) i różnymi podobnymi rzeczami Tongue No, tak to mniej więcej wygląda Wink

[Obrazek: qn0eMOB.jpg]

"Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrócić na swoją korzyść."
~ A. Pilipiuk "Kuzynki".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.09.2015 13:49 przez Biri.)
01.09.2015 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rudzish Offline
Kapitan
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 731
Moje mieszkanie... ooo.. jeszcze nigdy o nim nie mówiłam, ale sporo osób już widziało, przez okienko kamery, niektórzy osobiście. Ale i tak powiem, bo zasadniczo jest to moje pierwsze prawdziwe samodzielne mieszkanie, bo pokojów i mieszkania z kimś nie liczę i jestem z niego strasznie dumna! Mieszkam sobie w kamienicy na ostatnim piętrze z widokiem na gmach centrum kultury, z wnerwiająco czerwonej cegły i bocznę uliczkę Hight Street, mojego miasteczka. Widzę też zieleniec krzakowiska przy stacji kolejowej i oczywiścię, tę że stację. Mam dwa pokoje i kuchnie otwartą na tz living room. Jakiś idiota bardzo kretyńsko popstawił ścianę, której nie mają wszyscy moi sąsiedzi w pionie, powiększając kuchnię, metraż wąskiego korytarza, a zmniejszając pokój. Ten sam idiota obudował ścianą kominek w rogu, bo nie wiem czemu.. czasami jak się siedzi przy tej ścianie słychać płacz dziecka z wewnątrz i choć domyślam się, że to przewodem wentylacyjnym od sąsiadów, to jak się siedzi przy świeczkach, głęboką nocą, to jednak ciarki chodzą, echo za ścianką się niesie a ciche "muuuummmyyyy, muuuummyyy" kojarzy mi się z Dr Who i włosy mi stają dęba. Sufity majaczą gdzieś w górze na wysokości 3,5 m dzięki czemu nie duszę sią z braku przestrzeni, a całe mieszkanie dosłownie całe, od podłóg po sufit, jest w kolorze beżu... Balkonu brak, a pokój Oskarowego, ma tylko jedno wąskie okienko w rogu ( kolejny brytyjski debilizm i oszczędność miejsca) i ciemny jest jak grobowiec, widać z niego kawałeczek nieba, nad dachem budynku stojącego z przodu i osrany przez gołębie pokryty siatką tył budynkuy drugiego. Między budynkami jest dziura o kształcie kwadratu, zamieszkana przez wszechsrające gołębie i aż współczuję sąsiadom mieszkającym niżej. No to tyle.
03.09.2015 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama