Aktualny czas: 20.08.2017, 13:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wstępne wyniki II edycji Rywalizacji Załogowych podane!
Na razie na prowadzeniu Soge, ale jest jeszcze dużo czasu
i nic nie jest przesądzone! Wygrać może każdy!
----> Dotychczasowe Punkty <----
Odpowiedz 
Moje pierwsze AMV
Autor Wiadomość
YukiAMV Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 2
Video Moje pierwsze AMV
Witam!

Dzisiaj zrobilem moje pierwsze AMV, co prawda nad ktorym dosyc dlugo siedzialem. Nigdy nie mialem docznienia z edytowaniem filmow wiec na pewno nie jest to cos profesjonalnego. Mam nadzieje, ze dacie mi pare wskazowek i az tak bardzo mnie nie zjecie, bo nie o to mi chodzi Nie licze na same pochwaly, bo mam swiadomosc tego, ze dla was moze byc to do bani... Dla mnie to jest cos i jestem dumny, ze cos takiego stworzylem, bo zawsze chcialem. Tak wiec zapraszam do oceny.

16.03.2013 15:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,737
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Moje pierwsze AMV
Myślę, że bardzo dobrym mykiem było wybranie na pierwszy raz wolnej piosenki i nastrojowych klipów do kompletu. Może nie popisujesz się jakimś wielkim skillem w cięciu i składaniu fragmentów, ale gdzież tu się dopraszać czegoś takiego w pierwszej AMV-ce. Lepiej znać swoje możliwości i wykorzystać co się ma na maksa, niż doprowadzić do przerostu formy nad treścią Wink I udało ci się, bo AMV naprawdę miło się oglądało, troszkę nawet szklane oczy były :3 2:30 jak zaczyna się to mocniejsze uderzenie w piosence, chciało mi się mięcej ruchu, akcji, ale późniejszy trochę ciemny, wspominkowy klimat nadrobił. No i ostatnia scena z pociągiem ładna na punch-line Smile

BTW - co to za seria? Animacja wygląda super, zaciekawiło mnie *o*

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
16.03.2013 16:12
Devzan Offline
Czarna Lama
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,536
Poziom ostrzeżeń: 20%
A ja uważam, że AMV powinno mieć kopa. Dynamiczne AMV, które powoduje ciary na plecach (większość materiałów z OP, głównie wydarzenie z archipelagu i MF powoduje u mnie właśnie ów ciary) to jest to co tygryski lubią najbardziej Tongue

"Nie licz na ludzi, a jak musisz, sprawdzaj saldo potem."
[Obrazek: 4c1cnDA.png]
16.03.2013 16:54
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,163
(16.03.2013 16:12 )okiren napisał(a):  BTW - co to za seria? Animacja wygląda super, zaciekawiło mnie *o*
Ciężko to nazwać serią, to trzyczęściowa animacja "Byousoku 5 Centimeter", której, nawiązując do posta Devzana, nie da się przedstawić "z kopem". To nie ten typ historii.

Co do samego klipu, całkiem nieźle jak na pierwszy raz. Nie widać jakichś większych uchybień ani napakowania niepotrzebnymi efektami, co często pojawia się w pracach świeżych twórców AMV. Przyjemnie się oglądało. Miło było przypomnieć sobie losy Takakiego, Akari i Kanae :]

[Obrazek: Sygnatura.png]
16.03.2013 17:22
Dragonfly Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 411
Heishi powinien teraz powiedzieć: "Nie wiem wszystkiego, wiem tylko to co wiem." xD

Co do AMV, to jak na pierwsze AMV, bardzo bobra robota, ładna muzyka i fajne klimaty, można się wzruszyć. Dam 8/10 jako ocenę ogólną dla pierwszaka w AMV, niezła robota i oby tak dalej Big Grin

[Obrazek: lw0y.png]

Dla niewiedzących: Kiedyś zwałem się Carsis
16.03.2013 20:40
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama