Aktualny czas: 28.07.2017, 14:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Monkey D.Dragon
Autor Wiadomość
Hisoka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 256
Monkey D.Dragon
Jest ojcem Luffiego jak i Portagasa D.Ace i jest synem Monkey. D Garpa a także jest najbardziej poszukiwanym i najniebezpieczniejszym kryminalistą i rewolucjonistą na świecie przez Światowy Rząd . Osobiście bardzo mnie interesuje ta postać . Jaka waszym zdaniem może być nagroda za niego ? I jakie moce może posiadać?

Spoiler :
W ostatnim chapterze dowiadujemy się, że Ivankow ,który pomaga Luffiemu jest jednym z dowódcą armii rewolucjonistów i nakama Dragona , już nie mogę się doczekać jak wpadnie i spotka się z Luffym i Ace o ile wpadnie, ale jest to całkiem prawdopodobne, skopie tyłki Marines i pomoże Whitebeardowi Big Grin
Jutsu- któryś mod miał rację. Te błędy raziły.
10.04.2009 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jutsu
Unregistered

Gościu jest sam w sobie ciekawy, może zaklinać pogodę, a więc deszcze pewnie wiatry i pioruny. Być może skrywa coś jeszcze.
10.04.2009 22:20
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 295
Poziom ostrzeżeń: 0%

Spoiler :
Bardzo chciałbym zobaczyc, jaką rolę odegra w przyszłości.Zwłaszcza w wojnie, z Shichibukai.I kiedy Luffy w końcu go pozna, i jak zareaguje na jego widok Ace

Jutsu- Nie wierzę, że tu pierwszy wszedłem...
12.04.2009 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

Fantomas, używaj tagu [spoiler] a nie [hide]

Co do Dragona - uważam, że jest silny i sporo niedługo namiesza w mandze. Ciekawi mnie jego zdolność, nie była chyba dokładnie opisana?

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
12.04.2009 18:38
nagura Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 103

Mi tam trochę nie pasuje przy Dragonie ten mroczny klimat. Pozostała rodzinka wydaje się być lekko (?) postrzelona, a on taki przymulasty jest.

Jak na całość One Piece, informacje o nim są zdawkowe i nieprecyzyjne. Aż się dziwie że w ogóle Oda pokazał jego twarz :->

Trzeba się urodzić człowiekiem żeby osiągnąć prawdziwą głupotę.
15.04.2009 00:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
PaSaT Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 345

Shizumu napisał(a):Ciekawi mnie jego zdolność, nie była chyba dokładnie opisana?
Gdzieś tam wyczytałem, że ponoć posiada owoc wiatru, ale nie znam ani jego dokładnej nazwy, ani nawet informacji nie jestem pewien. Na pewno to ją tylko gdzieś wyczytałem 8-)

A tam, gdzieś daleko, zostawiłem wspaniałego przyjaciela, którego na zawsze zapamiętam, ale już nigdy nie zobaczę...
Nightwish-Imaginaerum~!

[Obrazek: 375704Casshern_Sins1.jpg]
17.04.2009 20:21
Rimm Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 76

Też słyszałem o tym, i o piorunach też coś słyszałem, że to on niby walną Buggy'ego w Loug Town
17.04.2009 20:59
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 421

No właśnie, intryguje mnie trochę ten piorun. Do końca więc nie wiadomo czy to owoc wiatru czy pogody. Szczerze mówiąc ten drugi przypadek jest bardziej interesujący Smile

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
17.04.2009 21:07
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 911

Według mnie Dragon nie ma Logii wiatru. Ci co czytają WW wiedzą dlaczegoSmile

A tak na serio to Oda nie dałby nam tego aż tak na patelni. Szybciej uwierzyłbym w owoc pogody, ale przecież DFy działają na Usera a nie na otaczający świat, nie?

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
17.04.2009 23:41
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 295

Logia pogody???Coś jak mieszanka Enela i logii wiatru???Nieee, bo wtedy owoc Enela nie miałby sensu :-?
02.05.2009 20:09
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama