Aktualny czas: 24.08.2019, 20:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monthy Python
Autor Wiadomość
acr Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20

Offspring zarządził, Czarny Rycerz to jeden z moich ulubionych skeczów Wink Generalnie to MP mają bardzo specyficzne poczucie humoru, ale jak komuś się takie coś podoba to będzie zlewał nieskończoną ilośc razy - wiem coś o tym Big Grin
25.08.2009 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kazik Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 16

Monty Python - klasyka!
Może niektóre skecze są dla mnie zbyt abstrakcyjne, ale i tak bardzo lubię.

Cytat:-Mecz Piłki nożnej Greccy Filozofowie vs Niemieccy (Ofc Sędzia Ping Pong ;] )
Nie rób z Konfucjusza jakiejś piłeczki do gry! No, i nie zapomnijmy, że pomagali mu św. Augustyn i św. Tomasz z Akwinu. Ale skecz genialny Big Grin
Gang Staruszek też miażdży.

Osobiście, kocham, of kors, "Hiszpańską Inkwizycję", skecz o mielonce, najzabawniejszy dowcip świata, klinika kłótni, wspinaczka po ulicy i ukochany Seryjny Morderca. <- http://www.youtube.com/watch?v=UIrX_di3J...9KPPS8MM4Y

Pozdrowienia i niech kisiel malinowy będzie z Wami ^^

"Zaciągnij go - do służby lub na gałąź."
powiedzonko Texas Rangers
12.07.2010 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,090
Poziom ostrzeżeń: 0%

Dzień śmierci Chapmana to bolesny cios dla brytyjskiego humoru. Bez niego bowiem już nie powstanie na nowo ta genialna grupa komediowa (jak to powiedział Eric Idle, grupa zostanie reaktywowana : "w chwili gdy tylko Graham Chapman zmartwychwstanie." ). Ale nie ma co, ta szóstka pozostawiła po sobie spory, humorystyczny dorobek, który wciąż bawi kolejne pokolenia ;]

Dla mnie najlepsze skecze... To wszystkie, w których John Cleese (mój ulubiony z Pythonów) gra główną rolę Big Grin Ale świetne też były ten o najzabawniejszym dowcipie świata, czekoladkach Whizzo, mleczarzu, porwaniu samolotu, olimpiadzie głupków... A, walić to. Za długo by to wymienianie trwało Tongue Wszystko było dobre Tongue

Hmmm... Nie został tutaj wymieniony jeden, genialny jak dla mnie film. Pochodzi on przypuszczalnie z ery "przedpythonowej" i co prawda nie występują w nich Jones, Idle ani Gilliam... Ale i tak charakteryzuje się tym samym typem humoru (w końcu jest Cleese, Chapman i Palin) i każdy fan tej grupy powinien go moim zdaniem zobaczyć. "How to irritate people" Smile (Jak irytować ludzi). Polecam Tongue

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

13.07.2010 00:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama