Aktualny czas: 22.10.2017, 04:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mortal Kombat 9
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,373
Poziom ostrzeżeń: 5%
Mortal Kombat 9
Aż się nadziwić nie mogę, że jeszcze nie założyłem tego tematu.

Co by nie mówić, nowy mortal miażdży. Jest po prostu fenomenalnie dopracowany. Nie ma takich wymysłów jak np szachy, choć jak dla mnie to była fajna opcja, ale za to mamy wieżę wyzwań, którą przejść tak prosto też nie jest. O tym co dołożyli, to co zrobili można by mówić długo i namiętnie, tak więc ja napisze tylko o tym, co mi się podoba.

Niesamowity klimat! Kurde wszędzie jakaś krew, jakaś groza, coś się pali. Nawet głupie wybranie dobrego kubka to odcięte połowy głowy. Wszystko jest makabryczne i mortalowe. Krypta to już w ogóle. Zrobiła na mnie pioruńskie wrażenie. Cała ta wieża, czy te kody umożliwiające uatrakcyjnienie walki na wiele wymyślnych sposób. Podoba mi się jednak to, co w bijatyce jest najistotniejsze, możliwość robienia combosów. Można zrobić naprawdę wymyślne cudeńka.
Zajebisty jest wskaźnik X rage. Pozwala on nam wykonać morderczy filmik, lub wzmocnić moc co czasem jest niezbędnym elementem do pociągnięcia comba. W dodatku można zbrejkerować cios, a to wszystko zależny od jednego pasku. Trzeba więc też z rozmysłem z niego skorzystać. Moc w ogóle jest genialna. Trzeba jej ciągle używać, co nie znaczy, że walka może wyglądać jak w Db kid buu ciągle ładował moc i jeb jakąś kamehąTongue

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jaka gra powstała. Mimo, że jestem zwolennikiem 3D, to mortalka łykam w całości. Nawet są babyfatality (sub zero jako brzdąc robi pod siebie i na tym wywraca orłaBig Grin) a i niektóre fatale są fajne (liu kang zamienia się w smoka, tak!!!)

No kraina miodu. Czasem zbyt obrzydliweTongue

Kto ma, kto gra kim gra, i co mu się podoba? Na pewno nie jeden z Was ma ten tytuł.

Ja ogólnie gram najlepiej sub zero, sektorem, kabalem i może mileną.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

22.07.2011 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama