Aktualny czas: 17.12.2017, 06:19 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mortal Kombat - serial
Autor Wiadomość
Jutsu
Unregistered

Mortal Kombat - serial
Nawet nie sprawdzam czy jest taki temat, bo bym pamiętał, a jak jest to idę na karnego jeża.

Więc jest to serial oparty na serii Mortal Kombat, ale zrealizowany od innej strony. Głównym bohaterem jest Kung Lao, cholera zapomniałem kto go gra, Rudowłosa złodziejka Tadża (pisze jak się mówi ;-) skojarzenia z Nami, jak najbardziej na miejscu). No i siłaczyk Zero. Osobiście ubolewam nad faktem, iż twórcy z Midway nie zrobili ich potem jako grywalnych postaci, bo byli świetni. Serial ma chyba tak z 52 odcinki, i za każdym razem jest co oglądać. Fabuła jest całkiem dobra, często odcinki są luźno powiązane, ale to wygląda tak tylko z pozoru. Oczywiście przewija się część innych postaci znanych z MK. Sceny walki, również są bardzo dobre, i jakby nie patrzeć mam do tego taki sentyment, że jak kolega ściągnął to sobie skopiowałem i to jest jedyny serial jaki mam na płytach, więc o czymś to świadczy. Wszystko w nim zawsze było dobre, klimat i postacie walki, no miód (tak dawno nie oglądał że aż zapomniał, ale ma serial bez napisów więc mu się nie śpieszy do oglądania.)
Filmy Mortal kombat były dobre, (no zwłaszcza pierwszy) ale seriol IMO to przebija. Jedyne nad czym ubolewam to fakt, że nie ma w serialu cudownej ścieżki immortal. Dla wszystkich którzy, oglądali film i im się podobał, bardzo dobra pozycja na wakacje a nie jakieś: "jak nie masz co robić to możesz obejrzeć". Im bardziej się podobał film tym większy MUST SEE ten serial.
17.08.2010 01:34
Odpowiedz cytując ten post Return to top
Jarek Bachanek Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 91
Poziom ostrzeżeń: 0%

Pamiętam ten serial bardzo dobrze ze względu na to, że w tamtych czasach (rok 1999-2000) był to jeden z nielicznych seriali fantastycznych na poziomie, która emitowano w Polsce. Serial miał tylko 1 sezon czyli 22 odcinki i skończył sie
Spoiler :
Cliffhanger'em (termin określający przełomowe wydarzenia w finale sezonu). Żeby nie spoilerować powiem że miał tragiczną końcówkę.
Do dzis nie wiem czy to miały być podwaliny pod ewentualny 2 sezon czy po prostu tak chciano to zakończyć.

Choreografia i efekty stały tam na najwyższym poziomie, podobnie jak sceny walk. Ewidetnie to byla dobra produkcja ale nie wiem czy ją anulowali, czy też chciano zrobić 1 sezon. Ewidetnie brakuje na rynku takich seriali o sztukach walki, a szkoda bo dobrze zrobiony show mógłby się nieźle sprzedać.

Sorry i tak uznałem, że to byłby spoiler ;-)

"If knowledge is power and power corrupts... how will human kind ever survive?" The Outer Limits S04E16

"If our lives are indeed the sum total of the choices we've made, then we cannot change who we are. But with every new choice we're given, we can change who we're going to be." The Outer Limits S04E04
23.08.2010 02:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,464
Poziom ostrzeżeń: 5%

Ja przyznam, że bardzo podobał mi się ten serial. Jest bardzo klimatyczny, bierze z Mortal Kombat to, co najlepsze. Ubolewam, że nie mam tego nagranego z Polsatu, bo nawet jak angielski nie jest takim obcym językiem, no to już ze słuchu sprawa wygląda dużo gorzej...
Przyznam, że po zapoznaniu się z OP jeszcze lepiej smakował no bo ta "Nami":D Ruda - ruda, ładna -ładna, złodziejka - złodziejkaBig Grin

Polecam zdecydowanieSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

23.08.2010 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama