Aktualny czas: 24.11.2017, 22:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mr. Robot
Autor Wiadomość
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 912
Poziom ostrzeżeń: 0%
Mr. Robot
[Obrazek: 23246?size=476x268&region=US]
"Głównym bohaterem serialu jest Elliot Alderson – młody, aspołeczny haker nastawiony negatywnie do wielkich korporacji. Jego choroba na tle psychicznym znacznie utrudnia kontakty międzyludzkie. Najłatwiejszą drogę do "kontaktu" z innymi bohater odnajduje w hakowaniu ich komputerów. Przez swoje umiejętności, stanowisko specjalisty ds. bezpieczeństwa w firmie AllSafe oraz nastawienie do świata wzbudza zainteresowanie fsociety – podziemnej grupy anarchistycznych black hat hakerów. Przez taki obrót spraw bohater za dnia jest niewyróżniającym się pracownikiem korporacji, a w nocy hakerem walczącym o wolność społeczeństwa." <- Wikipedia

Są już 2 sezony, sama jestem w środku drugiego i mocno, bardzo mocno jestem podjarana serialem ^^ Trzyma w napięciu, jest mnóstwo momentów do rozkminiania, co tam się właśnie wydarzyło, robi często sieczkę z mózgu, że nie da się wytrzymać do kolejnego odcinka.

Ktoś ogląda? Ktoś ma zamiar oglądać?

[Obrazek: D2kDFZK.png]
03.11.2016 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 582
RE: Mr. Robot
Ja oglądam i po pierwszym sezonie byłem najbardziej nahajpowany ze wszystkich seriali jakie do tej pory oglądałem. Tematyka bardzo moja. Główny bohater jest genialny, nie wiem skąd oni go wytrzasnęli. Aktor wygląda jakby non stop był na dragachXD. Te jego rozkminy, sposób jego rozumowania świata jest mega prosty, logiczny i można powiedzieć że jedyny prawidłowy a tak naprawdę większość społeczeństwa tak nie myśli/przymyka na to oko. No i serial zaskakuje non stop co jest moim ulubionym aspektem seriali(nazwijmy to typu:breaking bad).
Bardzo też lubię wszystkie postacie kobiece jakie się pojawiły. Są naprawdę dobrze przemyślane.
Napiszę trochę o 2 sezonie w spoilerze dla tych co nie widzieli do końca
Spoiler :
CO TO BYŁO? Cały sezon się tak naprawdę NIC NIE WYDARZYŁO mimo iż akcja wydawała się taka wartka! To, że on był w więzieniu to był największy mindfuck do tej pory. Ja przez pół sezonu lałem jacy to Amerykańce są głupi, całe życie spędzają na oglądaniu jak chłopaki z osiedla grają w kosza, palą śmieci no i chyba tak na zasiłku cisnąXD. Ale nie powiem, Eliot mnie w tym sezonie swoją postawą wobec planu fsociety okropnie wkurzał. Sam mówił w s1, że ten system jest doszczętnie zły i koniecznie trzeba go zniszczyć a teraz się wzbrania i co gorsza mimo iż się wydawało, że w końcu się pogodził z "swoim ojcem" na dobre to na końcu pokazał, że dalej stoi w opozycji do tego i pewnie taki będzie w s3. Gdyby chociaż powiedział czemu tak robi. Przecież człowiek myśli do bólu logicznie, nie wiem czemu miałby się powstrzymywać. Mam nadzieję, że w s3 przeprowadzą jakiś prawdziwy atak na tę międzynarodową finansjerę.
Przewidywania na s3? Podejrzewam, że Eliot przeżyje, będzie chwilę poza głównymi wydarzeniami(ciekawe czy "jego ojciec" będzie mógł wtedy działaćWink?) a potem wróci ich powstrzymać i w ostatniej chwili mu się uda np.przez ostrzeżenie FBI. Bardzo tego nie chcę ale obstawiam, że tak będzie

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
03.11.2016 21:59
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 912
RE: Mr. Robot
Właśnie skończyłam oglądać drugi sezon.
Spoiler :
Nie zgodzę się, że nic się nie wydarzyło. Wręcz przeciwnie, był naładowany informacjami i akcją.
Fakt, to więzienie było odjechane, wszystko tak pięknie się złożyło w całość jak zaczęli pokazywać, co i jak. Elliot zachowuje się tak, a nie inaczej, bo, zawuaż, po prostu mu odwala. Big Grin Jest geniuszem, widzi więcej niż inni, do tego jego ojciec... Elliot po prostu sam zaczął zauważać, że coś z nim jest nie tak, że często umysł podrzuca mu wizje. Przecież w ostatnim odcinku był pewien, że Tyrell nie żyje i go tam nie ma, a okazało się, że AKURAT TO było prawdą. Było pokazane, jak jego ojciec znika, więc ja myślę, że w s3 właśnie Elliot będzie normalniejszy, bez niego i będzie musiał na nowo ogarniać, co się dzieje, bo plamy w pamięci pozostaną. Może też być bardziej zagubiony, ponieważ będzie mu ojca brakowało.
No i Angela wkracza do akcji, będzie sprawować nad nim pieczę, skoro została wprowadzona przez Whiterose. Mam tylko nadzieję, że im romansu nie zrobią, bo rzygnę.
Bardzo mnie ciekawi, co się stanie z Darlene, nie sądzę, aby zaczęła współpracować z Dominique. Ta laska z FBI jest obok Angeli najbardziej wk** postacią Tongue

[Obrazek: D2kDFZK.png]
07.11.2016 07:55
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama