Aktualny czas: 21.11.2017, 00:36 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mundial
Autor Wiadomość
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296
Poziom ostrzeżeń: 0%
Mundial
Mundial 2014 grupy - podział

Grupa A: Brazylia, Kamerun, Meksyk, Chorwacja

Grupa B: Hiszpania, Chile, Australia, Holandia

Grupa C: Kolumbia, Wybrzeże Kości Słoniowej, Japonia, Grecja

Grupa D: Urugwaj, Włochy, Kostaryka, Anglia

Grupa E: Szwajcaria, Ekwador, Honduras, Francja

Grupa F: Argentyna, Nigeria, Iran, Bośnia i Hercegowina

Grupa G: Niemcy, Ghana, USA, Portugalia

Grupa H: Belgia, Algieria, Korea Południowa, Rosja

W meczu otwarcia mundialu zmierzą się Brazylia i Chorwacja. Odbędzie się on 12 czerwca o 22:00 w São Paulo

Macie jakiegoś faworyta?
10.06.2014 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 457
RE: Mundial
Temat o piłce nożnej Big Grin

Jeszcze niedawno stawiałbym na Niemców ale wydaje się, że są bez formy. No i sam Klose w ataku to trochę mało. Hiszpania po ostatnich mistrzostwach gdzie strasznie się męczyła moim zdaniem zostanie zdetronizowana.
Osobiście najbardziej planuję przyglądać się Belgą i Francuzom, na których dobre występy liczę. I to moje typy na czarnego konia turnieju.

Faworytem wydaje się Brazylia. Często słyszę też o typowaniu tutaj Argentyny ale ciężko mi ocenić ich potencjał mimo, że w składzie mają wielu bardzo dobrych piłkarzy.
Oczywiście jest jeszcze Holandia ale nie wierzę by tym razem mogli coś ugrać tutaj.
10.06.2014 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Devzan Offline
Llama King
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,767
Poziom ostrzeżeń: 20%
Spain again!

If you died, would anyone care? Would they really care? Maybe they'd cry for a day.
But let's be honest - no one would give a sh*t.
10.06.2014 20:33
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Z braku Polski kibicuje Anglikom, mimo że i tak nie wygrają (cecha wspólna Smile ). Na faworyta stawiam Niemców (jak w każdym turnieju), i Brazylię. To byłby finał... Jeszcze pamiętam jak za smarka oglądałem ten mecz w którym Ronaldo strzelił niemiaszkom 2 bramki (do dziś wybrzmiewa w mojej głowie, głos mego dziadka, z którym oglądałem ten mecz, i jego radość gdy mówił "I dobrze tym ch**om). Do półfinałów być może dojdzie Belgia i Chile.
10.06.2014 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Anglia.. najbardziej niespełniona reprezentacja od lat. Póki nie zdecydują się odważnie odmłodzić kadry to na nich bym nie liczył.
No jest Chile jeszcze. Też ciekawy zespół. Urugwaj jeszcze jest. Zespoły z Ameryki Południowej na pewno namieszają na turnieju.
Sam jestem też ciekawy gry USA. Zespół poukładany przez Klinsmana jest solidny ale czy da radę przy takiej konkurencji? Zespół złożony bez większych gwiazd właściwie.

Afrykanie pewnie znowu zawiodą.
10.06.2014 20:39
KuroWolf Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 204
Chorwacja, Urugwaj i Niemcy ! Big Grin

Fajnie, że ktoś założył taki temat Wink

[Obrazek: 5nIGWQ4.jpg]
10.06.2014 20:41
Zangetsu2 Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Zaczyna się jedno z największych, cyklicznych świąt mojego życia tak więc nie mogę się nie wpisać. Pokrótce pojadę ze wszystkimi grupami:
Grupa A
Brazylia zje tą grupę bez problemu. Fakt - kadra niezbyt obyta w najważniejszych imprezach, ale są po prostu za mocni i obstawiam, że problemy z nerwami zaczną się już od 1/8. Zostaje więc walka o drugie miejsce. Kamerun odpada na starcie. Kadrowo nie wyglądają tragicznie, ale kłótnie o kasę + jak zwykle za pewne brak jakiejkolwiek dyscypliny taktycznej ich zniszczy. Zostaje Chorwacja i Meksyk - postawiłbym na Europejczyków. Meksyk jest bez formy co najmniej od ostatniego CONCACAF Gold Cupa. Magia mundialu nic im nie da.

Grupa B
Nie udowadniajmy kwadratury koła. Hiszpania i Holandia wyjdą z tej grupy, a jedyną nadzieją Chile jest to, że zawsze jest minimalna szansa na posypanie się formy tuż przed imprezą. Szkoda, bo mają naprawdę ciekawą pakę i mogliby namieszać w trochę słabszym towarzystwie. O Australii przez grzeczność nie wspomnę.

Grupa C
Duża zagwozdka. Jeżeli ktoś z trójki Bacca/Ramos/Martinez się odblokuje to Kolumbia da radę. Dalej wolę niczego nie przewidywać. Poziom diabelnie wyrównany.

Grupa D
Włosi nie odpadną drugi raz pod rząd w grupie, nie ma takiej opcji. Poza tym wyglądają naprawdę interesująco i jeżeli zagrają na poziomie z Euro to półfinał jest spokojnie w ich zasięgu. Potem postawiłbym na Urugwaj, ALE nie wiadomo w jakim stanie po kontuzji będzie Suarez. A bez niego i z nadszarpniętym czasem Forlanem może jednak Anglia coś ugra. Tym bardziej, że wreszcie są tam jakieś nowe twarze nienaznaczone wieczną porażką.

Grupa E
Francja i Szwajcaria. Oglądałem Ekwador z Anglią i nie mają za wiele do zaoferowania, a Hondurasu nawet Boniek nie uratuje. (Oczywiście zakładam, że autobus z Francuzami dojedzie na stadion, nikt nie będzie pukał nieletnich prostytutek i nikt nie będzie chciał bić trenera)

Grupa F
Argentyna i Bośnia. Znowu nie chce mi się za bardzo wyjaśniać, bo nawet laik zauważy, że są to kadry zwyczajnie piłkarsko mocniejsze.

Grupa G
Niemcy i Portugalia. Ale z zastrzeżeniem, że Portugalczycy będą musieli się mocno spiąć, bo USA i Ghana to nie kolejne ogórki do bicia. Afrykanie już pokazali, że potrafią grać na dużych imprezach, a USA za Klinsmanna jest niezwykle solidne. Pytanie tylko jak wpłynęła na kadrę decyzja o odstawieniu Donovana, bo niezależnie od jego formy nie wszystkim w szatni musi się to podobać.

Grupa H
Z pierwszego powinna wyjść Belgia, której szczerze kibicuje. Personalnie to jedna z najmocniejszych reprezentacji na turnieju, ale niestety z powodu braku doświadczenia zwiastuje najwyżej 1/4. O drugie miejsce Rosja z Koreą i pomimo wyrównanej walki myślę, że Ruskie dadzą radę. Mimo wszystko mają więcej indywidualności. Algeria będzie raczej outsiderem, ale nie lekceważyłbym ich. Mają kilka nazwisk, które zdecydowanie są w stanie namieszać.

See you space cowboy...

Fanboy Sagi o Wiedźminie
10.06.2014 21:27
Tom321 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 100
Największymi faworytami wydają się dla mnie Brazylia i Niemcy. Jakoś wątpię, aby Hiszpania dominowała również w tym roku. Argentynę, jak kolega kilka postów wyżej- mi też ciężko ocenić(co nie zmienia faktu ze wg. bukmacherów są ponoć również jednym z głównych faworytów). W sumie to na ostatnim Euro do półfinałów doszła Portugalia - i prawie udało im się Hiszpanie wyeliminować, sprawili spore problemy Hiszpanii-większe niż Włochy w finale heh. Może i nie dam ich na faworyta ale kto wie, może mile mnie zaskoczą i wygrają.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2014 21:32 przez Tom321.)
10.06.2014 21:30
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Chile bym nie stawiał na straconej pozycji. Wielcy już nie raz zawodzili. A Chile jest na swoim kontynencie.

Zangetsu2 napisał(a):a Hondurasu nawet Boniek nie uratuje
Tak, na niego bym nie stawiał Tongue Ale może coś ma od imiennika(chodź nie do końca tak to nazwać można).

Z większością typów się zgadzam. Faza grupowa będzie zaledwie przedsmakiem. Jednak rozstawienie przed fazą turniejową zadecyduje o dalszej rozgrywce. Miejmy nadzieje, że będzie ciekawie!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2014 21:32 przez Zoro.)
10.06.2014 21:31
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Barcelony się nie obraża, bo gówna się nie tyka (fan Chelsea)
Wracając do mundialu, to jak zawsze można też pocieszyć oko reklamami, które spokojnie moga konkurować z tymi z przerwy Super Bowl.
Nike - troche sie w tym roku nie popisał - https://www.youtube.com/watch?v=Iy1rumvo9xc#t=104
Nike 2 - moja ulubiona Smile - https://www.youtube.com/watch?v=3XviR7esUvo
Reklama Brazuca - http://wiszniks.wrzuta.pl/film/452bytpqc..._-_brazuca
Bank Itau - https://www.youtube.com/watch?v=_2b1zQRg7BU
Coś od Remiego - https://www.youtube.com/watch?v=XZzJxWbWXtY
I kampania nie wiem czy reklamująca mundial, ale jej wypuszczenie zbiegło się w czasie z tym wydarzeniem, więc można ją włączyc do tego nurtu. Jednym słowem - genialna - https://www.youtube.com/watch?v=IrYMNzhrdbY
10.06.2014 21:34
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama