Aktualny czas: 20.08.2018, 15:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka z One Piece
Autor Wiadomość
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,935
Poziom ostrzeżeń: 0%
Muzyka z One Piece
Moje zawzięte poszukiwania wykazały, że forum póki co nie posiada ogólnego tematu dot. muzyki z OP. Jeśli temat jednak istnieje, a ja nie umiem korzystać z wyszukiwarki, to z góry przepraszam ^^'

Nie wiem jak wy, ale ja mam kompletnego hopla na punkcie OST-ów z One Piece. Od ponad roku stanowią 90% zawartości mojego playerka i szczerze wątpie, żeby to się w najbliższym czasie zmieniło Tongue

I tak żeby zacząć dyskusję moje ostatnie odkrycie - znalazłam takie oto coś (nazwy jak w paczce, którą zassałam):
One Piece - New World Insert - Movement I - Adagio. Allegro Molto
One Piece - New World Insert - Movement II - Largo
One Piece - New World Insert - Movement III - Scherzo. Molto vivace
One Piece - New World Insert - Movement IV - Alegro con fuoco
Na One Piece Wiki nie ma o tym ani słowa, a ja nie pamiętam za nic skąd to wygrzebałam, chyba z jakiegoś torrenta... Wie ktoś może, czy to rzeczywiście OP, czy może jakiś troll sobie dla beki to tak nazwał?

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2013 05:02 przez okiren.)
05.03.2013 03:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
RE: Muzyka z One Piece
Fragment "Allegro con fuoco" Dvoraka pojawia się w scenie walki Luffy'ego z Crocodilem w katakumbach Alabasty.

W tym klipie będzie to sama końcówka, 41:44.

Utwory te na pewno nie zostały stworzone na potrzeby "One Piece", bo... pochodzą z 1893 roku. Nie zmienia to jednak faktu, że z czystym sumieniem mogę polecić każdemu chociażby właśnie ten fragment, który wykorzystany został w serii.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
05.03.2013 04:16
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Hmm.. wpisywałam tytuły utworów zamieszczonych powyżej i któryś nawet mi wyskoczył wraz z nazwiskiem pana Dvoraka, ale brzmiał inaczej niż te co zamieściłam w linkach... A zamieszczonego przez Ciebie filmiku nie mogę obejrzeć, bo jest zablokowany w Kanadzie Sad

edit: a nie, jednak się zgadza, Antonin Dvorak - to samo, od góry do dołu Big Grin Czyli zostałam ofiarą strolowania? Czy nie? W sumie "Oda do radości" Bethoveena chyba w 7-mej kinówce się przewinęła...
edit 2: ach i jest jak mniemam powód całego zamieszania xD Całe dzieło nazywa się "New World Symphony"! Tongue
To teraz zaśpiewajmy coś wesołego: ... trololololo lololo lololo, trolololoooooo XP

Zmiana tematu - co sądzicie o wykorzystaniu głosu Avril Lavigne w One Piece Z? Idzie w parze, czy gryzie w uszy? Jestem na etapie zapoznawania się z OST-em z tego filmu i za każdym razem jak poleci Bad Reputation albo How You Remind Me to przez chwilę mam takie "WTH?! A nie... to też z tej płyty" Tongue

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2013 05:11 przez okiren.)
05.03.2013 04:34
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
(05.03.2013 04:34 )okiren napisał(a):  Zmiana tematu - co sądzicie o wykorzystaniu głosu Avril Lavigne w One Piece Z? Idzie w parze, czy gryzie w uszy? Jestem na etapie zapoznawania się z OST-em z tego filmu i za każdym razem jak poleci Bad Reputation albo How You Remind Me to przez chwilę mam takie "WTH?! A nie... to też z tej płyty" Tongue
Filmu nie oglądałem, ścieżki dźwiękowej też jeszcze nie znam, ale przy zajmowaniu się na bieżąco niusami dotyczącymi nowej kinówki na portalu i forum zdążyłem już nieźle się osłuchać z oboma utworami XD Moim zdaniem idealnie pasują do trailerów (np. do tego), co więcej, Avril stanęła na wysokości zadania, covery są świetne. W filmie chyba i tak nie pojawiają się poza napisami końcowymi, więc jeśli komuś nie podejdą, nie powinien mieć z nimi problemu ;P

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2013 12:14 przez Hejs.)
05.03.2013 12:13
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,663
Tak, w samym filmie ich nie ma, a że moja wersja napisów końcowych nie miała, to pozostaje mi snuć jedynie niemal pewne domysły, że właśnie tam się one znalazły.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
07.03.2013 02:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
RE: Spamiliada
Coś dla fanów doktorka:
[Obrazek: 3dee65d6.jpg]

Do kolejnej części Log Collection opatrzonej tytułem "Sabaody" dołączona zostanie płyta poświęcona Lawowi. Z tego, co wiadomo do tej pory, na krążku znajdzie się utwór "Dr. Heart Stealer" wykonywany przez seiyuu bohatera, Hiroshiego Kamiyę oraz trafalgarowy motyw muzyczny.

\o/

21.04.2013 20:38
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
o bogowie!!! SQUEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Tęczowy kisiel *3*

22.04.2013 03:31
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Klik.

Yyy... No... Co by tu... Chyba najbardziej nietrafiona łanpisowa piosenka ze wszystkich. Tyle.

E: O ile to nie fejk :x Ale wokal brzmi podobnie do głosu seiyuu Lawa.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2013 12:42 przez Hejs. Powód: Poprawiona ortografia)
27.07.2013 01:36
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 1,022
Też mi się nuta kompletnie nie podoba... nie wiem, może jakbym rozumiał coś z japońskiego miałbym lepsze zdanie na jej temat, ale że nie rozumiem, to z przykrością muszę stwierdzić, iż wydaje mi się, że nuta ta kompletnie nie kojarzy mi się z klimatem OP... słuchając jej miałem raczej wrażenie, jakbym jakiejś piosnki z miłosnego musicalu słuchał, niż miał do czynienia z nutą przeznaczoną jednemu z Supernovas, któremu miłostki raczej głowy nie zaprzątają. Chociaż, kto tam wie, po tym, jak poznał taką damę, jak Robin, trololo ;P.
Do tego ta postać i jej taniec... oO Oo... co, jak co ale tego typu zachowanie mi się z Lawem raczej nie kojarzy, do tego część tych ruchów...
27.07.2013 01:58
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Jak dla mnie sama w sobie nuta jest znośniejsza niż niejedna już istniejąca piosenka w wykonaniu seiyuu z OP. Np. Usopp Drop, nie wspominając o piosence Pandamana...

Muzyka przyjemna, wokal bez fałszy, ino... czemu to nie brzmi za nic jak Law? ><

27.07.2013 15:23

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama