Aktualny czas: 23.05.2019, 03:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wątek zamknięty 
NABÓR - WYNIKI
Autor Wiadomość
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620
Dołączył: 31.03.2009
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0%
Post: #1
NABÓR - WYNIKI
Przez blisko tydzień intensywnie myślałem (a właściwie to udawałem, że myślałem Tongue) nad tym, kogo wybrać na kolejnego moderatora naszego forum. O rangę, przywileje, ale także o wielką odpowiedzialność walczyli Najuch, Chlor, Fantomas oraz Ryba. Postanowiłem sobie wypisać to, co sami mi napisali o sobie, i to, co sam zdążyłem zauważyć.

Najuch: Jego znam już od bardzo długiego czasu, także osobiście. Wiem, że nie trawi łamania regulaminu i pyskówek. Ma spore doświadczenie w byciu modem (praca na com.pl), udziela się w życiu forum, jest aktywny. To były pozytywy przemawiające na korzyść Najucha. Potem zastanowiłem się nad tym, co przemawia na jego niekorzyść. Ku mojemu zaskoczeniu, nazbierało się tego. Żeby nie było, nie mam nic przeciwko temu, że jest moderatorem na com.pl, nigdy nie miałem tam konfliktów (uważam je za bezsensowne). Uznałem jednak, że praca moda na dwóch forach może zmniejszyć wydajność jego pracy. Poza tym Najuch jest genialnym pisarzem fanfika pt. "Wystarczy Wierzyć" (polecam!). On także zajmuje mu troche czasu a nie chciałbym, żeby ucierpiała jego jakość. Wreszcie Najuch sam ogłosił mi, że może mieć problemy z pojawianiem się na forum w wakacje, a szczególnie na czasie zależało mi najbardziej.


Chlor: Szczerze mówiąc to ja namówiłem ją do startu w tym wyścigu. Może z początku niechętnie, ale wreszcie z coraz większą pewnością zaczęła o tym myśleć. Z moich własnych przemyśleń ujęło mnie w Chlor poczucie humoru, które jest tutaj niezbędne, samokrytycyzm, którego NIEKTÓRYM zabrakło (Tongue), inteligencja oraz jakiś dziwny "przykład", którym świeciła Big Grin Sama o sobie powiedziała, że chce walczyć z szerzącą się plagą dysortografii na forum, ale jednocześnie nie chce być strasznie radykalna i gwałtowna w swoich osądach. Dzieczyna ta przebywa też bardzo często na forum, wie, o co tu chodzi i co się dzieje. Na niekorzyść Chlor przemawia jej "mały, słodki problemik z czterema kończynami" (skąd ja biorę te nazwy!?), który rośnie, i bedzie zajmował jej coraz więcej czasu.

Fantomas: Powiem szczerze i mam nadzieję krótko. Nie chcę Cię tutaj urazić Fantomas, daję Ci po prostu radę, jak powinieneś następnym razem postępować. Nie podszedłeś całkowicie poważnie to tego naboru, mówienie mi, ze chcesz być modem bo "lubisz zielony" albo pisanie o tym, że wad nie masz, skreśliło Cię bardzo szybko z walki o status. To tylko moja osobista rada - więcej samokrytyki stary. I powagi. Bycie moderatorem to nie tylko "zielony kolorek"...

Ryba: Podobnie jak z Najuchem, Rybe znam od dawna, również osobiście. Ryba podeszła to sprawy chyba najbardziej poważnie ze wszystkich, najbardziej się "wczuła". Jej zalety to chęć rozwijania forum i dbania o porządek na nim (bezwzględny Big Grin). Chce walczyć z chamstwem, błędami ortograficznymi, spamowaniem. Po krótce, ze wszystkim tym, z czym powinna. Jak sama powiedziała, na jej niekorzyść ma przemawiać fakt, że jeśli poczuje władze, może stać się nie przyjemna. Może po prostu nie wytrzymać, jeśli ktoś nagminnie bedzie się nie stosował do regulaminu, i może się na warnach nie skończyć.Powiem wam szczerze, myślałem nad tym naprawdę długo. Rozważałem wszystkie za i przeciw. Kto z tej czwórki będzie nadawał się najlepiej? 3 osoby miały w sobie to, czego poszukiwałem. A miejsce było tylko jedno...

Właśnie. BYŁO! Bo oto po nagłym prześwicie inteligencji w moim chorym umyśle uznałem, że potrzebne są nam DWIE osoby na stanowisku moderatora! Coraz więcej osób z Załogi będzie miało coraz mniej czasu, a dwie osoby pozwolą nam ustabilizować sytuację i trzymać to wszystko w ryzach.


A WIĘC OFICJALNIE OGŁASZAM! NOWYMI MODERATORAMI FORUM ONE PIECE NAKAMA ZOSTAJĄ!!!!!

CHLOR i RYBA


Chlor została przeze mnie w myślach ochrzczona "skrytobójczynią dysortografii" a Ryba została "żeńskim Jutsu", gdyż czuję, że w radykalności swoich działań będzie go bardzo przypominać ;]

Tak więc witam was panie w Załodze! Licze na zapał, serce do pracy oraz chęć szerzenia miłej atmosfery w pracy. Pasowanie na moderatorki (czyli nadanie kolorku, praw itd., etc.) odbędzie się jutro, prawdopodobnie wieczorem.

Zwyciężczyniom serdecznie gratuluje cała Załoga! : )

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
18.06.2009 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
NABÓR - WYNIKI - Wąski - 18.06.2009 13:40
[] - Caellion - 18.06.2009, 14:42
[] - Jutsu - 18.06.2009, 15:31
[] - ryba - 18.06.2009, 15:43
[] - Grigorij - 18.06.2009, 15:51
[] - Redrey - 18.06.2009, 18:44
[] - Komimasa - 18.06.2009, 20:47
[] - Najuch - 18.06.2009, 20:59
[] - Chlor - 18.06.2009, 22:46
[] - Hisoka - 19.06.2009, 20:30
[] - Shizumu - 20.06.2009, 18:04Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama