Aktualny czas: 23.09.2019, 16:06 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ankieta: Najbardziej przez Ciebie nielubianą sagą/arcem w OP jest:
East Blue
Alabasta
Skypiea
Water 7
Enies Lobby
Thriller Bark
Archipelag Sabaody
Amazon Lily
Impel Down
Marineford
Wyspa Ryboludzi
Punk Hazard
Dressrosa
Zou
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Najgorsza saga/arc
Autor Wiadomość
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736
Poziom ostrzeżeń: 0%

Mnie najmniej podobała się Skypiea, ponieważ była nudna, zbyt fantastyczna, mało interesująca historia, mało ciekawe postacie (tylko Enel był spoko, a to za mało jak na tak duży arc), no i finałowa walka pomiędzy Luffy'm i Enelem była źle rozwiązana (nawet błyskawica topi gumę :-P , a Luffy biegł sobie jakby nigdy nic). Właściwie to w tym arcu tylko postać Enela mi się podobała.
A tak poza tym to jeszcze Davy Back Fight była słaba. Wkurzające było to ciągłe noro noro beam. :->

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
16.08.2010 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Robin z Hood Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 12
RE: Najgorsza Saga
Thriller Bark, do tego stopnia, że skutecznie zniechęciła mnie do oglądania, zaniechałam więc tej czynności na tak długo, że obudziłam się dopiero podczas Impel Down... od tego czasu jestem już na bieżąco, ale przeskoczylam polowe TB całe Sabody i jakoś się zebrać nie mogę..może to przez monotonność w sposobie rozstrzygania akcji..w TB? nie wiem...
22.09.2010 19:59
Orzi Online
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,813
Poziom ostrzeżeń: 10%
Jeśli mogą być same arki to po pierwsze - wszystkie fillery poza G8, schematyczne pomaganie biednym dzieciaczkom o serduszkach czystych jak łzy dziewicze. Z arków kanonicznych do tej pory najmniej spodobało mi się Davy Back Fight, sztucznie przedłużone do ośmiu konkurencji. Pomysł był całkiem niezły, ale saga się dłużyyyyła, poza tym Foxy był irytujący. Ark Kapitana Kuro też był nudny - rozciągnięte na kilka epizodów patrzenie się na mało efektowną walkę na tej drodze było smutne i dłużyło się strasznie. Saga z gigantami i Mr. 3 również mi się dłużyła. Zaś jeśli chodzi o całe sagi... Trudno wskazać. Chyba Baroque Works - za gigantów (w ogóle całe to dochodzenie do kraju pustyń było nudne), za zabili-go-trzy-razy-i-zawsze-uciekał Luffy'ego, za Pella, który przeżył atomówkę. Skypiea również nie powalała - sprawnie zrealizowana, ale nie była niczym więcej, niż wieloosobowym deathmatchem na dużej mapie. O dziwo główni źle i w Alabaście i w Skypiei byli świetni.
11.05.2011 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
Thriller Bark - zdecydowanie. Przez ten arc prawie porzuciłam oglądanie One Piece (na szczęście jednak zatęskniłam za postaciami i postanowiłam przemęczyć się z Morią przez kolejne dwadzieścia odcinków). Chyba w żadnym momencie całej serii nie byłam tak znudzona jak tutaj.
11.05.2011 15:54
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,125
Faktycznie Thriller Bark jest tragedią ciężką do zmożenia (sam miałem tam długą zwiechę) ale tylko w anime, gdzie mieliśmy nieprawdopodobne przeciąganie. A szkoda, bo kreska była fajna. Jak w końcu Słomiani się stamtąd wyrwali to kolejny arc niesamowitą wręcz świeżością wiał. Za to w mandze TB jest jak dla mnie świetnym arkiem.
Najgorsza saga, najgorsza... Ciężko znaleźć taką. Ale bazując na tym co znam, to chyba będzie to Skypiea... (w anime przynajmniej, bo w mandze tego etapu nie znam) z której oprócz paru co lepszych fragmentów nie pamiętam prawie nic.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.05.2011 16:21 przez Szczery.)
11.05.2011 16:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nighty Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 96
Nie wiem, czemu wszyscy narzekają na Skypię. Ja nie miałam najmniejszego problemu, aby ją obejrzeć, jednak jestem przyzwyczajona, że z reguły się nieco wyróżniam Wink
11.05.2011 21:29
skulkid Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 143
(Pomijam Davy Back Fight bo osobiście traktuję to jako mangowy filler, który w całości nie był zbyt ciekawy, no może oprócz walki Afro Luffy vs Foxy)

Zapewne zostanę zlinczowany, ale dla mnie w anime najbardziej nie podobała się saga Baroque Works i WB War. Alabasta była strasznie przeciągana momentami, chociaż jak już była jakaś walka to jeszcze było w miarę. Z mangi, podobnie jak z anime, WB War. Nudne strasznie, przy okazji baardzo patetyczne. Ciągnęło się i ciągnęło. Było kilka ciekawych chapów, ale to naprawdę były wyjątki. Nie mam pojęcia, dlaczego wszyscy tak narzekają na Skypiea. Arc w całości był ciekawy. Interesujące watki były, postacie też warte uwagi, a w anime dochodziło jeszcze, że to był jeden z barwniejszych arc'ów. Sam osobiście bardzo to lubiłem, mogę nawet powiedzieć, że razem Enies Lobby zajmują pierwszą dwójkę moich ulubionych.
11.05.2011 21:51
Orzi Online
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,813
Może dlatego, że Skypiea jest wyjęta całkowicie znikąd i nie ma związku z głównym wątkiem fabuły, wcześniejszymi i przyszłymi wydarzeniami? Ot, tak jak to Davy Back Fight określiłeś - mangowy filler. Piekielnie długi i udany filler. No i fabuła, jak już pisałem, ograniczyła się do "rzućmy trzy teamy na mapkę i niech fragują". Chociaż Emine... Enel był fajny Tongue
11.05.2011 22:01
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Wit beard saga cała prawie leży, po za sabondy które było mega i amazon lily które było całkiem oldskullowe cała reszta leży a zwłaszcza Impel Dawn. Czy naprawdę nikt nie pamięta o tym koszmarze przeżytym w tym więzieniu? Przez nie OP w moim rankingu top anime na zawsze utraciło pierwsze miejsce a obecnie jest gdzieś za pierwszą dziesiątką.
14.05.2011 02:52
Shin Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
Powiem szczerze że miałem chwilową przerwe w oglądaniu OP i musze się wygadać co do najnowszych odcinków. W tym momencie anime One Piece to jest kpina z widza. Po pierwsze, połowa odcinka to opening i jakaś durna wstawka o Rogerze. Ja to widze tak:

Rozmowa dwóch twórców anime:
-Ej wiecie co, mamy za krótkie te odcinki, co na to poradzić?
-Może zrobimy długi opening?
-Nie, to nie wystarczy.
-To może wstawimy parominutową scenke o tym że One Piece jest o szukaniu skarbu Króla Piratów?
-No ale przecież wszyscy to wiedzą, czy nasi widzowie nie poczują się wych*jani?
-Coś ty, łykną wszystko.

Tak, tak to widzę. Do tego autentycznie NIE MOGŁEM przebrnąć przez walkę na Marineford (czy jakoś tak się to pisze). Odcinki które miały być arcyciekawe i trzymać w napięciu były totalnie na siłe przedłużane. Sceny rozciągnięte, przez pare minut w każdym odcinku po prostu NIC się nie dzieje, leci muzyka i jakieś slajdy obrazków. Ja wiem że to ma budować napięcie, ale do cholery nie w odcinku który jest taki krótki! Jak ogladam odcinek który trwa parenaście minut to oczekuje mocnego PIERDO*NIĘCIA, mnóstwo akcji itp. a nie wysłuchiwania w kółko oczywistych rzeczy i nudy! Mimo że jestem wielkim fanem One Piece, to sobie anime odpuszczam całkowicie. Będe chciał obejrzeć Mode Na Sukces ( w której dzieje się pewnie o wiele więcej ) to sobie ją włącze. Twórcy strzelili sobie w krocze taką polityką, a ja dalej w ch*ja robić się nie dam.

To tyle, ulżyło mi Smile
14.10.2011 19:50
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama