Aktualny czas: 15.12.2019, 20:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Ankieta: Najbardziej przez Ciebie nielubianą sagą/arcem w OP jest:
East Blue
Alabasta
Skypiea
Water 7
Enies Lobby
Thriller Bark
Archipelag Sabaody
Amazon Lily
Impel Down
Marineford
Wyspa Ryboludzi
Punk Hazard
Dressrosa
Zou
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Najgorsza saga/arc
Autor Wiadomość
Skailer Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 3
RE: Najgorsza Saga
Ktoś mógłby poprawić tą ankietę tak nawiasem Tongue

Co do tematu. Wahałem się pomiędzy Baraq Works (w ankiecie jako alabasta), a Thriller Bark. Alabasta mnie przynudzała momentami, najciekawsze były dopiero kluczowe momenty jak już były pierwsze konfontacje z Croc-boyem i jego świtą oraz wyspa gigantów. Reszta była przynudnawa,całe to przemierzanie pustyni, wieloryb, walka ze słabszymi członkami baraq works. Thriller Bark jak pewnie wiele osób stwierdziło, było jedną z nudniejszych sag w One Piece. Po prostu ta akcja za bardzo się wlokła i ogólnie jakoś do mnie to nie trafiało, ja to oglądałem pierwszy raz to juz po pierwszych 3 odcinkach chciałem przeskoczyć to i od razu zając się następną sagą Tongue Ale jakoś wytrwałem. Ostatecznie zaznaczyłem alabastę Wink
16.10.2011 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Zorro Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144
W moim przypadku nie ma sagi/arca którego bym nienawidził ale najmniej spodobał mi się arc Thiler Bark. Głównie ze względu na dłużącą się akcję w środku arca. Ale spotkanie z Brokiem oraz walka z Morią ,Kumą jak zwykle ciekawa. Ciężko jest wskazać najsłabszą sagę ponieważ składały się z słabszych i lepszych arców.

[Obrazek: sygnia2.jpg]
Zoro podczas walki Luffiego z Arlongiem
25.07.2012 23:45
Zoro Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 458
Poziom ostrzeżeń: 0%
Najsłabszą sagą w OP moim zdaniem był Thriller Bark. Moria w ogóle mnie nie przekonuje. Nudzi mnie ta postać. Poza tym brakowało mi jakiś porywających scen. Takie ganianie się w kotka i myszkę. Nic specjalnego nie pokazali. Oz(różnie pisali w tłumaczeniach) był chyba jedynym plusem sagi. Zakończenie było bardzo dobre. Akcja z Kumą i poświęcenie Zoro. Ale nie poprawia to notowania całego wątku.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2013 02:42 przez Zoro. Powód: Poprawiona ortografia)
01.12.2013 02:39
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Update danych. Definitywnie najgorszy moment w dziejach OP to ta śmieszna "wielka wojna", która trwała jedną bitwę, dłużyła się w neiskończoność i zamiast jakiejś jednej konkretnej akcji dostaliśmy setki bzdurnych. Oczywiście wliczam w ten stek idiotyzmów również i Impel "Down".

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
01.12.2013 05:03
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja zaznaczyłam (zapewne sto lat temu) Alabastę. Nigdy nie podobała mi się ta saga, w sumie nie wiem czemu. Może po ogarnięciu mangi zmienię zdanie~ Bo są dwie sagi, które również były trochę nieciekawe ^

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2013 10:30 przez Filemon.)
01.12.2013 10:30
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,921
Poziom ostrzeżeń: 20%
Przydałby się update w ankiecie Tongue IMHO Impel Down, było to naprawdę nudne. Jak sobie przypomne to nie wiem na czym zeszły te ~50 odcinków. Jak tak pomyśleć to niewiele się tam wydarzyło.

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
01.12.2013 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,839
Ano, update byłby jak najbardziej wskazany. Mógłbym dosłownie skopiować odpowiedź Filemon w odniesieniu do siebie, ale obecnie uważam inną sagę za najsłabszą. I o ile Alabasta po prostu mi się podobała najmniej, to obecny outsider jest moim zdaniem beznadziejny. Chodzi o Fishmen Island.
01.12.2013 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
plonacapiescace Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 150
Najsłabsza saga według mnie to wyspa Ryboludzi. Gdyby nie ona najsłabszą według mnie byłaby obecna - Punk Hazard.
01.12.2013 11:57
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,839
Punk Hazard było fajne w mandze. W anime, cóż... W anime obecnie wszystko byłoby beznadziejne, nawet jeśliby chcieli zrobić CP9 od nowa. Ryboludki były za to słabe również w mandze.
01.12.2013 12:42
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Poziom ostrzeżeń: 0%
No muszę stwierdzić, że FI było jak nic najgorsze. Przy tym to wielka wojna czy TB były ciekaweTongue A z PH jest jak Orzi mówi w mandze było świetne, ale anime przez to, że wydłuża spieprzyło ten arc. Jak dla mnie powinni po następnym arcu zrobić filery albo jakąś przerwę w anime. Bo wtedy mogło by ruszyć anime na poziomie sprzed TSBig Grin

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
01.12.2013 12:53
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama