Aktualny czas: 23.09.2019, 16:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ankieta: Najbardziej przez Ciebie nielubianą sagą/arcem w OP jest:
East Blue
Alabasta
Skypiea
Water 7
Enies Lobby
Thriller Bark
Archipelag Sabaody
Amazon Lily
Impel Down
Marineford
Wyspa Ryboludzi
Punk Hazard
Dressrosa
Zou
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Najgorsza saga/arc
Autor Wiadomość
Qulob Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 35
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Najgorsza Saga
No jasne.
15.02.2014 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 590
Aha :O
Nie no każdy widzi wszystko inaczej ^.^

15.02.2014 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,799
FI fajne bylo. Przynajmniej w mandze :-)

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
15.02.2014 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Tom321 Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 100
O.. nie zauważyłem wcześniej tematu xd. Jak dla mnie najgorsza saga to.. ciężki wybór Thriller Bark /FI . FI bardziej wkurzało przez to przeciąganie niesamowite(pościg 3 odcinki statku za syrenka) i raczej nie można brać poważnie przeciwników dla słomków w tym arcu.(nie liczac Hodiego i ciekawej umiejętności Van Der Vekena to były raczej cioty- nawet ci kapitanowie pod Hodym.. no słabło się zaprezentowali- ale mimo to walki mnie nie znużyły aż tak) Słomiani pocisnęli ich równo i zapewne to miało wskazać na ich spory progres - wiec nie mam tego aż tak za złe. Jednak emocji przy tamtych pojedynkach nie czułem. Można jeszcze dodać aż nieco zbyt cukierkowy klimat FI jako minus(takie odczucie miałem xd).
Jednak TB wygrywa w tym sparingu . Klimat Horroru jaki chcieli pokazać jakoś mnie nie ruszał i wypadł mizernie - jak Horror klasy B. Nawet mnie lekko denerwowały ciągłe ucieczki Usoppa, Nami i Choppera przed Zombiakami. Co prawda ten arc miał też ciekawsze momenty i wiele śmiesznych scen i za to ma ogromny +(Cerberus, Zombie vs Luffy xD, Luffy pyta ruszające się dziwadła czy chcą do załogi, owoc niewidzialności i wiele wiele innych) ale jednak cały arc wypadł słabo.Wtedy po raz 1 chciałem zrobić przerwę w oglądaniu One Pieca tak mnie wynudził( a to naprawdę duży argument gdy pomyślę ze wtedy byłem tak zafascynowany One Piecem w tamtym momencie, że 12/10 odc dziennie leciało). Moria jak antagonista - WTF?- Wielka chodząca cebula(czy jak nazwać jego kształt) z nożyczkami. I zamiast walczyć z Luffym ciągle używał cieni-nietoperzy i innych sztuczek aby walka była słaba. Dodatkowo przeciągali to- Luffy chyba 2 odcinki obrywał od nietoperzyków Morii jak chciał podejść. Ta postać jako antagonista-jakoś bez polotu zupełnie.. porównanie jej do antagonisty np. Crocodaila to zniewaga dla Corca. Dr. Hiruluk też wypadł naprawdę słabo jako ten zły.
W obu arcach zakończenie było świetne- Kuma / Big Mom (Kuma dostarczył mi nieco więcej emocji).
Tak jak wspomniałem u góry potyczkę tą wygrywa przewagą(nie tak wielką ale jednak) Thriller Bark.
Każdy arc w OP ma świetne momenty i słabe ale te 2 arce najmniej mnie pociągnęły.(mimo, że OP uwielbiam)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2014 18:20 przez Tom321.)
15.02.2014 17:34
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,249
Poziom ostrzeżeń: 15%
(15.02.2014 17:33 )Murgrabia napisał(a):  FI fajne bylo. Przynajmniej w mandze :-)

Nie był ofajne, to była przejściówka, totalnie bez sensu, jakby nie mogli odpuścić sobie, napakowanych sterydami frajerów, którzy udawali Arlonga, naprawde bezsens. Przesłane moze imo fajne bo coś o nienawiści rasowej, jednak bleh, prosze Cię Tongue

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
15.02.2014 17:35
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
Nawet nie można powiedzieć, że Hody był mocny. Zoro pokonał go w wodzie bez większych problemów, gdy nie był na sterydach. A od Luffy'ego ciągle dostawał i tylko dzięki sterydom nie padł szybko bo bólu nie czuł. Plus to przedłużanie. Jedna wielka porażka jak dla mnie i nic jej nie przebijeTongue

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
15.02.2014 18:05
Trace Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 610
A mi się podobało nawet FI. Oglądałem je jednak w wersji animowanej, więc najgorsze były przedłużenia. Tak beznadziejnych przedłużeń to tylko Toei może się dopuścić Big Grin.
Mimo wszystko taki lekki arc, który miał pokazać jacy to słomiani nie są silni. FI podobało mi się szczególnie do "wojny" z tą kilkuset tysięczną armią Hody'ego.
15.02.2014 18:10
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,799
Prosic mnie mozesz, nie zabronie Ci. Ja ten ark lubie, a sage tym bardziej. Jedyny ark, ktorego szczerze nie lubie, to long ring long land i to tylko czesc turniejowa.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2014 18:12 przez Murgrabia.)
15.02.2014 18:11
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,249
Poziom ostrzeżeń: 15%
Ten arc nie pokazał jacy słomiani sa silni tylko jakie ryby są słabe. Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
15.02.2014 18:22
Taboretto Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 811
Yyyy nie? Fishman Island było udręką także w mandze. Część ludzi na tym forum należy do tych nieszczęśników którzy musieli znosić tą przejściówkę w mandze przez blisko rok! Jak dla mnie Wyspa Ryboludzi to bezkonkurencyjnie najgorszy arc w historii One Piece. Jedyne w sumie co było w nim dobre to przesłanie o błędnym kole nienawiści i rasizmie. W anime parę scen wyszło całkiem spoko jak zatrzymanie Noe przez Królów Mórz czy jak Luffy wyskakuje z brzucha rekina i uderza w Hody'ego. Hody swoją drogą był chyba najgorszym głównym czarnym charakterem jaki dotąd się pojawił (Spandama i Tenryubitto nie wliczam) który był tak jednowarstwowy że bardziej się chyba nie da. Sama stylistyka wyspy ryboludzi też mi się podobała ale jedynie w mandze. W anime było to tragiczne. Przez FI przez pół roku anime nie oglądałem TO JEST TAK TRAGICZNE! Więc sorry ale mi nikt nie wmówi że Wyspa Ryboludzi była dobra.

Tjaaa niezbyt lubię ten arc xdd

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2014 18:25 przez Taboretto.)
15.02.2014 18:25
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama