Aktualny czas: 23.11.2017, 13:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najpiękniejsza dziewczyna z gry (bijatyki)
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,445
Poziom ostrzeżeń: 5%
Najpiękniejsza dziewczyna z gry (bijatyki)
Czemu narzucam wybór tylko z tego środowiska? Odpowiedź jest prosta. W innych grach postać może kopnąć rzucić uderzyć skoczyć przykucnąć od biedy się poczołgać. Z tego też względu nikt nie będzie aż tak się starał oddać piękna i ruchów kobiecego ciała.
Bijatyka to zupełnie inna sprawa, są tam dwie osoby stojące naprzeciwko siebie i to dosłownie na nich koncentruje się rozrywka. Poza tym taka fighterka ma nieporównywalnie więcej przeróżnych możliwych ruchów niż choćby Lara. Z tego też względu postacie kobiece w bijatykach będą wykonane z dużo większą starannością, precyzją i smakiem niż w jakiejkolwiek innej grze. Za równo od strony pleców (gracz 2) jak i z przodu (1) no i nie licząc opcji nagrywania walk czy tak zwanych replay ukazujących z innej kamery akcję. No tyle tłumaczenia.
Dajemy numer, imię i w nawiasie grę z jakiej pochodzi. Jak ktoś nie umie poklasyfikować to niech pisze, która mu się podoba i już.Smile
Możecie ich wymienić ile chcecieSmile Aha mozecie pisać też w jakim stroju uwielbiacieBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

13.06.2009 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
ryba Offline
Nakama, kuźwa...
Pirat

*
Liczba postów: 1,237
Poziom ostrzeżeń: 0%

No cóż, ja nie mam zbyt dużego doświadczenia z bijatykami, jedyne co, to czasem patrzę na imprezach jak kumple grają, jednak dla mnie faworytką (ze wszystkich, które widziałam) jest Seong Mi-na z SC III.

-To się nagrywa?
-Tak
-Jemy szyszki!

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
13.06.2009 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192

Nie pamiętam imienia, bo rzadko mam okazję popykać na konsoli, ale w Tekkenie 5 jest taka jedna, walczy stylem Capoeira, genialnie oddana po prostu. Może ktoś pamięta imię. Grając nią pierwszy raz, przeszedłem całego Acrade (tego dziada z piorunami za 2 razem pokonałem, aż kumpla zatkało xD) mimo że pada miałem wtedy pierwszy raz w ręce. Mam sentyment do tej postaci i jest naprawdę kawaiii~~

13.06.2009 15:05
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,262

Jedną z ładniejszych dziewczyn z bijatyk moim zdaniem jest Julia z Tekkena. Bardziej mi się podoba jej drugi strój, ten z dżinsami.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
13.06.2009 15:08
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

U mnie na pierwszym miejscu jest Seong Mi-na z SC III w stroju czerwonym, a na drugim Asuka Kazama z Tekkena 5 w mundurku szkolnymSmile I to były główne kryteria dlaczego gram tymi postaciamiSmile

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
14.06.2009 00:19
Gweloss Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 140

Nina z tekkena... ona i tylko ona... nie wiem czemu ale tak mam, lubie sadystyczne babki Smile
02.01.2010 18:44
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116

Hmmm bijatyki XD moją faworytką którą uwielbiam jest na pewno Lily z Tekken 6 w inne nie grałem, we wszystkich strojach XD ale jeśli już mam wybierać to ten z jinsami, tyle że dodaje jeszcze od siebie zawsze apaszke na głowę XD. Niestety znalazłem tylko w podstawowym stroju. Prosiłbym o dodanie grafik bo nie bardzo wszystkie panie kojarzę.

[Obrazek: lili-in-tekken-6.jpg]

A na drugim miejscu jej odwieczna rywalka czyli ta lubiana przez Naja Asuka.

[Obrazek: tk5-asuka-kazama11.jpg]

BTW historia tych postaci jest bezczelnie zerżnięta ze Street Fightera XD są odpowiednikami Sakury i tej bogaczej paniochy XD co się zawsze tłukły przed szkołą XD

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
05.02.2010 00:14
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama