Aktualny czas: 22.10.2017, 15:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najpotężniejszy owoc wg was :)
Autor Wiadomość
Vegheta Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
Poziom ostrzeżeń: 0%
Najpotężniejszy owoc wg was :)
Witam zakładam temat w celu uzyskania opinii wg każdego z was ;p Jaki owoc uważacie za najbardziej potężny? Dlaczego ;p ? I co was ku temu kieruje ?

Ode mnie osobiście , przekox owocem jest Magma Akainu , sam fakt kontroli "ognia największego" mówi za siebie , potężne ataki + umiejętność Haki i ten owoc może niszczyć wszystko , sądzę że ten owoc wymiata ponieważ jest Logią , zniszczył Ace'a także użytkownika logi i sądze że na luzie mógłby stanąć przeciwko Logii Ao-Kijiego czy Kizaru , Dodam od siebie że pewnie sporo osób uzna owoc BB za najlepszy , ja natomiast tak nie uważam , jest to dobry owoc , ale jeżeli przeciwnikiem jest ktoś bez mocy owocu , i ma wysoko rozwinięte Haki to powinien sobie nieźle poradzić w tym starciu. Pozdro i czekam na wasze opinieeeee !!Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2011 00:58 przez Komimasa.)
04.01.2011 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
SrogaZima Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30
RE: Najpotężniejszy owoc wg.was :)
W sumie uważam, że doskonale można sobie bez owocu ^^, ale uważam, że najsilniejszy ma Kizaru. Nie ważne jak silny masz cios, skoro nie możesz trafić przeciwnika Tongue A dosyć trudno trafić coś poruszające się z prędkością światła. Choć zakładam że Luffy się nauczy Tongue
05.01.2011 22:31
BlackZ Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 36
Owoc trucizny Magellana. Sieka niesamowita, naczelnik kosi równo.
Epickiego postu nadszedł kres.

I "wg", a nie "wg.", młody bandyto językowy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.01.2011 23:54 przez BlackZ.)
05.01.2011 23:54
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 117
Ja mam 2 typy. Pierwszy to owoc Kizaru a drugi Enela.
Kizaru wiadomo dlaczego. Pokazał na Archipelagu, że jego owoc a co za tym idzie on sam ma ogromne możliwości.
Co do Enela: co tu ukrywać dostali by tam ostry wpierdziel gdyby nie fakt, że akurat trafił na naturalnego wroga swojego owocu. A i tak trzeba zaznaczyć że tanio skóry nie oddał i Luffy się sporo namęczył. Należy też dodać, że jest jedynym (chyba) przeciwnikiem który opuścił pole bitwy przytomny.
06.01.2011 00:00
Artelian Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 160
Fakt zgodzę się z Mejtrix, Kizaru i Enel mają jedne z najsilniejszych owoców, na drugim miejscu klasyfikował bym Akainu, z powodów o których pisano wyżej. Jednak na szczególną uwagę według mnie zasługuje lodowy owoc Aokijiego. Myślę, że jego moc zamrażania jest dużo potężniejsza niż zaprezentował to do tej pory, a poza tym trudno obrócić morską wodę przeciwko niemu. Zmieni ją w lód i zagrożenie utopienia mijaSmile, o czym trudno pomarzyć innym użytkownikom logii.
06.01.2011 00:28
Vegheta Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 50
RE: Najpotężniejszy owoc wg was :)
Co do Enela , szkoda że tak dobry owoc poleciał ;p w kosmos Big Grin mogły go mieć ktoś ogarniający wydarzenia tu na dole ;p , owoc Kizaru jest niezły co do dogonienia go jest chyba raczej to nie możliwe , tak mi sie przynajmniej wydaje że Rayligh walczył z nim używając Haki , dlatego mógł go trafiać Big Grin
06.01.2011 12:35
Jackal Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 177
Ja bym wyszczególnił takie owoce: kizaru- byle jaki jego atak przebija każdego nie musi tam specjalnie się silić na jakieś kombo, enela - mnóstwo mocy, duża szybkość, zwiększenie mocy haki za pomocą elektryczności, nawet reanimacja, dużo potężnych ataków ; kumy - odbija co chce, teleportacja, wbrew sobie bardzo nie bezpieczna i potężna moc; ace - za "eiten"(nie wiem czy dobrze napisałem) jeden z najbardziej wykoksowanych ataków pod względem zniszczeń i wizualnych.

Ale z tych wybieram owoc enela.

[Obrazek: jackal.png]
07.01.2011 11:18
Keksiu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 55
Cytat:byle jaki jego atak przebija każdego nie musi tam specjalnie się silić na jakieś kombo

Nie zgodzę się z tym. Siły ataku nikt nie może Kizaru odmówić, ale pytanie, czy potrafi on zadawać precyzyjne uderzenia i kontroluję swoję ciało podczas poruszania się z taką prędkością. Jak na razie, choć mogę się mylić, poruszał się on z taką prędkością tylko w linii prostej.

Typy są u mnie trzy: Na pewno jest to owoc wstrząsu, potrafi wywoływać tsunami, maksymalizuję obrażenia - destruktywna i nieokiełznanie.

Akainu ze swoim magmowym owocem, który nawet w defensywie jest śmiertelnie groźny.

No i oczywiście owoc ciemności. Owoc, dzięki, któremu można zniszczyć, bez problemu, każdego innego użytkownika owocu.
25.07.2011 19:42
Devzan Offline
taktyczna kropka
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,734
Poziom ostrzeżeń: 20%
Wiadomym jest, że Logia wybija ponad Paramecie i Zoan (nie dot. prehistorycznych/mitycznych).

Owoc Pika Pika no Mi którego dzierży Kizaru. Owoc sam w sobie jest potężny, ale przez swój charakter, Kizaru nie używa jego pełnej mocy. Prędkość światła sama w sobie jest potęgą. A co dopiero możliwość atakowania z tą prędkością, strzelania laserami, no i możliwość Logii. Ten owoc to prawdziwa potęga.

[Obrazek: c2DKloo.png]
15.12.2011 22:01
Nielot Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 9
Moim zdaniem najsilniejszy jest owoc ciemności. Żeby zawojowac coś w świecie, przede wszystkim potrzebna jest przekokszona załoga. Taką możliwośc daje owoc Czarnobrodego. Kradnięcie owoców innych użytkowników i przekazywanie ich swoim podwładnym. Mega.

Nie wspominając, że to Logia, a Czarnobrody (już nawet przed time skipem) poradził sobie nawet z Acem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.12.2011 13:48 przez Nielot.)
17.12.2011 13:47

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama