Aktualny czas: 13.12.2017, 14:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najśmieszniejsza sytuacja/osoba
Autor Wiadomość
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296
Poziom ostrzeżeń: 0%
Najśmieszniejsza sytuacja/osoba
wię u mnie to tak :
Sytuacja : Gdy Luffy przezywa Zoro, od Santoryu ^^
Osoba : Usopp
23.04.2009 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Sm0k3r Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 20

Sytuacja: Gdy Luffy wraz z Zoro I Usoppem wpadają do dziury na pustyni i Luffy ze szczęścia ze znalazł cień, zaczyna się turlać :mrgreen:
Postać: Luffy i Chopper
24.04.2009 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,462
Poziom ostrzeżeń: 5%

Tego jest na kopy, tego nie da się wymienić, by czegoś nie ominąć.

Choćby ostatnio robiąc online warship była scena co Luffy zarzucił ręką po tę Apis, ręka walnęła śpiącego Zoro i tak jak był spadł do wodyBig Grin

Ale jak już to rozbroiła mnie sytuacja z przyłożeniem dial muszli w G8 a tu pierdBig Grin

Mógłbyś też nieco bardziej sprecyzować temat.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

24.04.2009 13:47
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 586

Robiłem kiedyś listę śmiesznych scenek więc wam pomogęTongue.

Luffy po długim spaniu po walce z Crocodilem zjadł kosz owoców w ułamek sekundyTongue.
Garp złapał Luffiego chcąc mu przywalić i obaj usnęliTongue.
Nabijanie się z kwadratowej żyrafyXD.
Zoro do Usoppa podczas walki z Kaku: Zagramy w kamień, papier, norzyce. Kto przegra odcina se ręke i biegnie do Choppera by mu przyszyłTongue.
Negativ hollow. Zoro:Dlaczego aborcja jest nielegalnaTongue?
Luffy do Brooka: Robisz kupęTongue?
Ace śpi w restauracji a ludzie myśleli, że umarłTongue.
Walka z Ozem. Słomiani łączą się w robota ale Robin nie chce dołączyćTongue
Conis: Luffy, powiedz coś do muszli. Luffy: Usopp to głupek! Conis:A teraz naciśnij przycisk. Muszla:Usopp to głupek! Luffy: Ooooo muszla nabijająca się z UsoppaTongue!
Luffy:Trzy miecze... Usopp:Ale to nie jest obelga! Luffy:Cztery miecze...Tongue.
Mr 3 złapał Nami i Zoro w wosk. Nami: O nie nie mogę się ruszyć! Zoro: Trzeba było przyjąć konkretną pozę wcześniej jak jaTongue.
Zoro krzyczy jak tarzanTongue.
Kumadori gdy Chopper otwiera lodówkę: ooooto drzwi!
Piosenka Luffyego(gdy sobie szedł sam z kijkiem w Skypea).
Nami pyta się Kumadoriego gdzie jest kluczTongue.
Testowanie różnych napojów na FrankymTongue.
XGedatsu zapomniał otworzyć ust gdy mówiłTongue.
XAfro LuffyXD.
X5 tonowy młot Usoppa. Chopper:Wow Usopp! To ty jesteś taki silny? Usopp:....5 ton! Chopper: Wooooooooow!Tongue.
XZoro: Nami,dlaczego ty nam rozkazujesz? Nami: Wolicie aby rozkazywał kapitan? NieeeeTongue.
XBrook otwiera czaszkę by wyjąć dźwiękowego dialaTongue.
XLuffyiemu zaklinował się palec w butelce. Luffy:Zoro możesz pomóc? Zoro:Jasne.[wyjmuje katanę a Luffy się wystraszył i wyjął palec]. Zoro:O sam wyjąłeś? Luffy: Zoro ty psycholuTongue.
XLuffy dzięki Robin udaje ChopperaTongue.
XWyobrażenia Sanjiego o ratowaniu Robin(on książę ona księżniczka)Tongue.
XSanji nie uznaje Kokoro jako syrenyTongue.
XZoro: Czy jednak legendy o myleniu dziobaków z syrenami były prawdziwe....
Skypea. Zoro:Muszę iść do prawego oka czaszki....czyli na prawoTongue.
Luffy do dopiero co zobaczonych zombiaków: Hej wy! Dołączcie do mojej załogiTongue!
Polowanie na połódniowego ptaka. Zoro: Dobra, idzimy tam. Robin:Ale....my stamtąd przyszliśmy....Tongue.
Luffy spotyka cerbera zombie. Luffy:Spróbuję go oswoić [wali go pięści,cerber leży]. SiadTongue.
Zombi wyłazi z grobu a Luffy wpycha go tam z powrotemTongue.
Raz, dwa, Jango! ZzzzzzzzTongue.
Negativ hollow. Luffy: Jeśli się odrodzę chciałbym milczeć...Szlag by to, chcę umrzećTongue.
Drum. Zoro zobaczył Usoppa ze spuchniętą twarzą i rozpoznał go tylko przez nosTongue.
Water 7. Kaku wskakuje za Merry. Zoro patrzy na niego, zauważa nos i uznaje, że to UsoppTongue.
Słomiani śmieją się z południowego ptaka, że nie umie przekręcić głowy w inną stronę. Przekręcił na chwilę i się mocno zmęczyłTongue.
Duval mini saga.Oczy Luffyiego zamieniają się tokoyaki gdy dostał powód by ratować HacciegoTongue.
Duval mini saga. Reakcja Luffyiego po ujrzeniu mocy działa Gaon SunnyTongue.
Alabasta. Wybieranie imienia dla wielbłąda. Nami:hmm jak cię nazwać?Luffy:Idiota Sanji:Dureń Usopp:Głąb Nami: Co powiesz na rzęska? Zoro: Jeszcze gorsze niż resztaTongue...
Alubarna. Szukanie działa. Usopp udaje CrocodailaTongue.
Triller bark. Sanji przechodzi na poziom SSJTongue.
Alubarna. Szukanie działa. Zoro zabłądził i trafił do dżungli na środku pustyniTongue.
Alabasta. Nami dostaje clima tact od Usoppa. Snaji:Usopp, nie dawaj Nami niebezpiecznych broni bo to ja ją obronię. Mówcie mi książę. Zoro:Książę.... Sanji:Stul pyskTongue!
Morgan saga. Dziewczynka od onigiri dowiedziawszy się o przyjęciu Cobyiego do KG marynarki, bije marynarza krzycząc:baka, baka, bakaTongue.
Zombie śpiewają pieśń dla Absalom-sama. Wychwalają jego wspaniałość. Nagle Zombie:Jesteś zbokiem, ErotosalomTongue!
Na statku. Luffy wyciąga ośmiornicę z gaci i reakcja załogiTongue.
Sanji i jego marzenie o owocu niewidzialności.Sanji: Z taką mocą kobieca łaźnia....znaczy tyle rzeczy staneło by otworemTongue.
Sypea. Próba kul. Luffy i Usopp odbijają między sobą jedną z kul. Sanji nie wytrzymujeTongue.
Louge Town. Luffy na egzekucji. Piorun z nieba zamiast trafić Luffyiego trafia BuggyiegoTongue.
Obrażanie Zoro gdy jako jedyny nie tęsknił na ViviTongue.
Przesłuchanie Robin w sprawie przyjęcia do załogi. Usopp:Jaka jest twoja specjalizacja? Robin: ZabójstwoTongue.
Reakcje Usoppa na przyjęcie Robin. Grozi nam niebezpieczeństwo! Ona jest niebezpieczna! Opuścić statekTongue.
Enies Lobby. Słomiani walczą jeszcze przed wejściem do budynku. Paulie stojąc na Sodomie rzuca im liny. Paulie:Łapcie. Wszyscy złapali tylko Sogekingowi oplątało się wokół szyiTongue.
Luffy vs Arlong. Luffy wkłada zęby Arlonga i go gryzieTongue.
Prace Sanjiego dla NamiTongue(Miłosne odśnieżanie, strażnik pomarańczy etc.Tongue)
Sanji do załogi:Jedzcie, musicie mieć siły. Luffy:Dobra. Sanji:Ty jesz za dużo, kuźwaTongue.
Opowieść Usoppa o swoich przygodach na Whiskey Peak. Muszę przyznać, że drżałem wtedy odrobinę.....z podniecenia oczywiścieTongue.
Przyjmowanie Brooka do załogi. Zestaw egzorcysty UsoppaTongue.
Ending. Cała załoga słomianych myje zęby prócz Luffiego, który wykonuje te same ruchy tyle, że rybąTongue.
Walka z Crociem. Mizu LuffyTongue.
Enies lobby. sHP skaczą na Merry. Sanji: Robin-chwan, skacz do mnie! Robin spada na Frankyiego. Mina Sanjiego bezcennaTongue.
Duval ściąga maskę i reakcję załogi na ten widok (płonący Sanji)Tongue.
Duval po przemianie: "Ale ze mnie ciacho":P.
Shabondy archpelago. Zoro zapamiętuje 1 zamiast 41Tongue.
Luffy, Chopper i Brook pożerają całe zapasy w sklepie z ciasteczkami pamiątkamiTongue.
Masakra za brak napiwku, zaraz przy wejściu do baru ShakkTongue.
Chopper dostaje watę cukrową, Shakk: Razem 10,000 B Chopper ze łzami w oczach: Ale ja nie mam tyle pieniędzyTongue.
Luffy zaraz przy wejściu do Shakki, plądruje lodówkęTongue.
Baratie. Luffy wrzucił gluta do szklanki ZoroTongue.
Usoppowe AAaaaaAAAaTongue.
Zoro ujrzał Camie. Syrena? Pierwszy raz widzęTongue.
Drum. Luffy: Słyszałem, że ludzie w zimnych krajach w ogóle nie śpią. Sanji: Czemu?Luffy: Bo jak zasną to umrą, więc w ogóle nie śpiąTongue.Sanji nie uznaje Kokoro jako syrenyTongue.
Zoro: Czy jednak legendy o myleniu dziobaków z syrenami były prawdziwe....
Zoro w wosku: Odetnę se nogi i się wydostnanę. Nami:Co potem zrobisz? Zoro:Jakoś ich pokonam.
Franky biegnie przez miasto bez majtek i reakcje przechodniów:ZbokTongue!
[Ta scena wcale nie jest śmieszna ale ok] Robin łapie Frankyego tam gdzie nie powinna.
Luffy: Robin, ja nie chcę, żeby on był kobietą gdy wejdzie na statekTongue.
Kiwi i Mozu: Zgniecie je! Rozszrpie je! Jak...winogronaTongue.
Ostatnie chwile w water 7. Usopp wymyśla setki sposobów jak wrócić do załogiTongue.
Uczta w Alabaście. Usopp dodał ostrego sosu do swojego dania. Luffy mu je zabrał i zionął ogniem po zjedzeniuTongue. Usopp z wielbłądem ryczą ze śmiechuTongue.
Reakcja SHP, króla Alabasty i Igarama na happines punch Nami(w łaźni)Tongue.
Luffy je przez sen po enies lobbyTongue.
Usopp skrada się do Jyabury gdy ten śpi: zatrzymywanie akcji sercaTongue.
Usopp skrada się do Jyabury gdy ten śpi: złośliwa pszczołaTongue.
Usopp skrada się do Jyabury gdy ten śpi: złośliwy kogutTongue.
Sogeking złancza się z Zoro kajdankamiTongue.
Walka Sogekingiem jako mieczemTongue.
Alubarna. Łaźnia. Luffy i Usopp ścigają się, kto pierwszy do niej wejdzie. Obaj się poślizgnęli i przewróciliTongue.
Sogeking złancza się z Zoro kajdankamiTongue
Opowieść Jyabury o wesołych chwilach z przeszłości z jego siostrą- Nico RobinTongue.
Brook: Czy możesz pokazać mi swoje majtkiTongue?
Luffy do Camie: Robisz kupęTongue?
Brook do Camie: Czy możesz pożyczyć mi troche pieniędzyTongue?
Chopper vs Gedatsu. Gedatsu zapomniał jak patrzeć do przodu. Gedatsu:Czy mój przeciwnik jest niewidzialnyTongue?
Nami:Przyjmujemy Choppera do załogi? Świetny doktor. Luffy:7 form. Sanji:Prowiant na czarną godzinęTongue.
Luffy śpi po Enies Lobby. Wpada jego dziadek i wali go z pięści. Luffy się budzi. Luffy:Aa Boli! Sanji:Przecież jesteś z gumy, nie może cię boleć. Garp:Nikt nie uchroni się....przed pięścią miłościTongue
Robin wstępuje do załogi. Robin:Luffy, chyba nie zapomniałeś co mi zrobiłeś? Sanji:Luffy, co zrobiłeś tej pięknej paniTongue?
Alabasta. Bar w Rainbase. Luffy i Usopp nie zauważają Smokera i Tashigi. Piją wodę a kiedy się skapnęli, że to oni, wypluwają całą wodę na nichTongue.
Oz przewrócił się na rogi a wszyscy słomiani mieli diabelskie twarzeTongue.
Zoro, Luffy i Nami nabierają piracką załogę Usoppa, że zjedli ich kapitanaTongue.
Luffy wpada do baru z gomu gomu no roketto i trafia w Smokera(alabasta)Tongue.
Ace śpi w restauracji a ludzie myśleli, że umarłTongue.
Piosenka Sogekinga 1 wersjaTongue.
Piosenka Sogekinga 2 wersjaTongue.
Luffy i Chopper podziwiają Sogekinga(nie rozpoznali w nim UsoppaTongue).
Chopper pyta się Sogekinga gdzie jest wyspa strzelców a ten mówi "W waszych sercach i tu super miny Luffyiego i ChopperaTongue.
Luffy chciał przepłynąć łudeczką przez wielkie wiry w enies lobbyTongue.
Luffy: Dobra! Ruszamy na Jayeeeeeeee(ta wyspa)!......Nami gdzie to jest?Tongue.
Chopper: Luffy co jest cenniejsze? One piece czy herkules(żuk). Uuuuum eeeeem nie wiemTongue.
Drum. Sanji:Luffy nie jest ci zimno? Lufy:CO?...A brrrrrrrrTongue.
Luffy:Muszę iść na południe....czyli tam gdzie jest ciepłoTongue.
Na statku. Luffy wyciąga ośmiornicę z gaci i reakcja załogiTongue.
Whiskey Peak. Luffy bił się z Zoro bo myślał, że Zoro ubił 100 ludzi bo im się jego ulubione żarcie skończyłoTongue.
Luffy i Sanji gonią Choppera i chcą go zjeśćTongue.
Luffy naśladuje SanjiegoTongue.
Zoro wpadł do komina a Chopper się z niego śmiejeTongue
Nami rozjeżdża waverem dowódce białych beretów bo nie chciała płacić opłaty wjazdowejTongue.
Mr.2 z łatwością obezwładnia Sanjiego przez zamienienie się w NamiTongue.
Brook: Aż zjeżyły mi się włosy na głowie! Aczkolwiek jestem kościotrupem i nie mam....OoooTongue.
Załamka Nami, Choppera i Sanjiego gdy zobaczyli swoje listy gończe po Enis LobbyTongue.
Reakcja Enela na reakcje Luffiego na atak EnelaTongue.
Luffy myje talerze na Baratie i wszystkie tłuczeTongue.

WybierajcieTongue. Oczywiście to nie jest nawet połowa śmiesznych scenek w opTongue. Ciężko wybraćTongue. Ja miałem rotfla jak Chopper otwierał drzwi do lodówki w której siedział Kumadori a ten "ooooto drzwiii" TRZASK zamknięteTongue. Przy tym te napoje dla FrankyiegoTongue.
Jeśli można to połączyć w jedną scenkę to właśnie tą wybieramTongue.

Postać: Każdy ze słomianych jest na swój sposób śmieszny ale wybieram Usoppa szczególnie podczas walki a nie ze słomianych KumadoriegoTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
24.04.2009 14:58
zig Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 80

~Luffy i Sanji gonią Choppera i chcą go zjeść: xD
W chapterze 540 rozbroiło mnie pytanie Luffi'ego:
Spoiler :
Kto jest drugim shichibukai?"
( chyba tylko mnie to śmieszy ale naprawdę mi się to spodobało.
Osoba: Luffy :mrgreen:
25.04.2009 19:13
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Mnie zawsze śmieszy Chopper i Brook. Z "niegłównych" postaci to uwielbiam Kumadoriego, jego wygląd, sposób mówienia i zachowanie po prostu mnie rozwalają Big Grin

Z sytuacji to jak Luffy udaje Choppera (z pomocą robin), jak Luffy pochłania owoce za jednym machem, jak parodiuje Sanjiego i jak rzuca "obelgę" w stronę Zoro po opuszczeniu kraju Vivi.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
25.04.2009 21:46
Bartoszu Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 63

Mnie zawsze śmieszy Sanji ze swoimi: "Nami-swan" i "Robin-chwan". Jeżeli chodzi o sytuacje to śmieszy mnie do dziś walka Sanjiego z Mr.2, jak Mr.2 przemienia się co chwilę w Nami i okrzyk Sanjiego "Mellorine". Podobało mi się również przyjęcie Robin do załogi.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
03.05.2009 17:35
OFFSPRING Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 144

Mi sie podobało na Thriller Bark na Negative Holow dostali, nieźle im po psyhice pojechało.
21.05.2009 15:42
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 372

mnie śmieszy jak walczyli z Peroną i po jej ataku wszyscy pragnęli śmierci i uważali, że nic nie potrafią... jedyny który się jej oparł to Ussop. śmieszny jest włąśnie też ten tekst Ussopa: "jestem żywym negatywem" (chyba tak to leciało)

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
22.05.2009 12:05
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,093

W Op[ jest pełno scen, sytuacji, postaci z których można mieć masę śmiechu XD Post xatona jest tego dobrym przykładem.
Z najbliższych wydarzeń: Pytanie kościotrupa i syreny o to czy robią kupę było boskie, jak również reakcje Sanjiego na owe pytania i odpowiedzi na nie XD

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
23.05.2009 22:43

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama