Aktualny czas: 22.10.2017, 04:33 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najstraszliwsze sceny grozy waszym zdaniem
Autor Wiadomość
Nac Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 725
Poziom ostrzeżeń: 0%
Shocked Najstraszliwsze sceny grozy waszym zdaniem
Jak w temacie, może nie każdy lubi horrory ale każdy jakiś w życiu oglądał. Sam jestem wielkim fanem tego kina, i nie raz się przestraszyłem. A wy? Jakie sceny najbardziej was przerażają? Macie swoich faworytów? Momenty w których oczy same się ściskają, żeby nie patrzeć? Piszcie! Nie zapomnijcie żeby podać również tytuł filmu.

Na skromny początek:
- Gdy byłem młodszy scena całego, końcowego egzorcyzmu z "Egzorcysty" była dla mnie na tyle wstrząsająca że śniłem o tym kilka nocy pod rząd.
- Martyrs-zdejmowanie skóry z ciała, wyjmowanie śrub z ciała i inne podobne w tym filmie
- Ptaki-cały film to jedno przerazające przeżycie.
- Amityvill za scenę gdy zły bohater odnajduje przejście do dawnych lochów znajdujących się w piwnicy, i zaczyna się retrospekcja - sceny tortur zadawanych niewiernym poganom przez ojca Katchem'a.
- Paranormal Activity2- Scena kiedy w biały dzień niespodziewanie otworzyły się wszystkie szafki. Ogólnie kiedy oglądałem dwójkę, to prawie cały czas siedziałem jak na szpilkach xD

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.02.2011 23:25 przez Nac.)
18.02.2011 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Mejtrix Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 117
RE: Najstraszliwsze sceny grozy waszym zdaniem
Mnie straszy jak coś nagle wyskoczy albo w jakiś inny magiczny sposób się pojawi. Odbicie w lustrze i tego typu
Teraz to przypominam sobie jedną taką scenę w szóstym zmyśle kiedy młody poszedł do kuchni i nagle ktoś przeszedł przed ekranem
18.02.2011 23:57
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,135
(18.02.2011 23:24 )Nac napisał(a):  - Paranormal Activity2- Scena kiedy w biały dzień niespodziewanie otworzyły się wszystkie szafki. Ogólnie kiedy oglądałem dwójkę, to prawie cały czas siedziałem jak na szpilkach xD

Tutaj się zgodzę, ale to dlatego, że ogólnie film można zaliczyć do tych, w których przez większość czasu jest nudno. Nuda wynika z narastającego napięcia, człowiek się wyłącza, zamyśla a tu nagle HUK! No trudno się nie zlęknąć. Ja się wystraszyłam jak ok północy spać się położyłam, a mi się nagle czajnik elektryczny włączył i zaczął wodę gotować. No zaniepokoiłam się, wstałam, wyłączyłam, a on po 15minutach znowu się włączył.

Tak poza tym wszystkim, horrory przestały straszyć, a zaczęły śmieszyć. Czasami bardziej w horrorach pociąga fabuła niż jakiekolwiek pseudo-napięcie grozy, który moim zdaniem jest dnem w tych czasach. Film naprawdę potrafi zanudzić.

Horrory oglądam głównie dla fabuły i nutki dreszczyku, wiem, że już mnie nie przestraszą, więc nie robię sobie nadziei (:

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
09.03.2011 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Rinna Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 30
W horrorach mnie straszy to, co zwykle. Ataki z zaskoczenia, kroki...
np: taka Laleczka Chucky. Była bardzo, bardzo brutalna. Lub początek Katakumb, jak potwór biegał. Lub zwiastuny The Ring albo Klątwy. Brr.
Nie lubię horrorów, bo po nich nie śpię. Anime to co innego. Kreska i żadnych realistycznych efektów, więc nie muszę się bać.
Może zabrzmię jak tchórz, ale taka jestem.

[Obrazek: Jigoku.png]
24.03.2011 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hotarubi Offline
♥ Psiara ♥
Pirat

*
Liczba postów: 1,197
Horrorów w wersji filmowe nie oglądam w ogóle bo potem w nocy jakiejś paranoi dostaję i wydaje mi się, że każde wychylenie się lekko spod kołdry może grozić jakimś atakiem niezidentyfikowanego zagrożenia, które na pewno gdzieś się czai. Tongue

Nie znoszę się bać :/

W każdym bądź są i takie sceny/filmy które się kiedyś widziało.
-13 piątek- jak byłam mała to z siostrami spałyśmy w "pokoju z telewizorem", że spała tam też mama która bez włączonego telewizora ni zaśnie, to całą noc leciały wszelkie programy które się akurat nawinęły. Zmierzając do meritum, kiedyś przyszedł taki okres, że co piątek około 1 w nocy się budziłam, a w telewizji co "13 piątek" zasnąć nie mogłam, a i wstać się bałam, nie wiem ile to ma części, ale przez parę tygodni sytuacja się powtarzała i nie zdziwiłabym, się gdyby się okazało, że widziałam wszystkie :/
-I jeszcze jeden nocny horror który widziało się przypadkiem, nie pamiętam tytułu, wiem, że przez całość w ogóle się nie bałam (dziwne Tongue), aż do sceny gdy dziewczyna podchodzi do miejsca gdzie zawalił się dom, teraz jest tam tylko ziemia, kuca, a z ziemi nagle wyskakuje ręka dziewczyny która tam zginęła. Tak się wtedy przestraszyłam, że do tej pory mam ciary jak sobie to przypomnę.

Jak już wspomniałam, nie oglądam horrorów, więc jakoś wiele takich scen mi do głowy nie przychodzi, ale jak chyba u większości, sceny gdzie nagle coś wyskakuje przyprawiają mnie o zawał serca.

Żeby było śmieszniej bardzo lubię horrory anime Wink

[Obrazek: llamister_kozov.png]
"3 grudnia książę mrocznych kóz oświadczył się siostrze Okiren: Hotarubi.
Podarował jej pierścień z trawy, który ta ochoczo przyjęła, a że jest lamą, to pewno go zeżarła."
13.10.2013 02:21
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Jedną z tych pamiętnych scen zdecydowanie będzie końcówka Aliens, kiedy Ripley z Nute na rękach staje naprzeciw królowej. Ogólnie design tej potwory i jej wredny charakter no miód na me przerażone serce.

Może to nie horror bo te rzadko mnie straszą sceny które mnie jednak najbardziej przerażały to pusta sceneria time square w i am the legend czy scena w ktorej bohater wchodzi za psem do bloku i co chwila zakrywa latarke by nie obudzić tych łysych mutków... mega klimat, mega scena

[Obrazek: monkey.png] http://z0r.de/195
13.10.2013 08:53
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 4,826
Z mojej listy:
- końcówka "Dark Water" w oryginalnej wersji japońskiej
- parę momentów w Egzorcyzmach Emily Rose, ona tam była tak ładnie opętana~ Do dziś jak zdarzy mi się przebudzić na 3:33 w nocy, to wolę spod kołdry nie wychodzić Tongue
- o dziwo gra: Fatal Frame a.k.a. Project Zero - historia babki bez oczu i walka z nią, walka z małą połamaną dziewczynką wypełzającą z wentylacji przypodłogowej w pokoju z porcelanowymi lalkami, dziewczynka ze studni popierdzielająca na koślawych nóżkach jak pająk (obowiązkowo!), odnalezienie pana Takamine (i musowo walka z nim duh), każde pojawienie się Kirie i multum innych scen @_@ Trauma~

[Obrazek: 6DG0nbv.gif]
13.10.2013 17:01
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088
Ja nie lubię horrorów, z tego powodu że i tak mam wystarczająco bujną wyobraźnię, która sama z siebie nierzadko funduje mi koszmary senne. A straszne filmy dodatkowo bardzo mocno na to oddziałują. Niemniej jednak kilka zdarzyło mi się obejrzeć, przy okazji jakichś nocek filmowych ze znajomymi.
Chyba pierwszy który widziałam, to był któryś Koszmar z Ulicy Wiązów (nie pamiętam, która część ale na pewno nie pierwsza; puścili to dzieciakom na półkoloniach - gratulacje dla wychowawców.)
Sam fakt, że Freddy zabijał w snach (dobrze kojarzę?) przy moich koszmarach był dla mnie wystarczająco przykry, ale najbardziej zapamiętałam krew na suficie. Nie pamiętam jak to dokładnie było, Freddy kogoś przybił do sufitu i go tak ciągnął, czy najpierw ktoś wszedł zobaczył te ślady i dotarł do ciała, a może było więcej takich scen; ale wiem, że kiedy budziłam się w nocy przez kilka miesięcy jeszcze bałam się, że zobaczę ślady krwi na ścianach albo suficie. Masakraa!
Potem widziałam na pewno "Koszmar minionego lata", "Coś" (?)- o jakiejś dziwnej kosmicznej krwi na stacji badawczej na Antarktydzie czy gdzieś, i jeszcze z jeden czy dwa, które jakoś nie szczególnie zapadły mi w pamięć - pewnie dlatego, że przez większość czasu zasłaniałam oczy albo uszy, żeby nie oglądać. d;
Byłam w kinie na "Blair Witch Project" i obejrzałam całe bo byłam z chłopakiem, który mi się podobał i nie chciałam wyjść na mięczaka d; (to było dawno i byłam głupsza d; ) na szczęście za nami siedzieli bardzo niewychowani ludzie, którzy głośno i żartobliwie komentowali prawie cały film, rozładowując napięcie. Byłam im bardzo wdzięczna. Akurat w tym filmie nie było jednej konkretnej najstraszliwszej sceny, bo cały film miał niepokojący klimat i w sumie najgorsze rzeczy trzeba było sobie wyobrażać.
A, jeszcze oglądałam "1408" i z tego najgorsza dla mnie była scena gdy główny bohater patrzył przez okno i po drugiej stronie w wieżowcu zobaczył typa, za którym pojawił się jakiś duch/ch*jwieco, który skradał się i chyba chciał go zabić
Spoiler :
a po chwili ten nasz główny bohater się skumał, że widzi tak jakby swoje odbicie, jak zaczął mu machać próbując go ostrzec a tamten powtarzał jego ruchy aaaaaaaaaaaAAAAAa
.

Nie lubię d;
No.

[Obrazek: h3sygn.png]
14.10.2013 11:39
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,419
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja raczej nie oglądam horrorów. Kiedyś miałam na nie straszną fazę, ale teraz jakoś mi przeszło. Mam taki problem z oglądaniem rzeczy, które interesują mnie mniej niż bardzo mocno, że nie potrafię się skupić. Dlatego jak pojawiały się jakieś straszne potworki, to się śmiałam, że mogliby się bardziej przyłożyć do animacji albo charakteryzacji. Więc raczej najstraszniejszej sceny nie wypiszę~ Jedynie się boję, kiedy coś nagle wyskoczy. Ale to nawet na zwykłych filmach podskakuje przy nagłej zmianie scenerii, dźwięku i takich tam rzeczy.

Jedyny horror na którym się nawet bała, to Czwarty Stopień, czy jakoś tak. Na początku powiedzieli, że to na faktach i Usi mnie wkręcił, że to naprawdę jest kręcone na postawie jakichś realnych wydarzeń. A to jeszcze było o kosmitach, a ten temat zawsze wydawał mi się być odrobinę niepokojący, więc oglądałam i czułam taki lekki (albo większy) strach.

O, jeszcze odczuwam niepokój widząc stado zombiaków. Więc przy oglądaniu The Walking Dead czuje się trochę dziwnie. To takie pomieszanie obrzydzenia, fascynacji i niepokoju.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
14.10.2013 15:49
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama