Aktualny czas: 21.10.2017, 08:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
NAKAMA Suuuuuupa 11 Team SquaD !!! - zapowiedź...
Autor Wiadomość
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,116
Rainbow NAKAMA Suuuuuupa 11 Team SquaD !!! - zapowiedź...
Dawno, dawno temu w przyszłości...

Ach, Nakama City to kwitnąca metropolia, swój wielki wzrost gospodarczy może zawdzięczać swemu prezydentowi Komimasie, który od kilku lat miażdży w sondażach swoich przeciwników. Jednak ostatnimi czasy wszystko zaczyna się sypać, o to bowiem niebo rozświetla płonący wrak jakiegoś międzygalaktycznego środka transportu zdecydowanie nie ziemskiego pochodzenia, rozbija się on w centrum miasta a dziwny opar nieznanego pierwiastka spada na okolice. Wiele osób nie odczuwa jego skutków jednak nie liczni wyczuwają w sobie dziwne nowe umiejętności. Super siła, nadprzyrodzona inteligencja, władza nad żywiołem i siódmy zmysł to tylko jedne z nielicznych objawów tej kosmicznej katastrofy. Pierwiastek nazwano pierwiastkiem Bana a jego posiadaczy zbanowanymi. Niestety wielu z nich szybko zaczęło wykorzystywać swoje nadludzkie zdolności do siania paniki w Nakamie i zaspokajania własnych celów. Znalazła się też grupka kilku śmiałków stawiających im dzielnie czoła, niektórzy z pośród nich założyli stowarzyszenie o nazwie Nakama Suuuuuupa 11 Team SquaD, doborowy oddział herosów których obawia się każdy ze zbanowanych.

Jest ich jedenastu, każdy wyróżnia się specjalnymi atutami, każdy ma własną historię, ale wszystkich łączy jedno, szerzenie ładu i porządku oraz dbanie o szarych mieszkańców Nakama City. Gdy masz problem i nie wiesz do kogo się zwrócić oni zawsze są w pobliżu.

Szogun Company czy tam Szogun Studios, nie wiem, ma lichy zaszczyt przedstawić wam nową opowieść z gatunku szpady i zdrady ... nie czekajcie, jeszcze raz.

Szogun Company czy tam Szogun Studios, nie wiem, ma lichy zaszczyt przedstawić wam nową opowieść o herosach walczących o dobro i pokonujących zło.

Jest to kolejna próba podbicia przez tego nieznanego przez nikogo autora kolejnego forum za pomocą swego braku talentu. Należy zauważyć, że jest to autor niejakich " Z Kronik Modowskich " charakteryzuje się fatalną, niedbałą i czasami niezwykle chu*ową kreską, fabuła w jego komiksach nigdy nie trzyma się kupy, często jest bez sensu, ba zawsze jest bez sensu i nie ma co liczyć w niej na jakikolwiek realizm, postacie tego autora posługują się wulgarnym i prostackim językiem.

Ogółem szanowni czytelnicy, podziwiam was że dobrneliście aż tutaj ale się rozczarujecie. Koleś jest gorszy od mojej nieżyjącej już babci, śmiem nawet powiedzieć, że ma ona więcej wigoru od niego. Dlatego ostrzegam was...

NAKAMA Suuuuuupa 11Team SquaD pojawi się w drugiej połowie kwietnia na tym forum i będzie straszyć. W głównych rolach możecie oczekiwać grona opiekującego się tą stroną, postacie typu Jackie Czarna Wdowa, Black Black Kuma czy Eichangel to tylko garstka tych godnych politowania atrakcji. Tutaj taki nijaki skan jeszcze nie pokolorowanej okładki.

[Obrazek: 01-1.jpg]

PS. Jeśli zniknąłem z forum oznacza to, że użyto na mnie siły pierwiastka Bana, w sumie nie zdziwiłbym się.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.03.2011 00:02 przez Szogun.)
06.03.2011 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: NAKAMA Suuuuuupa 11 Team SquaD !!! - zapowiedź...
Spytałbym się, gdzie jestem ja, ale znowu mnie nie umieścisz w swoim dziele, prawda? Chamie. Nie lubię Cię. Wal się. Gnij. Przepadnij. Skończ w piekle. Zamocz.

PS. Loff, czekam z niecierpliwością. Wielbię Twoją kreskę, wielbię Twoje pomysły. Ale Kuma ma zdecydowanie zbyt płaski ryj. I coś lata koło jego lewego łokcia. Poza tym ogólnie pomysł mi się zajebiaszczo podoba. Czy bohaterowie też się zarazili banem~? I kto jest w tym 11-osobowym składzie...? Za dużo mi się pytań nasuwa, na które i tak nie odpowiesz, więc nie będę się wysilał i po prostu poczekam. Mam czas.

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
07.03.2011 00:13
Tatra Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 529
Pomysł iście srogi i nielichy, doczekać się nie mogę by zobaczyć jakie plony wyda na świat Smile Gdybyś chciał skorzystać z Tatry to nie krępuj się, czy do celów prawych czy lewych, jakoś to zdzierżę :3

[Obrazek: the_witcher_sig_by_imperial_shagon.png]
07.03.2011 00:33
Weather Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,235
Poziom ostrzeżeń: 25%
Muszę przyznać ze pomysł jest wy**bany w kosmos. Ciekawie zrobiony świat i skład, nie mogę się już tego doczekać Big Grin

PS: Jak potrzebna wam menda do tego to wiecie gdzie mnie znaleźć Wink

[Obrazek: a5d45uF.png]
07.03.2011 00:33
Syrenka Offline
Supernova

*
Liczba postów: 872
Można prosić o opis do obrazka? Kto jest kto?
07.03.2011 01:05
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
nie no co ty syrenka XD toż to tajemnica już mówiłem na chati choć i tak już niektórych rozgryziono, na konkret trzeba poczekać do kwietnia
07.03.2011 01:08
Ryuuga Offline
Smoczy Samuraj
Pirat

*
Liczba postów: 392
Dobra 3 postaci bez problemu można dopasować do obrazka ^ ^
Shadow za dużo podpowiedzi w tekscie dałeś Smile

[Obrazek: archer-1.png]
07.03.2011 02:23
BlackKuma Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,080
Heh^^

Spodziewałem się raczej kontynuacji kronik, gdzie byłem robo-gorylkiem, ale... tego się nie spodziewałemSmile Oczywiście w pozytywnym sensie.

PS: Dobrze, ze ostatnio polubiłem Batmana^^

.........._............_...........
........IOI'.'.'.'.'.'.'.IOI.........
........ \.'.'.'.'.'.'.'.'.'./..........
........".'.'.'.'.'.'.'.'.'.'.'"...........
........"""[!!!!] [!!!!]"""...........
.....""""" ...../..\....""""""........
...."""""" ..______..""""""".......
...""""""" .....__.....""""""""......
..""""""""\________/"""""""""...
07.03.2011 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szogun Niedostępny
Shichibukai
Pirat

*
To jest projekt łączony dlatego postanowiliśmy zrobić coś zupełnie nowego, przede wszystkim o niebo lepszego i czegoś nad czym będziemy mieli kontrolę. Szogun nie był zbytnio zadowolony z Kronik, w ogóle nie chciał nic rysować, ale obiecane jest nie więcej niż 10 rozdziałów i tego będziemy się uparcie trzymać co daje nam ponad półtorej roku pracy. Cieszę się Kuma że tobie się podoba, Szogun tym bardziej bo pamięta twoje ciepłe słowa krytyki przez poprzednie dwa lata.

Ryuuga owszem dałem dużo bo chciałem, aby ci którzy nie znają Kronik mieli jako takie pojęcie o co chodzi i czego można się spodziewać.
07.03.2011 19:16
Vekka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 288
Szykuje się coś ciekawego. Szkoda, że do drugiej połowy kwietnia trza będzie czekać. ^^

[Obrazek: vdka.png][Obrazek: vodkak.jpg]
^^

07.03.2011 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama