Aktualny czas: 18.01.2018, 14:08 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Nakamowe granie
Autor Wiadomość
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 426
Poziom ostrzeżeń: 5%
RE: Nakamowe granie
Nawet nie wiem czy w Szczecinie bym gdzieś dostał, ciężko przez neta, gdyż moje konto już zapomniało co to znaczy być na plusie Tongue
Ps. Jak miałem z rok temu h3 na lapku, to brałem go z serwisu, na którym za transfer chyba z 10zł smsem dałem, więc takie w połowie spokojniejsze sumienie Tongue

[Obrazek: 205ee7p.png]
11.01.2018 10:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,501
Szczery, niestety, Ps 3 wypełniło swą posługę i zasnęło na zawsze. Stąd na ps3 mnie nie zobaczysz, na ps4 to byś widziałxd.
A o jak nie masz + to faktycznie kicha. A teraz chyba do 20 w promocji, powiem Ci, że traktując to jak inwestycję chyba warto, bo też dużo gier jest na przecenach - 50% do 20.01 właśnie z playstation+.

Gosen, a więc Ty to wygrzebałeś... Po prostu na Honmaru był turniej online i zapisywało się walki, żeby nie było, że jakieś szwindle czy coś. Ale to było wieki temu, słabe przygotowanie itd.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2018 04:47 przez Komimasa.)
12.01.2018 04:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,688
Poziom ostrzeżeń: 0%
Komi, ja mam xD Ciągle gram w gry z plusa. Myślałem, że wy nie macie, bo nie wyświetliło mi tego w profilu Tongue No i sam pisałeś mi że nie macie jakiś czas temu.

E:
Też się piszę na PS4 do Mortal Kombat X i One Piece: Burning Blood.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2018 03:28 przez Szczery.)
13.01.2018 03:28
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,501
Ale numer, nie zauważyłem, że Lacrimosendss to nick z PS3 (stąd jak ktoś dodał to dawno nie było aktywności), na PS4 mam o jedną "s" mniej, Lacrimosends xd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

13.01.2018 18:27
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama