Aktualny czas: 13.11.2019, 09:20 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Nakamowi mikołaje?
Autor Wiadomość
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 958
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nakamowi mikołaje?
Z chęcią wzięłabym udział, mam tylko jedno pytanie - prezent musiałby być kupiony, czy wchodziłoby w grę zrobienie czegoś własnoręcznie? Takie rzeczy często, mimo małych kosztów, wychodzą o wiele drogocenniejsze niż jakiś bibelot kupiony w sklepie.

[Obrazek: D2kDFZK.png]
26.11.2014 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
kassztan Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 170
Lista jest tylko podpowiedzią, nie trzeba się do niej stosować xD Żaden wymóg, a może pomóc :>
To chyba oczywiste że mogą być zrobione xD nikt nie zmusza do kupowania Tongue to byłoby bez sensu.

Dinkalu dinkala kasztan to czym jestem ja. Dinkala dinkalu ostry kasztan gra jak z nut.
26.11.2014 22:34
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,969
Poziom ostrzeżeń: 5%
Cytat:No i może obeszłoby się bez listy życzeń. Jakoś głupio narzucać komuś, co chce się dostać ;P

No trochę tak, ale z drugiej strony ja np znam kasztana, a nie wiedziałem co jej kupić, zresztą nie tylko ja. Teraz sam mam i mój kumpel nie wie, także tego, wydaje mi się, że lista życzeń po prostu rozwiązuje kłopotliwą kwestię.
Jeśli ktoś chce dostać niespodziankę, może też tak napisać przecieżSmile
Od razu przypomina mi się mem "Zaskocz mnie"xd

Z drugiej strony mając na liście te 10 produktów dalej jest to pewnego rodzaju niespodzianka myślęSmile Mam tak po swojej liście życzeń na rebelu z planszówkami. Niby nie ma pozycji dużo, wie się, że dostanie się coś z tego a i tak jest ekscytacja któreSmile

Cytat: jak ktoś zbiera jakieś drobiazgi to może to napisać.

Dokładnie. Np koszulki do kart xd

Nie widzę też problemu, żeby to było "rękodzieło", pewnie nawet lepiej, ale niewiele jest osób na tyle uzdolnionych. Imo lista powinna być tak jak napisała Murgrabia podpowiedziąSmile

W sumie ja tylko odbierałem paczkomatami, nic nie nadawałem, ale z tego co słyszałem po prostu wkładasz do danego paczkomatu paczkę i listonosz to zabiera i wkłada do paczkomatu wybranego przez odbiorcę. Ta dostaje sms z kodem kiedy paczka znajduje się już na miejscu i kiedy chce idzie ją odebrać. Wpisuje przy paczkomacie kod i nagle otwiera się odpowiednia szufladkaxd
Nie musisz czekać na listonosza ani nicSmile Wiesz kiedy została paczka nadana i kiedy jest na miejscu.

Cytat:ograniczyłbym to do osób w miarę zaufanych, np. mających 250 postów na koncie i przynajmniej roczny staż na forum.

No to się rozumie samo przez się. Kij posty ale staż się liczyxd Albo jak głęboko ktoś siedzi w nakamie. No i nie ma wysyłania za granicę niestety, a przynajmniej nie wiem, jak zgrabnie można by to obejść.

Zapomniałem dodać, że mi nie chodzi o mikołajki 6 tylko prezenty pod choinkę, na mikołajki to my nie zdążymy tego dogadaćxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.11.2014 22:43 przez Komimasa.)
26.11.2014 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
(26.11.2014 22:35 )Komimasa napisał(a):  No to się rozumie samo przez się. Kij posty ale staż się liczyxd No i nie ma wysyłania za granicę niestety, a przynajmniej nie wiem, jak zgrabnie można by to obejść.
Teleportem Angel

(26.11.2014 22:35 )Komimasa napisał(a):  Zapomniałem dodać, że mi nie chodzi o mikołajki 6 tylko prezenty pod choinkę, na mikołajki to my nie zdążymy tego dogadaćxd
A tego to się chyba każdy domyślił XD

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
26.11.2014 22:42
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,807
(26.11.2014 22:29 )Chishy napisał(a):  Z chęcią wzięłabym udział, mam tylko jedno pytanie - prezent musiałby być kupiony, czy wchodziłoby w grę zrobienie czegoś własnoręcznie? Takie rzeczy często, mimo małych kosztów, wychodzą o wiele drogocenniejsze niż jakiś bibelot kupiony w sklepie.
Wydaje mi się, że jak najbardziej. Na forum jest trochę osób, w tym Ty, które bardzo ładnie rysują, a nawet taki art jakiejś lubianej postaci byłby fajnym prezentem. Albo aniołek z masy solnej Big Grin (niezła myśl, muszę sobie zapamiętać ^^). Moim zdaniem jest naprawdę sporo możliwości, a kupienie czegoś jest tylko jedną z nich.

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
26.11.2014 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
adrastea Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 482
Propozycja Komiego bardzo mi się podoba. Pomysł pomocniczej listy życzeń również bo wymyślanie prezentów to dla mnie bardzo trudna sprawa i później bardzo długo przeżywam czy dobrze wybrałam i czy obdarowany aby na pewno był zadowolony XD

Nie mam doświadczenia w wysyłaniu rzeczy cięższych niż kartka pocztowa ale może jakoś sobie poradzę XD Paczkomaty są ok, ale tak jak pisała Grabka nie każdy mieszka w mieście gdzie są one łatwo dostępne.

Kwota 25 zł jest jak najbardziej ok. Dzieła własnoręczne to też świetny pomysł. Mi niestety talentu brakuje Tongue

Lista życzeń lepiej na PW.

Generalnie fajna inicjatywa Smile

Nikt nie wie, co się jutro może zdarzyć, a jeszcze mniej wiadomo, co będzie pojutrze. Skoro już o tym mowa, to nie wiadomo nawet, co się zdarzy dziś po południu /Kronika ptaka nakręcacza

[Obrazek: tumblr_lzwvnluci01rnjb29o1_1280.jpg]
26.11.2014 23:02
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,918
Poziom ostrzeżeń: 20%
Brzmi fajnie, pobawiłbym się :3

Aczkolwiek zaproponowałbym pewną rzecz... Osoby, które zdecydują się na 100% na zabawe, żeby napisały jakie drogi przesyłki im pasują. Bo ja np. mogę wysłać tylko pocztą lub paczkomatem, ale nie każdy ma paczkomat w dogodnym dla niego miejscu Big Grin

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
26.11.2014 23:12
Yoh Offline
Wice Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 590
Popieram Pomysł Smile Miło będzie wysłać coś Nakamie Smile

Lista życzeń, Kwota, Jak najbardziej tak Smile Tak samo proponuję, by wraz z listą życzeń wysłać też preferowany sposób odebrania paczki. (Tak popieram pomysł Devzana)

26.11.2014 23:33
Orzi Offline
Yuusha
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,827
Poziom ostrzeżeń: 10%
Oho, jak w szkole na Mikołajki Big Grin . Jestem za, ale ktoś musiałby mi wytłumaczyć jak krowie na rowie zasady korzystania z paczkomatu.
26.11.2014 23:56
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,029
Super pomysł! Szkoda, że mieszkam w dupie świata, bo bym też wzięła udział.

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
26.11.2014 23:56
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama