Aktualny czas: 14.11.2019, 20:53 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wróciliśmy do mangi, a na stronie pojawił się "już" 958 rozdział!
Odpowiedz 
Nakamowi mikołaje?
Autor Wiadomość
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nakamowi mikołaje?
(26.11.2014 23:56 )Orzi napisał(a):  Jestem za, ale ktoś musiałby mi wytłumaczyć jak krowie na rowie zasady korzystania z paczkomatu.
http://paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/jak-t...ak-nadawac
http://paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/jak-t...k-odbierac

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
26.11.2014 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,139
Pisze się na to koniecznie!

[Obrazek: sylw-sygn2.gif]
27.11.2014 00:20
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,284
Wiesz Oki ja nie widzę problemu w wysłaniu czegoś gdzieś poza Polakowo, chodzi tutaj tylko o to, że coś takiego to byłaby ot jakaś kartka, list, rysunek (coś na papierze), wtedy koszt przesyłki to serio psinco.

Dzieks Hejs za objaśniacze paczkomatów.

No i mam nadzieję, że z tymi postami to jajca bo haha w takim razie ktoś taki jak ja by się nie liczył xD.

Również jestem za określeniem sposoby wysyłki razem z tą listą rzeczy które by się tam chciało (sugestiami co do nich itd.)

Trzeba ustalić kto byłby w organizacji tego przedsięwzięcia, tj zbierał listy życzeń i rozsyłał je odpowiednim osobom. Ważne jest również określenie daty do której można by takowe listy na PW do organizacji wysyłać.
Komi rozumie się jako org sam przez się bo w końcu on zapodał tematem, osobiście Ja również się do tego zadania zgłaszam, lubię takie sprawy Big Grin.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
27.11.2014 00:27
xaton Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 606
Macie mój topór.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
27.11.2014 00:29
Rika Offline
Kotałka :3
Wanted Team

*
Liczba postów: 857
Bardzo fajny pomysł, ja też chcę wziąć w tym udział! Big Grin

Kwota jak dla mnie pasi (nawet jestem skłonna ją ciut podwyższyć do 30 zł).

Edit:
Eikichi napisał(a):No i mam nadzieję, że z tymi postami to jajca bo haha w takim razie ktoś taki jak ja by się nie liczył xD.

+1 xD

[Obrazek: 7T84wUg.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2014 00:38 przez Rika.)
27.11.2014 00:36
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,583
(27.11.2014 00:27 )Eikichi napisał(a):  Trzeba ustalić kto byłby w organizacji tego przedsięwzięcia, tj zbierał listy życzeń i rozsyłał je odpowiednim osobom. Komi rozumie się jako org sam przez się bo w końcu on zapodał tematem, osobiście Ja również się do tego zadania zgłaszam, lubię takie sprawy Big Grin.
W sumie z moim lenistwem może lepiej będzie, jak zamiast podejmować się wysłania paczki, co pewnie zrobiłbym jak zwykle na ostatnią chwilę i jakiś nieszczęśliwiec dostałby paczkę w styczniu, zgłoszę się do pomocy przy organizacji :x

No, chyba że Komi ma już wszystko obcykane.

[Obrazek: Sygnatura.jpg]
27.11.2014 00:42
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,970
Poziom ostrzeżeń: 5%
Przede wszystkim nie widzę powodu, czemu organizator miałby nie wziąć udziałuTongue Chyba nikt nie będzie oszukiwał bo po co.

Właściwie z wysyłkami za granicą jest ten problem, że musiałbym się dowiedzieć (mogę to jutro zrobić) ile taka paczka może kosztować do Angli czy Kanady zwłaszcza i wtedy tacy mikołajowe no niestety musieliby przesłać też organizacji pieniążki na "koszty wysyłki" i wtedy jak ktoś dostanie taką Okiren dostaje od organizację taką kwotę na konto, w sumie do zrobienia choć to jest trochę wydatek z waszej strony, bo przecież 4x zapłacicie więcej za wysyłkę, niż tę rzecz, którą otrzymacie, no chyba, że to nie są tak ogromne ceny.
Można by tak zrobić, że na wszelki wypadek takie osoby wysłałyby ciut więcej, a wszelkie nadpłaty szły by już na zbiórkę na serwer i tylaSmile To już Wasz, osób mieszkających za granicą, wybór, ale podejrzewam, że się nie opłaca...

Eikiczi jak chcesz pomóc w organizacji to spoko. To na dobry początek wypisz proszę osoby, które wyraziły chęć udziału, żebym mógł to dać do pierwszego postu. Wpisz tam też mniexd Myślę dwie osoby starcząSmile Heishi, ty się weź za pojedynkixd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2014 01:04 przez Komimasa.)
27.11.2014 01:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,284
Jeśli chodzi o cenę listu do Kanadowa lub Anglii to cena wynosi około 5 zeta. Wieksza paczka to o ile pamiętam koło 4 dych, ale cudownie pewnym nie jestem.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
27.11.2014 01:16
okiren Offline
Soul Mama
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 5,029
Ja bym chyba wolała tak jak Eikiczi mówi: żeby koszt wysylki do kanadowa byl wliczony w cene prezentu i niechby to było coś małego nawet. Bawienie się w wysyłanie pieniędzy na wysyłkę brzmi jak dużo nadprogramowej roboty, a mi w sumie nie tak bardzo zależy na tym co dostanę, tylko że w ogóle dostane coś od któregoś z Nakamów x3 No i wysyłka też nie kosztuje niewiadomo ile, nieduża koperta babelkowa to podejrzewam gdzieś z połowę wyznaczonej kwoty. Radź ostatnio słał mi taką sporszą, ale nie pamiętam ile tam z tych znaczków się złotówek dodało. Gorzej jest w drugą stronę, kanadyjska poczta jest kosmicznie droga, ale to mogę obejść dokonując zakupu prezentu na allegrosie i wysyłając go bezpośrednio do adresata Wink kartka musiałaby pójśc oddzielnie ;p

[Obrazek: BitterFormalHarrierhawk.webp]
27.11.2014 01:28
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,262
Poziom ostrzeżeń: 15%
Chętnie, super pomysł, mi pasuje poczta no i pewnie w KRK też się znajdzie jaki paczkomator.

Jesli dobrze rozumiem to, zgłaszam swoją listę prezentów mniej więcej do podanej granicznej kwoty i nastepnie dostaje wylosowaną osobę z nakamy której sprawiam przezencior.

Tylko jak to, tak to, z adresami takich osób. Trzeba by było zebrać najlepiej adresy do tego tematu tych którzy wyrazili chę udziąłu by później nie było pytań, szukania kogoś kto by się spytał i takie tam Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
27.11.2014 02:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama