Aktualny czas: 18.11.2017, 01:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nakamowo w MMO
Autor Wiadomość
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
Nakamowo w MMO
Wiem, że mogłem założyć temat o samej grze gdzieś poniżej, jednak pomyślałem że fajnie będzie mieć temat gdzie w każdym momencie możemy się zorientować kto w jakie MMO pogrywa i na co zebrałaby się ekipa.

Tak ostatnimi czasy się szlajam po wielu tytułach z tego gatunku, ale w większość kończy się to tak, że zakładam postać wbije pare leveli i stwierdzam, że gra mi się nie podoba. Myślę, że zmieniłoby się to gdyby było z kim pograć. A z nikim nie gra się tak dobrze jak z nakamą. Wpadłem właśnie na dość interesujący tytuł, który jest darmowy, pozbawiony p2w i samą stylistyką już powinien przykuć uwagę. Dodatkowo wiem, że sporo tu wyjadaczy Wowa, a z tego co doczytałem w komentarzach na temat tej gry to ten tytuł podoba się bardzo osobom które zagrywają się w produkt Blizzarda. Dodatkowo gra jest pełna specyficznego humoru, już sam podział na strony konfliktu (coś ala Alliance i Horda) mocno zalatuje mi taką parodią hitlerowskich Niemiec xD Rasa aryjska i reszta świata Tongue. O jaki tytuł chodzi? Mianowicie o Wildstar. Sam dopiero pobieram, ale boję się, że będzie tak jak z masą poprzedników, a chciałbym w końcu się w coś wciągnąć. Więc tutaj pytanie czy ktoś pisałby się na grę? Bo jeśli tak to trzeba by ustalić wspólną stronę konfliktu i tym podobne sprawy Tongue

PS. Tytuł jest dostępny przez Steam, więc luz.

Cinematic trailer (dość zabawny):

Tutaj szybka recenzja:

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2016 01:49 przez Redrey.)
14.10.2016 01:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,001
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nakamowo w MMO
Jeszcze przed premierą jarał się mocno tym Łet i mnie tym dość zaraził. Te cinematiki są genialne, ale ja jak w to grałem to optymalizacja leżała, potem też Łet gadał, że coś tam szwankuje.

Ale jeśli teraz działa dobrze i gra nie ma pustych serwerów to może bym się skusił, przynajmniej zobaczyć.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
14.10.2016 08:55
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,260
Gra wygląda świetnie i mnie też Łet swego czasu na nią nakręcił, ale będę szczery, jeśli bym miał czas na MMO, to bym raczej po prostu grał w wowa.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
14.10.2016 09:56
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,663
Poziom ostrzeżeń: 10%
Ja generalnie nie przepadam za MMORPGami, ale jeśli się zbierze grupa to mogę spróbować.

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
14.10.2016 09:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,430
A ja strasznie nie lubię grać w grupach. Bo znam może dwie osoby, które potrafią mi dorównać w nerdzeniu :3 Reszta wbije parę lvli i koniec.

Mnie ostatnio można znaleźć w Terze, NA, serwer Celestial Hills. Raczej w najbliższym czasie się to nie zmieni, bo dwa tytuły, na które czekałam, zupełnie zawiodły moje oczekiwania.

Życzę powodzenia w graniu (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
14.10.2016 11:06
Redrey Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,192
Eikiczi kiedy grałeś w Wildstara? Bo z tego co wiem to kiedyś to było na abonament.

(14.10.2016 11:06 )Filemon napisał(a):  Raczej w najbliższym czasie się to nie zmieni, bo dwa tytuły, na które czekałam, zupełnie zawiodły moje oczekiwania.

Jakie to tytuły?

PS. no to jako że mamy kilku chętnych można ustalić myślę stronę konfliktu. Dominion czy Exiles? Jak dla mnie obojętnie bo w obydwu są rasy, którymi byłbym skłonny zagrać. PS. obczajcie sobie, bo tu jest jak w Wowie, że konkretna rasa ma określoną pulę profesji.

Jako że temat ogólny. To powiem jeszcze tak, ostrze sobie ząbki na jeszcze jeden tytuł, którego Closed Beta zaczyna się 25 października. Ja już mam dostęp bo wyłapałem klucz stąd
http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/klucze-...wke-na-cbt
nie wiem czy jeszcze coś tam jest, ale jak ktoś jest chętny to jak najbardziej polecam. Gra podobna do nadchodzącego Lost Ark (najbardziej wyczekiwana przeze mnie gra) stąd też zwróciła moją uwagę.

Tutaj trailer:

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2016 11:23 przez Redrey.)
14.10.2016 11:21
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,260
Dominion. Choć mną się nie sugerujcie bo nie wiem czy będę grał. Jak stanie na exiles to też sobie coś znajdę.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
14.10.2016 11:34
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,001
No ja jeśli już to Dominion, jedyna frakcja gdzie serio grałbym człowiekiem w MMO, ale jakby wszyscy chcieli iść do Exiles to też bym sobie jakoś poradził.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
14.10.2016 11:48
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,430
Redrey napisał(a):Jakie to tytuły?

Blade and Soul. Gra naprawdę miała potencjał, ale umożliwienie wymiany golda na walutę w item shopie sprawiło, że była strasznie p2w. Potem zaczęły pojawiać się jakieś rzeczy dostępne tylko w shopie. Plus wprowadzanie zmian było strasznie źle poprowadzone. Dodajemy 5 lvli, nowe itemy, nowe dungi, duże zmiany, zapowiemy to z 5-dniowym wyprzedzeniem.

Gdzie przykładowo w Terze budują wspaniały hype. Co tydzień jakaś nowa informacja, a tu nowy skill dla postaci, nowy dung, nowa mapka - ludzie wracają do gry, żeby nie być w tyle. Ci grający umierają w oczekiwaniu na wyjście dużego patcha xD

Drugą grą jest Black Desert. Myślałam, żeby sobie kupić za 5zł tydzień grania, ale chyba poza grafiką, niczym mnie ta gra nie przekonuje.

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
14.10.2016 11:55
Orzi Offline
K-On > Twe anime
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,663
Trudny wybór. Chciałbym grać Aurinem, ale fabularnie bardziej podoba mi się Dominion. Zawsze mogę zagrać Chuą Esperem Tongue

[Obrazek: qs6mEE7.jpg]
Tylko Monika
14.10.2016 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama