Aktualny czas: 24.10.2017, 00:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 
Naruto 548
Autor Wiadomość
Lechhu
Unregistered

Naruto 548
20.07.2011 18:02
Odpowiedz cytując ten post Return to top
zith Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 99
RE: Naruto 548
poczytałem i napiszę, że szkoda mi Gaary, co prawda można było się spodziewać takiego obrotu sprawy, że jego ojciec nagada głupot etc. z drugiej strony fajna sprawa, że Gaara dostał te "lekarstwo" i fajny pomysł z tym, że w piasku ukazała się jego matka Big Grin. Następnie uważam, że kolejny chapek będzie ciekawy gdyż, to będzie spotkanie Naruto z Itachim i Nagato, nie mogę się doczekać a dzisiejszy chapek oceniam na 5 Big Grin
20.07.2011 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Lechhu
Unregistered

(20.07.2011 23:50 )zith napisał(a):  poczytałem i napiszę, że szkoda mi Gaary, co prawda można było się spodziewać takiego obrotu sprawy, że jego ojciec nagada głupot etc. z drugiej strony fajna sprawa, że Gaara dostał te "lekarstwo" i fajny pomysł z tym, że w piasku ukazała się jego matka Big Grin. Następnie uważam, że kolejny chapek będzie ciekawy gdyż, to będzie spotkanie Naruto z Itachim i Nagato, nie mogę się doczekać a dzisiejszy chapek oceniam na 5 Big Grin

Podzielam Twoje zdanie co do chapka, ale ja dałbym 4 i czy szkoda mi Gaary? Hmmm...raczej nie, bo to postać fikcyjna Tongue tzn może nie tyle co fikcyjna ( "animek" ), jak postać którą mniej lubię w Naruto Tongue

Co do Itachiego i Nagato, to odcinek był zatytułowany Naruto vs Itachi. Moim zdaniem title kompletnie nietrafione...prędzej pasowałoby "Face to face, Naruto & Itachi" hehe Tongue
Co do ich spotkania, to powiem tylko tyle, że nie jest ono przypadkowe Tongue ( przynajmniej wedle tego stwierdzenia, opieram swoje rozmyślania odnośnie następnych chapków. Ale któż to wie co się będzie działo, jak nie sam WykonawcaTongue) Nam pozostaje jedynie snuć domysły.
21.07.2011 07:09
Odpowiedz cytując ten post Return to top
PaxRimi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 578
Poziom ostrzeżeń: 0%
Chapek nie najgorszy choć mało się działo. Rozmowa Gaary z ojcem - można się było czegoś takiego spodziewać.

A co do tytułu, dochodzę do wniosku że już któryś raz jest on nie odpowiedni do wydarzeń, które się w nim dzieją.

Zapowiada się ciekawa walka końcowej czwórki, ale pewnie nie ominie się bez jakiejś wstępnej rozmowy Smile

[Obrazek: 16780311_1328633943873290_1301942855_n.g...e=58A4639D]
21.07.2011 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama