Aktualny czas: 25.11.2017, 13:17 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
Naruto Gaiden
Autor Wiadomość
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,249
Poziom ostrzeżeń: 20%
Naruto Gaiden
http://www.mangareader.net/naruto-gaiden...h-hokage/1

A więc w końcu wyszedł nowy Narutard, jak narazie typowe sprawy, najlepszy ninja Shino przedstawia dzieciarni egzamin na nindże, Boruta się heppi (kim jest koleś z niebieskimi włosami @.@), Sałatka się peszy, córka Choujiego marudzi, że tatulek robi jej obciach (przynajmniej chodziło o chipsy), dzieciaki się bawią, Sałatka się kłóci z różową landryną, ona rozwala własny dom, mdleje (nic nowego), a potem...O matko....Taki badyl! Oh, błagam niech się to kurde potwierdzi, niech Salada okaże się córką Karin, to będzie taki wielki szok dla fanów Saku-Sasu >D. Kurde, były takie podejrzenia ale chyba nam to wisiało, bo się mango skończyło, ale teraz....Mhahahaahahahahaahahaha, bujaj się Sakura, jesteś życiowym failem, nawet nie masz jednego zdjęcia z dorosłym Saskłaczem, więc musiałaś podrobić. >D.

[Obrazek: a5d45uF.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2016 20:57 przez Murgrabia. Powód: Poprawiona ortografia)
23.04.2015 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
eyekiss Offline
random
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 645
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Naruto Gaiden.
No czapter super. Szkoda tylko ze Naruto tak mało, no ale siedzi i pracuje przecież Tongue
Znając overly attached Karin, jeszcze była w stanie ukarać materiał genetyczny Sasuke i się zapłodnić Tongue Dla mnie to w ogóle fenomen ze Sasuke był w stanie zrobić komukolwiek dziecko.
I Sakura, super kobieta nindża, której nic się nie działo po wojnie, a mdleje na widok burzącego się domu... hehe Sakura... proszę cię, ić stont.

[Obrazek: Ds043VF.gif]
wiedźmy majo ciężko
23.04.2015 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
xav92 Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 1,897
No chap zapowiada ciekawie tą historię. Sakura dalej ślepo zakochana, a tu takie rzeczy mogą wyjść. No i też mało mi 7 hokage…

Cytat:"Przez czynienie sobie dobra nawzajem, do dobra ogólnego." J. Kano
23.04.2015 10:40
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,548
Hah, ależ to było okrutne wobec tych, którzy mieli nadzieję, że Sakurze w końcu coś się udało :x Fajnie by było, gdyby ten spin-off potrwał trochę dłużej niż kilka rozdziałów.

A tak w ogóle mało Siódmego! Zero Szóstego! Ech.

[Obrazek: Sygnatura.png]
23.04.2015 17:12
SLAWO89 Offline
Drań
Załoga Nakama

*
Liczba postów: 862
Gdzie jest 7!
Co to za bachor w niebieskich kudłach?
A po za tym że jakimś uber fanem tej serii nie jestem to miło się czytało i w miarę zaciekawiło Big Grin
23.04.2015 17:24
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
Rozdział naprawdę znośny. Póki co mamy tu nieco przedstawiania codziennego, spokojnego życia znanych nam postaci. Też według mnie było za mało Naruto w tym "Naruto" xd Ten dzieciak o niebieskich włosach, który siedział koło Boruto (można stwierdzić że są razem w drużynie) czy tylko mi on się kojarzy z Orochimaru? Blada skóra, dziwny kolor patrzałek. No i najciekawsza część chaptera - już nawet Kishimoto przestał nas oszukiwać i pokazał jak żałosna jest Sakura. Jak zobaczyłem tą doklejoną fotografię w "pięknym rodzinnym zdjęciu" to się roześmiałem. Proszę niech ta dziewucha okaże się dzieckiem Karin. To będzie takie piękne dobicie bezużytecznej postaci xD

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
23.04.2015 19:10
Weather Online
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,249
Poziom ostrzeżeń: 20%
No wiem Taboret, ja się z tego brechtam aż do teraz XD Normalnie niekończąca się jazda na roller coasterze, się typek zrehabilitował po tym gunwie z Saskłaczem w przedostatnim chapku Big Grin. A ten niebieskowłosy to może być gówniarz Sugetsu, ale nie mam pojęcia kogo on bzyknął, pewnie rzekę.

Notatka od Rika, 23.04.2015 21:43 :

Łeder zachowuj się ... Dopiero co była na forum afera o wulgaryzmy.

[Obrazek: a5d45uF.png]
23.04.2015 19:16
Hejs Niedostępny
Cichociemny
Pirat

*
Liczba postów: 3,548
Mnie on się kojarzy z Suigetsu i Gaarą. Kishimoto spełnił w końcu swoje marzenie i dodał wątek jajoj, do tego z możliwością prokreacji ( ͡º ͜ʖ ͡º)

E: Piasek i woda, co za pairing! Kishimoto, jesteś miszczem w mango.

[Obrazek: Sygnatura.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2015 19:43 przez Hejs. Powód: Nowe informacje)
23.04.2015 19:41
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,007
Ze związku Suigetsu z Garrą wyszedłby:

Spoiler :
[Obrazek: Caribou_Anime_Infobox.png]
Co do chapka, cieszę się na sam fakt poczytania o tym kretynie Naruto. Więcej Siódmego! No i chcę zobaczyć Kakasha!

Sakura super postać. Czekam na Sasuke który według mojej teorii został łowcą zwierza leśnego (po tajm skipie cały czas chodzi po jakiejś kniei).

Imię Boruto mnie śmieszy, a dziecko od Choujiego denerwuje.

[Obrazek: dB4Eis3.jpg]
23.04.2015 19:55
Ponury Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,875
W ogóle wiele dziwnych związków po wojnie się narodziło...
Sasukeeeeee chyba ma dwójkę dzieci z tego co zauważyłem na fotografii [chyba, że to samo dziecko w różnym wieku Tongue], więc możliwe, że przynajmniej jedno jest Sakury Tongue
Najbardziej [dalej] rozwala mnie imię Boruto XD Taką mu siódmy borutę zrobi, że strach się bać XD

No i jeszcze jedno... GDZIE KAKASZ??? Pewnie z Guyem założyli rodzinę XD

[Obrazek: Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg]
WYBIERZ WARTOŚCIOWE FRANKY!!!
23.04.2015 19:57
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama