Aktualny czas: 20.11.2017, 13:57 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Z mniejszym ale wciąż poślizgiem przedstawiamy: Rozdział 884 PL
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasi Idole
Autor Wiadomość
Morita Offline
Majtek
Wanted Team

*
Liczba postów: 47
Poziom ostrzeżeń: 0%
Nasi Idole
Ostatnio mnie wzięło na rozmowę o idolach. Kto jest naszym idolem, w jakiej dziedzinie i dlaczego? Wypowiedzcie się! ^^

O sobie mogę powiedzieć tyle, że moimi idolami w dziedzinie rysunku typu manga są : Arina Tanemura oraz Eiichiro Oda.
08.02.2010 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Shimka Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 216

no w sumie ciekawy temat^^ moim idolem odkąd miałam jakieś 9/10 lat jest Trawis Pastrana, w sumie teraz co sie dziwić gość wykręcił podwójnego backflipa, ale tak z początku to pamiętam jak na wakacjach lata temu u babci oglądałam zawody Xgames zdaje się, w Londynie gdzie jak miał jakieś 17 lat pokonał wszystkich starych wyjadaczy i żeby było jeszcze zabawniej chciał skasować motor wrzucając go do Tamizy xD W sumie i tak nikt nie zrozumie o czym gadam ale nie szkodzi 199 <333

No a druga postać to Eddie Van Halen i tu żadnych słów nie potrzeba Big Grin
08.02.2010 01:10
Romario Offline
Shichibukai
Pirat

*
Liczba postów: 1,736

Travis Pastrana jest dla motocykli jak Tony Hawk dla deskorolki. Trudno go nie znać. Zresztą obaj są przyjaciółmi.
Moim idolem od zawsze był Romario - brazylijski piłkarz, którego pierwszy raz widziałem na mistrzostwach świata w 1994 roku. Od tego czasu śledzę jego poczynania. Zainteresował mnie swoją grą oraz tym, że strzelił już ponad 1000 goli jako zawodowiec (i wciąż gra) i jest na drugim miejscu listy wszechczasów. Stąd też mój nick. Bohater młodości nigdy nie umiera. :mrgreen:

Ludzie genialni są jak meteory. Ich przeznaczeniem jest, by spalając się, przydali blasku epoce, w której żyją. - Napoleon Bonaparte
08.02.2010 01:24
Iskariota Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 107

Mój idol? Hmm... może mój ojciec? Nigdy nie miałem żadnego sprecyzowanego, ale ten jeden człowiek najbardziej mi imponuje. Wychował się w wieloosobowej rodzinie (wieloosobowa, to nie trzy, a dziewięcioro rodzeństwa) na wsi, a trzeba przyznać, że nie było łatwo. Czasy komunizmu, bieda, ciągłe długi dziadka (to u nas rodzinne, że robimy sobie straszne długi - mnie to jednak nie dotyczy...na razie xD).

Ojciec zdobył wyższe wykształcenie, założył własną firmę bez pomocy państwa, czy kogokolwiek innego. Wkładał w to naprawdę dużo pracy. W podstawówce widywałem go tylko w czasie posiłków, obecnie jedynie w weekendy, ale zawsze potrafił wyjść w trakcie konferencji (raz odebrał ode mnie telefon na posiedzeniu z Japończykami). Wychował czwórkę synów, zbudował dom, postawił największy zakład mięsny na terenie Lubelszczyzny (dane z 2000 roku) i najnowocześniejszy (2004 rok).

Było też z nim kupę zabawy. W końcu ilu z was zostało wybudzonych (nie raz!) w środku nocy takim tekstem:
"Jadę za granicę w sprawach służbowych, chcesz się ze mną zabrać?"
W czasie tych wyjazdów najwspanialsze były rozmowy - czysto filozoficzne, o polityce, sporcie, szkole, pracy, zainteresowaniach.

Pewnie zabrzmi to pospolicie, ale jestem z niego dumny i ciesze mogąc nazwać jego synem ;-)

Zuooo... nie ma obrazka xD
Ten pan zebrał: 7 punktów
08.02.2010 01:55
Gociak Offline
Depressed muffin
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,721

Mm, można powiedzieć, że nie mam żadnego konkretnego idola.

Generalnie moim idolem byłby przeciętny protagonista w historii shounen. Od kiedy poznałam shounen zawsze marzyłam, żeby być na tyle silną, by pozwolić sobie na taką wolność i beztroskę co oni.

Rodzice byliby raczej moimi wzorami do naśladowania, ale ponieważ nawet w mojej głowie zagryźliby się, musząc dzielić się słowem "idol", to staram się ich pod tą plakietką nie umieszczać XD"

Ojciec jest strasznym idealistą i marzycielem. Wierzy, że przy odpowiedniej ilość pracy i dobrej chęci od strony innych ludzi można załatwić dosłownie wszystko. Teraz jest strasznie dumny - będąc fanatykiem heraldyki i naszych szlacheckich korzeni, wreszcie po wielu latach stawia swój własny dworek. Mimo bezsensu tego w dzisiejszych czasach udało mu się zgromadzić fundusze na realizację swojego marzenia i dopiął swego, za co strasznie jestem z niego dumna. Chciałabym być tak dumna i uparta jak on XD

Moja mama to z kolei silna, odważna kobieta, stojąca obiema nogami na ziemi. Nawet w najgorszych momentach na pierwszym miejscu stawia dobro swoich dzieci - jedzenie, ubrania, szkołę, zawsze pomoże, a jak raz usłyszała, że ktoś się ośmielił mnie uderzyć, to mój brat musiał ją powstrzymywać od mordu. Jest nieco popędliwą choleryczką, ale mam nadzieję w przyszłości być równie oddaną mamą co ona ^^'

[Obrazek: 66HHUfX.png]
08.02.2010 11:19
c3po Niedostępny
Wujek Radziu
Pirat

*
Liczba postów: 662

W sumie to nie mam idola. Staram się żyć według swojego własnego, często głupiego stylu. Wszystko co mam zrobić robię według własnego planu, starając się nieupodabniać z nikim innym (ciężko być takim jak ja, mimo wszystko). Nie umiem określić swojego idola bo go nie mam.
08.02.2010 13:55
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,925
Poziom ostrzeżeń: 15%
RE: Nasi Idole
Więc tak: Moim idolem jesli chodzi o piłke nozna jest zdecydowanie Raul Gonzalez. Czemu? Przykladny piłkarz maż i ojciec. Zero plotek, jakichs skandali, pierwszy i ostatni na treningu serce i dusza REALU MADRYT!
Idąc sportem dalej najlepszy kierowca rajdowy Colin McRae! Szybszy od samego siebie niestety co pokrzyzowało mu pewne sprawy w karierze, ale i tak nie zmienia to, że jest wielki!
Co do rysunku manga zdecydowanie Kentaro Miura za jego Berserka, nie ma innego słowa na okreslenie jego rysunków niz - EPICKIE! Smile
Tak jeszcze by rzucic o mojej najwiekszej pasji muzyce idol? jest ich wiele ale głownie gitarzyści a najlepszym bez wachania moge powiedzieć, że jest nim Slash Smile

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.03.2013 23:06 przez fuszioms.)
19.03.2013 23:04
Hazama Offline
Wilk Morski
Pirat

*
Liczba postów: 105
Moim z kolei idolem, jest nie kto inny, jak Eichiro Oda. Jego kreska może nie jest najlepszą, ale za to fabuła wciąga, jak żadna inna Big Grin
20.03.2013 21:45
fuszioms Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,925
Poziom ostrzeżeń: 15%
(20.03.2013 21:45 )Hazama napisał(a):  Jego kreska może nie jest najlepszą
I tak 100 razy lepsza i bardziej dokładna niż w Naruto Big Grin

[Obrazek: Witra_HS.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.03.2013 22:00 przez fuszioms.)
20.03.2013 22:00
Taboretto Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 798
(20.03.2013 22:00 )fuszioms napisał(a):  
(20.03.2013 21:45 )Hazama napisał(a):  Jego kreska może nie jest najlepszą
I tak 100 razy lepsza i bardziej dokładna niż w Naruto Big Grin

hahahahahah good joke xD

[Obrazek: MsPwoy.jpg]
20.03.2013 22:06
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama