Aktualny czas: 16.08.2018, 06:42 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Mija kolejny poniedziałek, więc pora na następną dawkę One PIece! Rozdział 913 PL
Na portalu pojawił się również najnowszy odcinek 848!
Odpowiedz 
Nasza codzienność
Autor Wiadomość
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,670
Poziom ostrzeżeń: 5%
Nasza codzienność
Zakładam trochę eksperymentalnie ten temat, ale co to szkodzi! A zakładam go, ponieważ nie mogę sobie znaleźć takiego miejsca na forum, gdzie mógłbym swobodnie pisać coś, co akurat zrobiłem, o czym pomyślałem, co tam się u mnie stało. Niby kiedyś, w zamierzchłych czasach była od tego Spamiliada, ale zdecydowanie straciła dla mnie tamten urok. Ponieważ pisalibyśmy tu sobie cokolwiek z naszego życia, czy nie wiem komentowali coś ze świata na bieżąco, to myślę że dział jest odpowiedni.
Mam tylko jedną prośbę, proszę nie robić mi tu spamowiska obrazkami, filmikami czy innych wygłup. Od tego jest Spamiliada, specjalnie zakładam nowy temat, żeby się od tego odciąć. Nie znaczy to, że nie możemy się tu śmiać, żartować, komentować itd, ale jak powiem, że nie chcę tu "spamiliady" to mam nadzieję, że przekaz jest dostatecznie jasny.

Zacznę od wczorajszego dnia. Ja i Szczery, próbowaliśmy na ps4 umówić się na sparing. I jaja były nieziemskiexd No bo tak, on mnie tu nagle zaprasza na jakąś "imprezkę" a nie do pokoju, tam z kolei już go słyszę "Komi, jesteś tam?" itd, no ja wiem, że nie mam mikrofonu, no to szukam gdzie tu jest wysyłanie wiadomości tekstowych. I to był błąd, powinienem od razu wysłać wiadomość przez profil, a nie tam w imprezce. Oczywiście dalej nie było kontaktu. On mówił, ja pisałem, ale tak, jakby to do niego nie dochodziło. Mój pradawny mikrofon nie wystarczył, natomiast Szczery nie włączył chata tekstowego (bo to gówno trzeba najpierw włączyć, by widzieć wiadomości). Dopiero jak zadzwoniłem to udało nam się ustalić przyczynę problemuxd Myślicie, że to koniec jaj? A gdzie tam. Odpalamy One Piece Burning Blood, ja zakładam pokój, wysyłam zaproszenie i nic. Słyszę jak Szczery coś mówi, że nie może wejść, ja sobie myślę "o co chodzi?", a kiedy znów dzwonię dowiaduję się, że nie ma jeszcze odblokowanego trybu Online. Tak, nie przesłyszeliście się, kiedy odpalasz Burning Blooda masz najpierw tylko tryb story i dopiero w miarę postępów ODBLOKOWUJE SIĘ pozostałe tryby. Na śmierć o tym zapomniałemxd Skończyło się na tym, że przeszliśmy na Mortala.

Dziś z kolei, z racji że kartofelki się skończyły, poszedłem do sklepu, co by je kupić, bo kasza kuskus już mi bokiem zaczęła wychodzić. No i co? I pyreczki takie małe, że obieranie tego to będzie mordownia... A żeby było śmieszniej, to zanim wszedłem na forum i zacząłem pisać ten post, wstawiłem zupę i przed chwilą poleciałem ją szybko wyłączyć, bo zamiast 20 minut gotowała się z godzinęxd

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018 14:26 przez Komimasa. Powód: Poprawiona ortografia)
14.01.2018 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Trace Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 609
RE: Nakamowa codzienność
Od wielu lat rozwiązuję krzyżówki. Kiedyś nawet wysyłałem kupony. Jednak od jakiegoś czasu rozwiązuję je tylko dla przyjemności. Któregoś dnia przyszły do mnie córki i też chciały rozwiązywać ze mną krzyżówki. Ja czytałem hasła, a one się nawzajem przekrzykiwały i zgadywały odpowiedzi. Ta która odgadła więcej wygrywała czekoladę
- Głos węża na trzy litery... - przeczytałem.
- Ja wiem, ja wiem - krzyknęła Klaudia
- Sss - dopowiedziała.
Tak nas to rozbawiło, że do końca dnia się z tego śmialiśmy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018 15:20 przez Trace.)
14.01.2018 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,858
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nasza codzienność
Ech Trejsu xD Chamskie to trochę, choć rozumiem przyczyny. Komi, pisanie o takich rzeczach, choćby były zabawne dla uczestników, nie brzmią wcale zabawnie jak się potem o nich czyta na forum. No jakoś nie bangla to Sad

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

14.01.2018 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
fuszioms Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,092
Poziom ostrzeżeń: 15%
Zjadłem słodkie, było dobre, jeszcze mi zostało. Smile

[Obrazek: 2mhyet3.gif]
14.01.2018 19:02
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Chyba mniej więcej wiem, co masz na myśli. Starałem się to jakoś w miarę dobrze oddać, ale nie ukrywam, że nie wyszło. Szkoda mi jednak było też tak po prostu to wywalić.

Jakby ktoś się zastanawiał, co ja robię na forum jak odcinek powinienem robić, co też pisałem na discordzie, to właśnie zakończyłem i została mi... zapowiedź. Jejku, jak ja nie lubię tych zapowiedzi. Zawsze tam padają takie trudne, przekombinowane zdania wielokrotnie złożone, że ciężko dojść co jest czym. Jak tylko Usłyszałem pierwsze zdanie to mimowolnie wszedłem na forum, no bo się nie dało. Może jeszcze zjem zupę i dopiero do tego wrócę.

14.01.2018 19:02
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,858
Może nie róbcie zapowiedzi po prostu? Po prawdzie, to chyba mało to potrzebne do szczęścia.

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

14.01.2018 19:17
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,123
Byliśmy z Szynszą na jumanji, jak ktoś chce pójść na coś głuptaskowego że stereotypami to serio dobry wybór. Nam się dość podobało, sporo durnego humoru.

A temat spoko.

No i Komi, Szczery ma rację, bo po co te zapowiedzi, tak poważnie, komu to potrzebne do szczęścia.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
14.01.2018 20:44
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Ja Wam tego chłopaki nie wyjaśnięxd Ale to jest kwestia podejścia też chyba. Jest to częścią odcinka i choćbym zabierał się do tego jak pies do jeża, a niebiosa mi świadkiem, że czasem i tak bywa, to i tak to zrobię.

Coraz większą czuję ochotę zobaczyć to Jumancji, bo też i kolega Redrey na onym sylwestrze, zacnie się o tejże rozrywce wypowiadał.

14.01.2018 21:26
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 951
Ale masz rekomendacje, nie powiem.

Kiedyś zastanawiałam się nad takim tematem, ale doszłam do wniosku że albo psułby humor, bo jak ktoś sobie coś zaplanuje i tego nie zrobi to trochę jak wujek saturn na początku roku, albo byłby chwaleniem się, czego dziś nie udało się zrobić. Ergo bez sensu.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018 22:38 przez Imithe.)
14.01.2018 22:37
xaton Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 604
Jak Szczery pisze. To są historyjki co są śmieszne tylko dla osób w nich uczestniczącychXD

Ale też mnie to zmusza do refleksji. Jak mam komuś powiedzieć coś o sobie to zawsze wyciągnę co dla niego może być najciekawsze. Zwiedził Europę na stopa, grafik 3d robi gry, imprezy, dzikie węże. A szara rzeczywistość dnia codziennego wygląda często tak:Wstaję, nikogo w domu, jadę do pracy, w pracy np.11 h ze słuchawkami na uszach przed kompem z nikim nie gadając. Powrót, wszyscy zajęci swoimi sprawami. Ja jak się ogarnę często robię inną robotę jako grafik i spać. I spędziłem cały dzień na kompie z nikim nie gadając i to jest normalne. Aż by się chciało by te ziemniaczki były za małe to by było o czym gadaćXD

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
15.01.2018 11:58
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama