Aktualny czas: 11.07.2020, 20:15 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Nasza codzienność
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,194
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nasza codzienność
(13.12.2019 21:42 )SLAWO89 napisał(a):  Praca po pracy możliwy treniolek, konsola i do wyra, zdarza się że jak znajdę jakiś serial to go niszczę zamiast konsoli. A weekendy to różnie, albo jakiś wyjazd, zdarzy się delegacja, a tak to melo jak za młodych lat haha

Tylko ja sobie wyobraziłem Sławka jak napierdziela z kopa w konsolę przed snem?

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

14.12.2019 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,340
Ja sobie wyobraziłem jak Sławo bije aktorów z serialu xD.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
14.12.2019 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,044
Poziom ostrzeżeń: 5%
Wydaje mi się, że nie ma co też tak spłycać i generalizować czynności jakie podejmujemy w ciągu dnia. Fakt, rutyna mocno daje w kość, ale wystarczy zmienić jeden element, by było ciekawiej.
U mnie mógłbym napisać, że to wygląda jak u innych, praca, a potem konsola wieczorem (bo kończę koło 20 albo 22 i nic się nie chce)
Ale napiszę tak.
W pracy w wolnych chwilach, czytaj przerwach, jak z kimś nie rozmawiam myślę sobie dalej nad elementami do mojej planszówki Insygnia Władzy (Heroes na planszy) I tak, obmyśliłem sobie jako tako system pozyskiwania Questów jak i ich rozpatrywania. Wcześniej nic wydumać sensownego nie mogłem, a tu się udało. Teraz pozostaje najcięższe zadanie, przetestować system walki jaki obmyśliłem z siostrą i przygotować planszę choćby rysunkowo, by sprawdzić wiele rzeczy. Jest to ciekawe i trudne zarazem wyzwanie, więc już się nie mogę doczekać, kiedy do tego siądę w święta.

Dalej mamy konsolę. Ostatnio powtarzaliśmy trochę bijatykę superbohaterów Injustice 2 i robiliśmy "mini turniej" 8 VS 8 postaci. Było trochę emocji, mogło być lepiej, ale szykuje się turniej wewnętrzny (mój i siory) King of Fighter XiV i jestem ciekaw, jak się te moje teamy spiszą. Ostatnim razem ładnie grupy Imi stawiały mi opór. Chyba trzeba będzie się przyłożyć.
Klasycznie też włączamy choćby na 30 minut Crasha Team Racing, który nie dawno zakupiłem po kodzie z urodzinek. Jednocześnie odblokowuję dalej plansze i... gadamy, co można by w jakiej planszówce zmienić, dodać. A na deser plansza jedna czy dwie w Medievil, bo kochamy platformówki, a Cae pożyczył to dodatkowa motywacja, by szybciej ograć. Zawsze mnie ciekawi, jak będzie wyglądał kolejny poziom no i przyznam, że gra prosta nie jest, co jest dodatkowym plusem.

A wczoraj było też uatrakcyjnienie w postaci odcinka Mrocznych Materii. Mogło być lepiej, ale było w porządku.

Aktualnie bardzo jestem zajawiony, tak, to dobre słowo, na grę battle royal (wpływ Igrzysk Śmierci i przede wszystkim The Last of Us). Tylko poszedłbym raczej w stronę Tomb Raidera, gdzie był tryb "wyzwań" i tam musiałem szukać artefaktów, jednocześnie dbając o poziom ciepła i jedzenia. Tak mnie to wzięło, że 6 stron w zeszycie od planszówek zapisałem różnymi pomysłami i dalszymi mechanikami. Stanąłem na tym, żeby myśleć jak powinien w tej grze wyglądać ukryty ruch i prawdopodobnie nad tym się też dziś w wolnych chwilach w robocie będę pochylał. Po prostu chcę tak zrobić, że nie wiemy, gdzie kto jest, musimy się tropić, uważać, by nie hałasować, nie zdradzić zanadto swojej pozycji i przede wszystkim przeżyćxd Także jest to mocne i duże wyzwanie, któremu również chętnie stawię czoła. Problemem też jest fakt, że jeśli każdy gracz ma być jednocześnie kotkiem i myszką to i tak mamy raptem 4 osoby tropiące się nawzajem i nie wiem, czy przez to dynamika rozgrywki będzie na tyle wciągająca, że to zadziała, ale zobaczymy.
Może ktoś by zapytał "a czemu nie wyścig"? Ano temu, że w nim poczyniliśmy kolosalne zmiany i on bardziej niż pomysłów wymaga testów i nowej planszyxd

I tak wygląda moja "codzienność". Dzięki czemu nie odczuwam zbytnio rutyny, choć, jakby się uprzeć, robię ciągle to samo.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.12.2019 10:39 przez Komimasa.)
17.12.2019 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,044
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ta codzienność zaczyna powoli dawać w kość. Zabawne jest to, że ja generalnie lubię siedzieć w domu, bo i też mam w nim zajęcie. Aczkolwiek teraz, kiedy przez długi czas wychodzić w ogóle nie można było, zaczynało mnie to drażnić i aż musiałem sobie zrobić dłuższy spacer po parku ostatnio, co u mnie się nie zdarza. Bo jednak tak to człowiek zawsze trochę przeszedł, pooddychał świeżym powietrzem, a teraz w tej masce... ech. Jeszcze teraz jak jechałam to też w masce, bo z siorą, a policja sprawdza to wiadomo, że mam lepsze pomysły na wydanie 500zł niż na mandat.
Ale też cała ta sytuacja sprawiła, ze odsunąłem się od tłumaczeń i to na długo. I nie wiem jak to teraz będzie, dobrze, że Okiś się tym zajęła, chwała jej za to.

Ale myślę, że te punkty ksero teraz już są jakieś otwarte, to chociaż może się wydrukuje to, co trzebaSmile

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.05.2020 12:15 przez Komimasa.)
03.05.2020 12:14
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
Ja nie byłem na dworze odkąd wprowadzili obowiązkowe maski i nie zamierzam wychodzić póki ten durny zakaz nie zniknie. Czy zajmie to 2 miesiące czy 2 lata, wali mnie to. Ja się w ten cyrk nie bawię. Szczerze mówiąc byłem zaskoczony, że wszyscy jak stado potulnych baranów te maski kupiło (a rząd powinien dać za darmo skoro zmusza do noszenia). Myślałem, że będzie martwy przepis jak abonament RTV, niby trzeba, ale nikt nie egzekwuje. No niestety, ale ciemny lud da sobie wcisnąć wszystko. Jak pani w TV powie, że maski nic nie dają, to każdy powie to samo, jak zmienią tam zdanie to nagle wszyscy, że trzeba i założą.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.05.2020 02:28 przez Gosen.)
05.05.2020 02:26
Hime Offline
Shichibukai
Admirał

*
Liczba postów: 1,225
Gosen napisał(a):(a rząd powinien dać za darmo skoro zmusza do noszenia
U nas w mieście każdy dostał, w mieście sąsiednim również Smile

Komimasa napisał(a):Jeszcze teraz jak jechałam to też w masce, bo z siorą,
Jeśli dwie osoby ze sobą mieszkają to jadąc samochodem nie muszą mieć maseczek.
05.05.2020 08:21
Eikichi Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 2,340
Tu nie chodzi o podążanie jak stado baranów za durnym przepisem. Tu chodzi o to, że jak Cię złapie policjant to nie wykpisz się przed mandatem tego typu tekstem.
Masz fajnie bo możesz sobie w domu siedzieć. Nie każdy ma ten przywilej i jak nie chce płacić, to czy przepis jest głupi czy nie, maskę założy.
To się nazywa rozwagą, nie głupotą.

[Obrazek: sygnajpg_qnexeaw.jpg]
05.05.2020 08:21
Murgrabia Offline
Taka niedobra ja
Pirat

*
Liczba postów: 3,856
Mnie ogólnie bawi czytanie komentarzy pod raportami, choć w sumie zawsze to samo. Jak nie było masek, to lamentowali dlaczego u nas nie ma nakazu zasłaniania twarzy, tak jak mają w Czechach. Jak jest nakaz - a po co to. Jak mało co zamknięte było, to dlaczego nie zamkną fryzjerów i masaży, jak zamknęli - na co to? Otwórzcie fryzjerów! Nie dogodzi Tongue

[Obrazek: GwnW5Ko.png]
Sakazuki uczyniło ich braćmi,
Sakazuki braterstwo to przerwał.
05.05.2020 09:38
Ena Offline
Rak
Admirał

*
Liczba postów: 561
Ale fryzjerów to by już mogli otworzyć. Moje włosy domagają się skrócenia.

[Obrazek: Ggca6ws.jpg]
05.05.2020 10:25
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama