Aktualny czas: 11.07.2020, 19:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Nasza codzienność
Autor Wiadomość
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 959
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nasza codzienność
kotu, ale ja suchą kupiłam, bo się skończyła. mokrą dostają tylko na obiad zmieszaną z suchą

[Obrazek: D2kDFZK.png]
15.01.2018 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 449
Poziom ostrzeżeń: 5%
Próbowałem mokrą z suchą, w jego przypadku to nie działa...a mokre żre 2-3 razy dziennie, prócz tego ma ciągle pełną miche suchego, czasem Caell daje mu coś z lodówki, normalnie czarna dziura w żołądku.

[Obrazek: 205ee7p.png]
15.01.2018 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Do mnie miała przyjść karma w piątek, ale gupi kurier jej nie przywiózł i biedne kitku musiało jeść jakiś syf przez weekend :C

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
15.01.2018 20:10
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
Yup.

Sucha z Applaws (2kg paczka) a mokra z MAC's (12 puszek po 400g), płacę stówkę i starcza mu to na ponad półtora miesiąca (:

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2018 20:17 przez Filemon.)
15.01.2018 20:16
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
też mac'sa kupujemy, a suchą smilla (tylko dziś się skończyła i kupiłam w sklepie obok), chociaż raz się zawiodłam, bo zamówiliśmy kuwete i przyszła rozwalona. anie chcieli przyjąć reklamacji, bo nie było dowodu, że to w podróży pękło :/

15.01.2018 21:31
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,194
Mój teraz też się wybredny zrobił żywieniowo, odkąd mu nowe saszetki zasmakowały to ilekroć nasypię mu suchego żarcia, to patrzy na mnie jakby chciał spytać, czy to żart... I sobie idzie... Ale potem zjada, bo wie że musi zjeść to, żeby dostać mokre.

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

15.01.2018 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 449
Yhh nie wiem co począć, znajomy napisał mi, że od marca będzie miejsce w Starbucksie w Norwegii, nie wiem do końca jaka stawka, ale pewnie coś w okolicach 70-80zł na godzinę....obiecałem sobie, że już nigdy w korpo nie będę robił...ale pieniądze dobre...jestem indywidualistą i ciężko mi w grupie pracować, do tego wiem, że menu mają bardziej zbudowane, niż w mojej budce i pytanie czy bym podołał....norweski nie jest wymagany, angielski wystarczy, trochę mi przytępiał, ale nie jest najgorszy, niby nic nie trzyma mnie w Polsce...ale nie jestem typem, co lubi zmiany, na plus to, że Polka jest menagerką. W budce co teraz robię, nie mam kokosów, bo prowadzi to znajomi i zgodziłem się pracować za naprawdę niską stawkę(częściowo na czarno większość godzin, to mam 8zł), specjalnie nie narzekam, bo za grudzień miałem z 2200zł na czysto, dużo mam napiwków itd. ale nie wiem co począć, wiem że będzie jej ciężko kogoś znaleźć na moje miejsce

[Obrazek: 205ee7p.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.01.2018 23:42 przez Kotu.)
16.01.2018 23:40
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
ja bym poszła do takiego starbucksa, np. żeby go zdemolowac.
przyjechali dziś do nas znajomi kraści z holandii, bo potrzebowali noclegu. przejechali cała drogę starym wozem strażackim, bo znajomy kiedyś go znalazł i odrestaurowal, trochę fart D:

17.01.2018 05:25
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,044
Olej ją, Kotu, i korzystaj z nadarzającej się okazji. Skromność jest dobra, ale nie jeśli chodzi o kwestie szukania pracy. Pomyśl, ile potencjalnie pracuje tak osób, które mogą się gorzej spisywać, a mimo to dalej tam pracują. Tak jak mówisz, nic Cię nie trzyma, teraz nawet Caeliona nie będzie. Kieruj się własnym szczęściem, a nie szczęściem kogoś, kto cały czas kopał ci dołki, jak ta Twoja nieszczęsna przełożona.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2018 14:15 przez Komimasa.)
17.01.2018 14:15
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
(16.01.2018 23:40 )Kotu napisał(a):  na plus to, że Polka jest menagerką.

Do wyjazdu zachęcam, natomiast słyszałem że właśnie polscy przełożeni są najgorsi za granicą. Ile w tym prawdy - nie wiem, ale trochę osób potwierdziło. Oczywiście nie musi tak być. Też nie lubię zmian i wolałbym tu, ale można wybrać wegetację albo życie. 2200 w porywach to dobre było 10 lat temu, dzisiaj to szkoda słów... a sporo ludzi zarabia jeszcze mniej, no ale skoro się godzą... tego nigdy nie rozumiem. Zamiast cały naród strajk, paraliż gospodarki i wymuszanie podwyżek to Polak godzi się na murzyńskie traktowanie. Na szczęście młodsze (szeroko rozumiane, bo obecnych 30-40 również zaliczam) pokolenie już takie nie jest i po prosu stąd spieprza jak tylko może.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
17.01.2018 14:30
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama