Aktualny czas: 11.07.2020, 19:10 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Nasza codzienność
Autor Wiadomość
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,194
Poziom ostrzeżeń: 0%
RE: Nasza codzienność
O, a ja daaaawno tego nie robilem, musze sobie koniecznie przypomniec, jakie to fajne uczucie!

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

18.01.2018 04:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 959
a ja nie mogę, bo mam za długie paznokcie Sad

[Obrazek: D2kDFZK.png]
18.01.2018 08:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Trace Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 611
to utnij sobie jednego
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2018 08:33 przez Trace.)
18.01.2018 08:33
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 959
nie chcę, będzie niesymetrycznie, a dwa to już za dużo

[Obrazek: D2kDFZK.png]
18.01.2018 08:40
Trace Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 611
to utnij wszystkie, worth it
18.01.2018 08:47
Devzan Offline
I own you.
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 3,929
Poziom ostrzeżeń: 20%
Komimasa napisał(a):On nie mówi o zarobkach ogólnych, tylko zarobkach baristów, a to chyba jest różnica. No ale cóż, Filemon, nie przeczytawszy ze zrozumieniem chyba nie mogła sobie odmówić tej sposobności do pocisku, a Devzan zaraz ślepo poszedł jej asystować.
Cóż, już 10zl/h obija się o niewolnictwo. Nie wiem jak w Szczecinie, ale w Krakowie byle kto w lekkiej robocie dostanie 15zl/h, jeśli tylko się pogrzebie (niedosłownie xd), ale nawet na portalach ogłoszeniowych są takie oferty Wink 8zl to jest kpina i śmiech na sali.
#E:
Przeszukałem oferty pracy w Szczecinie - nawet dla barisy 3 ogłoszenia pracy w kawiarniach 1x 14zł (netto) i 2x 15zł za godzinę (tu brutto) tylko na pierwszej stronie :>

A Kotu bawiąc się w te zdjęcia czy co tam, jakby wykazał inicjatywy trochę, trochę poprawił swoje umiejętności, to mógłby spokojnie zarabiać za dwóch. No ale nie będę mówił nikomu jak ma żyć xD

[Obrazek: 2BGaS9k.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2018 13:14 przez Devzan.)
18.01.2018 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Mowicie o kwocie netto czy brutto?

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2018 12:31 przez Nami.)
18.01.2018 12:31
Gosen Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 417
@Nami
Ale nie chodzi o to by zmieniać zawód, tylko żeby w każdej branży były masowe strajki. Żeby kolektywizm o którym Komi mówi, a w niewłaściwe strony nim szasta, ujawnił się. Wszystko stanie, więc albo nie będzie niczego albo w końcu zaczną traktować ludzi jak ludzi. Nikt nie ma prawa mieć pretensji, że dostaje 1500, kiedy sam do pracy przychodzi codziennie. Tutaj niestety jednostka nic nie zrobi, ale no nie jest tak, że ktoś coś musi. Samobójstwo jest nielegalne, ale praca już nie. Gdzie ten romantyzm i ideowcy, którzy woleli ginąć niż pod rózgą żyć... Jedyne co można to zgodzić się tymczasowo by uzbierać środki na ucieczkę stąd Tongue

Co do opieki nad starszymi to osobisty wybór. Są wolontariaty, domy starców, państwo. Problem zbyt szeroki by go tu poruszać, ale dodam tylko że znam osobę która wyjechała i dzięki temu jej biedna matka mogła pojechać na wakacje, a osoba owa sama może sobie pozwolić na dalekie podróże co ileś tam miesięcy. Starzy ludzie na pewno też nie chcą zatrzymywać młodych, a wręcz przeciwnie, bo w końcu zależy im na szczęściu potomstwa.

[Obrazek: Gosen.jpg]

Mistrz polecił unikać niepotrzebnych walek,
na świecie jest aż nadto, po co więcej kalek?
18.01.2018 13:37
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Gosen, medycy strajkuja i większość społeczeństwa pp nich ciśnie i jedzie... raczej to przykre. Argument "studiowales za mój pieniądze, więc teraz nie żądaj więcej, dopiero pracę zacząłeś, nikt na początku pracy nie zarabia dużo" ;|

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
18.01.2018 14:19
Imithe Offline
Feniks^
Pirat

*
Liczba postów: 1,074
Nami, gdybyś nie wiedziała, Gosen to typ trochę nihilisty, dlatego wiesz, nie ma co brać tego tak do siebie.
Natomiast nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na lekarzy. To potem jak kto chory to idzie z dwulicowym uśmieszkiem? Na każdych drzwiach, przez które pacjent musi przejść powinno być napisane "popieram protest lekarzy". Ciekawe jakby diabełki zareagowały, na taką święconą wodę.

"Niewiedza to błogosławieństwo."
"W życiu nie można mieć wszystkiego, ale trzeba się umieć cieszyć, z tego co się ma."
"Ponura prawda dopada mnie zawsze, kiedy daje się zwieść złudnej nadziei"
18.01.2018 14:34
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama