Aktualny czas: 11.07.2020, 20:07 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie zostały dodane wszystkie zaległe rozdziały OP!!! Brakuje już tylko tego najnowszego 979. Wszystko to zasługa Okiren!
Wrzucam link do ostatniego rozdziału 978 rozdział!
Odpowiedz 
Nasza codzienność
Autor Wiadomość
Filemon Offline

Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,447
Poziom ostrzeżeń: 10%
RE: Nasza codzienność
Kotu napisał(a):W budce co teraz robię, nie mam kokosów, bo prowadzi to znajomi i zgodziłem się pracować za naprawdę niską stawkę(częściowo na czarno większość godzin, to mam 8zł)

Brzmi jakby ta znajoma Cię bardzo mocno wykorzystywała...

[Obrazek: rn4Q8xO.gif]

Czy głód to ludzka sprawka?
17.01.2018 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,044
Poziom ostrzeżeń: 5%
No bo tak z grubsza jest. Jak byłem u Kota i Caeliona swego czasu, to się trochę nasłuchałem. Niby fakty, ale świadczące na niekorzyść tej pani.

Gosen, jak mnie irytuje takie gadanie... A jakby wszyscy wyjechali to co by było? Poza tym w ten sposób rozwala się rodziny. Kiedyś było tak, że mieszkało się z dziadkami, a teraz dziadkowie są z dala, bez pomocy. Młodzi oddają ich do domu starców, bo co mają robić, a nie jednej starszej osobie się to nie uśmiecha. Każdy myśli o sobie, przydałoby nam się trochę kolektywizmu, bo zdecydowanie go brakuje. Odpowiedzialności za rodziców, dziadków. Jak młodzi wyjadą, kto się nimi zajmie?

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2018 16:19 przez Komimasa.)
17.01.2018 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Nami Offline
Chrupkozaur
Redakcja Ohara

*
Liczba postów: 3,209
Poziom ostrzeżeń: 0%
No nie można też robić z siebie męczennika i najlepsze lata życia spędzić na opiece nad starszymi, bo tak to byśmy w ogóle nie mieli życia własnego, ambicji, świeżych perspektyw.
Z wypowiedzi Gosena to mi tylko przykro, bo pisze ze ludzie godzą się na taką płace... pracuje w medycynie i tutaj tak się zarabia. Najniższą. Niby mogłabym iść pracować na kasie w lidlu czy biedrze, tylko jakoś nie czulabym się z tym dobrze. Chyba wolę mniej i w zawodzie Sad ale i tak chętnie ponarzekam na zarobki, taka ze mnie cebula. Suodka.

A w ogóle to byłam wczoraj u lekarza, dostałam jakieś ponoć silne leki (chciał mocniejsze ale kolidowaly z tym co już biorę i brać muszę) i pilne skierowanie dalej no i tak jestem w nadziei (nie mylić z ciążą), że mi to pomoże. Leki, w sensie.

[Obrazek: 80Y7spE.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2018 17:24 przez Nami.)
17.01.2018 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,194
Ja o pieniądzach pewnie nie powinienem się wypowiadać, moja codzienność mnie obecnie tym zaatakowała w bardzo nieprzyjemny sposób -_-

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

17.01.2018 17:24
Chisu Offline
Supernova
Pirat

*
Liczba postów: 959
byłam dziś na proteście kobiet, pomachałam se czarną flagą, fajnie było Smile

[Obrazek: D2kDFZK.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2018 22:09 przez Chisu.)
17.01.2018 22:09
Kotu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 449
Ten protest, co chcą by aborcja była legalna?:> Ogólnie to popieram, śmieszy mnie ten polityk Patryk Jaki, że ludzie chcą by ludzie zabijali dzieci...a nie pomyśli, że to zależy po prostu od sumienia rodzica, czy będzie chciał usunąć ciąże czy nie. Mam znajomą, co już ponad 20 lat się męczy z synem, który ma bardzo zaawansowany syndrom downa, powiedziała że jak przyjdzie jej umrzeć, to go zabierze ze sobą, w sensie chyba go zabije?

Co do wypłat...w Szczecinie to norma 1500-1600zł zarobki, tu nawet w renomowanej restauracji Columbus, zatrudniają baristów za 13.7 brutto...wiadomo, ze z napiwków może więcej wyciągnąć, ale tak naprawdę, to mało kto tu zarabia ponad 2 koła. Ona gdyby szczerze mnie podliczyła jak powinna za grudzień, to powinienem dostać 2500, no ale przemilczałem to, zresztą dużo rzeczy przemilczam, ale do czasu, muszę się zorientować z tą pracą w Norwegii.

[Obrazek: 205ee7p.png]
17.01.2018 22:22
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 6,044
Dobra Grigoxd

On nie mówi o zarobkach ogólnych, tylko zarobkach baristów, a to chyba jest różnica. No ale cóż, Filemon, nie przeczytawszy ze zrozumieniem chyba nie mogła sobie odmówić tej sposobności do pocisku, a Devzan zaraz ślepo poszedł jej asystować.

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2018 00:42 przez Komimasa.)
18.01.2018 00:41
Stepi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 497
(18.01.2018 00:12 )Filemon napisał(a):  
Kotu napisał(a):le tak naprawdę, to mało kto tu zarabia ponad 2 koła.

xD

To, że nie znasz ludzi, którzy zarabiają więcej niż 2 tysiące, to nie znaczy, że wszyscy w Szczecinie tyle zarabiają xD

2 tysiace? to na waciki nie starczy...

8 zyla za godzine? U mnie na wsi ukraincy wiecej maja a i szame dostaja.

[Obrazek: monkey.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2018 03:49 przez Stepi.)
18.01.2018 03:23
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 5,194
No ja też odebrałem to że w tym przedziale pracowniczym się więcej nie zarabia. Bo przecież oczywiste, że prezes spółki w Szczecinie to parę złotych więcej dostanie Tongue

Moja zimowa, osamotniona codzienność to ostatnio - poza pracą i czytaniem - głównie granie, więc ja znowu o tej rozrywce. Ogrywam ostatnio Mortal Kombat X i musze przyznać, że cieszy mnie podejście Netherrrealms Studio do fabuły w ich grach. Dotąd nie spotkałem się, aby bijatyka miała historię z prawdziwego zdarzenia, raczej smętny kikut fabuły, niezbyt wiarygodnie przedstawione uzasadnienie dla którego postacie mają prać się po pyskach. Tu jest inaczej - Mortal Kombat 9, Injustice, w koncu Mortal Kombat X : udowadniaja, ze story mode tez moze byc atutem w tym gatunku. Nie jest to poki co, rzecz jasna, zadna wstrzasajaca umyslem historia, raczej banaly rodem z kina akcji, ale naprawde przyjemnie mi sie chlonelo klimat tej historii.

(no, jakbym mial sie czegos doczepic, to malo odczuwalne zagrozenie dla Earthrealm, ani Outworld ani Netherrealm nie wydaly sie tak grozne jak w poprzednim Mortalu. Ujmujac to inaczej: Potencjal Kotal Khana i Shinnoka nie zostal nalezycie wykorzystany)

[Obrazek: THQjwD2.jpg]

18.01.2018 03:48
Trace Offline
Kapitan
Pirat

*
Liczba postów: 611
Dłubałem dzisiaj w nosie, fajnie było.
18.01.2018 04:34
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama