Aktualny czas: 14.12.2017, 16:58 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze chore teorie
Autor Wiadomość
Fifti Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 346
Poziom ostrzeżeń: 0%
Nasze chore teorie
A tak sobie wpadłem na taki temat. Większość z nas ma pewnie różne dziwne teorie na temat życia, czy czegoś tam.

Kiedyś wymyśliłem teorie na temat Déjà vu xD

Jak człowiek umiera, to zaczyna przeżywać swoje życie od początku, tylko tego nie pamięta, ale bywa, że niektóre momenty kojarzy z poprzedniego życia i stąd się bierze Déjà vu xD

Tak wiem, jestem dziwny xD
Jak sobie coś przypomnę to dodam Tongue

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
08.10.2010 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Eihnaren Offline
Wanderer
Pirat

*
Liczba postów: 293
RE: Nasze chore teorie
Aj tam, Fifti, gdzie tam chora teoria. Przy odpowiednich założeniach takie podejście do sprawy jest jak najbardziej logiczne. Tylko że na daną chwilę raczej nie jest możliwe, by sprawdzić, czy są one prawidłowe (możliwe, że nigdy nie będzie). Już nie wspominając, że byłaby to dość nudna i/lub dość smutna perspektywa.

Btw. Temacik, i to dość pokaźny, o deja vu już mamy: http://forum.onepiecenakama.pl/Temat-Deja-vu

Tego nie zamykam ani nie kasuję, bo a nuż ktoś będzie chciał jeszcze w przyszłości podzielić się z nami jakąś mniej lub bardziej chorą teorią Smile

"Wyobraź sobie, że Twoje marzenie znajduje się na szczycie drzewa."
[Obrazek: M21c9OC.jpg]
08.10.2010 14:28
Kyouchika Offline
Pomywacz
Pirat

*
Liczba postów: 991
Nasze chore teorie powiadasz... ogólnie rzecz biorąc też mam jedną xD (kto wie, może nie tylko ja ;P ?)
Konkretnie, patrząc na moje jakże wspaniałe życie (sen, szkoła, komputer, telewizor, w między czasie spacery z psem - podsumowując, ciągła powtarzalność tych samych czynności) zastanawiam się, czy my - ludzie nie jesteśmy w rzeczywistości czyimiś simsami xD. Ktoś "z góry" wydaje nam jakieś polecenia, a my je po prostu wykonujemy xD.
Chociaż muszę przyznać, że jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, w której ktoś zginąłby w sposób podobny do tego, w który to robiło się to z simsami xD.
08.10.2010 14:57
Szczery Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 4,642
Kyouchika- http://www.collegehumor.com/video:1922223 Tongue

To ja swoją drogą miałem kiedyś teorię, że człowiek w odpowiedniej fazie snu jest w stanie dzięki swej mocy psy przewidywać, co się zaraz stanie? Po czym to wywnioskowałem? Po wielu sytuacjach, w których jakieś niespodziewane, budzące mnie zdarzenie, miało odpowiedni "wstępniak" w śnie. Klasyczna sytuacja - zanim się spadło z łóżka, najpierw w śnie zjawiało się zagrożenie upadku z wysokości Tongue

[Obrazek: zbojcerzemaszeruja_kopia3.jpg]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.10.2010 19:52 przez Szczery.)
09.10.2010 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Bafat Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 84
Fifti ja poszerzę Twoją teorie,
czego się nauczyłeś w poprzednim życiu, łatwiej Ci przychodzi w tym. I dzięki temu powoli ludzkość dąży do idealności;D.

Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy dlaczego nie zaczniesz od dziś?
09.10.2010 19:59
Magnic Offline
Gość
Pirat

*
Liczba postów: 7
Oto moja "chora" teoria (a nawet kilka)
Każdy ale to KAŻDY na świecie ma gdzieś swojego sobowtóra który może: mówić innym językiem, mieć inne ubrania, inną rodzinę, innych przyjaciół ale jednak będzie wyglądał tak jak "ja".
Człowiek żyje głównie z instynktów i niczego więcej. Jedzenie, picie, "rozmnażanie się" to są niektóre z naszych instynktów (wiem, że niektórzy też na to wpadli)
Żyjemy na dobrą sprawę tylko po to aby umrzeć. Możemy robić najróżniejsze rzeczy podczas życia ale i tak zawsze umrzemy.
Człowiek (wiem się powtarzam) może zyskać PEŁNĄ władze nad swoim duchem (umysłem) i ciałem. Możemy się nauczyć tak jak kiedyś władać magią (tak wierze w magie i mam swoje PRYWATNE powody). Co więcej: uważam, że człowiek może się poprzez wiarę (w siebie) i trening, stać się taki jak w DragonBall (wiem, wiem jak to brzmi ale myślę, że to możliwe. Podczas testów nie ucierpiało żadne zwierze). Wszystko tkwi w nas i w naszych umysłach. Im bardziej uważamy, że to wszystko (wiara, nadprzyrodzone moce) to bujda to tym bardziej nam się to nie uda, trzeba mieć otwarty umysł (tak wiem, że to jak z filmu -.-...).
Nie ma czegoś takiego jak "mądrzy" ludzie, tzn są ale jest ich bardzo mało. Jak ktoś uważa, że tych głupich jest mało to znaczy, że miał szczęście (albo nieszczęście) spotkać głównie tych mądrzejszych.
Opieranie własnych teorii o "bo tak myślę" bez żadnych faktów jest właśnie GŁUPOTĄ.
Jest (niestety) coś takiego jak alergia na głupotę.

Dobra więcej nie pamiętam ale i tak dość sporo popisałem. Części nie pisałem bo uważam, że gdzieniegdzie nie trzeba aż tak wyjaśniać (no chyba tak mało kumaci nie jesteście, co nie?). Dobra tyle ode mnie.
09.10.2010 21:54
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 585
Magnic, ja się z Tobą zgadzamTongue. Uważam iż człowiek nie ma żadnych ograniczeń a sam sobie je tworzy swoją wiarą/niewiarą(świadomą i niestety też podświadomąTongue)Tongue. Były przypadki przekraczania granic ludzkich możliwości podczas hipnozy czy szoku...Kupa pierwszych badaczy Australii twierdzi też, że szamani aborygenów potrafili przekazywać informacje telepatycznieO.O Od tak by się zgromadzili na ognichoTongue. No ale ja twierdzę, że nie ma absolutnie żadnych granicTongue.
Co do simsów....mój gracz to idiotaXD. Nie, wierzę w dużo rzeczy ale nie w toTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
[Obrazek: h3sygn.png]
10.10.2010 20:49
Tomoko Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 36
A ja mam taką teorię, że całe nasze życie to taki jeden wielki sen. Kiedy umieramy to tak naprawdę tylko się budzimy i wtedy dopiero zaczyna się nasze prawdziwe życie ^.^" Potem znów umieramy i okazuje się, że to też był sen... I tak w kółko i w kółko przez wieki!
02.11.2010 04:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
olsonne Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 60
A moja chora teoria..
Popieram Kyouchikę- może naprawdę ktoś z góry nami steruje jak w simsach? Uważam też, że człowiek byłby zdolny do takiego latania i Kamehameha jak w DB, tylko to by wymagało niesamowitego wysiłku.
Ah.. marzenieTongue

"Spójrz! Popatrz! Widzisz różnicę? Bo ja różnicę widzę"
02.11.2010 11:35
Speed1111 Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 64
Poziom ostrzeżeń: 5%
Ja kiedyś miałem teorie, że każdy człowiek jest bogiem i stąd wzięły się aniołowie i bogowie, bo niektórzy ludzie, czyli ci wyjątkowi, umieli wskrzesić w sobie siłę natury poświęcając całe życie nauki xD. Pewnie dlatego Zeus, to staruszek hehe

[Obrazek: Speed1111.jpg]
02.11.2010 13:33
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama