Aktualny czas: 24.10.2017, 07:56 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Wracamy do wydawania bieżących rozdziałów One Piece!
Rozdział 881 już na stronie!
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nasze fetysze, fiksacje i inne takie
Autor Wiadomość
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 371
Poziom ostrzeżeń: 0%
nasze fetysze, fiksacje i inne takie
Tak jak w temacie... fetysze, fiksacje i inne takie. Podzielcie się z innymi... oczywiście jeśli chcecie.

ja to zrobię ale jak wstanę.

(jeśli temat w złym dziale to przenieście)

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
15.04.2009 01:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Vegi Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 522

Uwielbiam odgłos odkurzacza i kropli uderzających o okno Big Grin Relaksują mnie, jak nic innego.
Fiksację mam taką, że odrażają mnie strasznie mrówki. Dziwne, bo z pająkami czy wijami nie mam żadnego problemu. Mogę wziąć na ręce i nic Tongue Jednak jak zobaczę mrówkę, to wolę nawet nie podchodzić :]

[Obrazek: za_oga_strzelc_w_sygna.jpg]
Lubię placki.
22.04.2009 13:37
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Przy czytaniu denerwuje mnie najmniejszy szmer, nie mogę się wtedy skupić Wink

Rano wkurza mnie śpiew ptaków i szczekanie psów, na szczęście w okolicach akademików nie ma za wiele tych drugich.

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
22.04.2009 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Ja uwielbiam kobiece brzuchy.... ^ ^ Poza tym mam chyba nerwicę natręctw, bo jak sobie o czymś pomyślę, co zrobiłem, to myślę, że zrobiłem źle, i muszę czasami zrobić drobną rzecz ze 3 razy albo tą rzecz ze 3 razy sprawdzic Tongue Np. czy zamknąłem drzwi, czy dobrą nogą wlazłem do łóżka i takie tam... ^^' Nie jest to bardzo częste, ale zdarza się. Poza tym lubie niekontrolowanie wydrzeć nagle ryj tylko po to, żeby się wydrzeć i mieć z tego satysfakcję Tongue No i rzucam ciągłymi aluzjami seksulanymi, ale to wielu tak ma Tongue (z tymże u mnie to obsesja Tongue)

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
22.04.2009 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088

Jak byłam młodsza, to musiałam mieć wszystko "po równo" (; Jak machnęłam prawą nogą, to zaraz musiałam machnąć prawą tyle samo razy, albo jak jedną nadepnęłam na złamaną płytę chodnika to zaraz drugą też musiałam, bo inaczej czułam się cięższa z jednej strony (:

Teraz na szczęście już mi trochę minęło, ale i tak do dzisiaj jak jestem w domu u rodziców to ja dzielę winogrona albo truskawki, żeby było po równo dla wszystkich, nie tylko ilością ale wielkością owoców również d;

[Obrazek: h3sygn.png]
22.04.2009 18:43
Grigorij Offline
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,248

Chlor napisał(a):Jak byłam młodsza, to musiałam mieć wszystko "po równo" (; Jak machnęłam prawą nogą, to zaraz musiałam machnąć prawą tyle samo razy, albo jak jedną nadepnęłam na złamaną płytę chodnika to zaraz drugą też musiałam, bo inaczej czułam się cięższa z jednej strony (:
Mam to samo do dzisiaj. Nawet jak się uderzę z prawej strony to celowo uderzam się z lewej dla równowagi.
Vegi napisał(a):Uwielbiam odgłos odkurzacza
Ja też. To jest rewelacja. Gra odkurzacz to wtedy chce mi się spać i w ogóle mnie odpręża.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
22.04.2009 18:55
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,088

A czy rodzicie usypiali was odkurzaczem? Bo generalnie dzieci często się uspokajają przy szumie wody, suszarki, odkurzacza, samochodu i jeszcze paru innych rzeczy (w zależności od dziecka - moja córusia lubi odkurzacz i okap kuchenny). I jak się często coś takiego stosuje w domu, to potem zostaje na starość, że się lubi (;

22.04.2009 19:08
xaton Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 567

Ja się baaaaaaaaaaaałeeeeem odkurzacza jak i innych wydających odgłosy urządzeń elektrycznych a co dopiero żebym spał przy nimTongue. Za to najlepiej mi się zasypiało kiedy jechałem samochodemTongue. Momentalnie zasypiam do dziśTongue.
A co do obsesji to kocham lody truskawkoweTongue. Zwykle nie kupuję innych bo wiem, że każda kulka truskawkowych jest lepsza niż jakakolwiek innaTongue.

Patrz na świat jak pedofil patrzy na dziecko:P.
22.04.2009 21:06
Najuch Offline
Bóg Urlopu
Pirat

*
Liczba postów: 912

Ja wolę cytrynowe i wiśniowe.

Generalnie moją obsesją są seks i poezja śpiewana. I o ile nad tą pierwszą potrafię zapanować, by nie zostać człowiekiem uzależnionym, to z tą drugą nie ma już tak dobrzeTongue Jeśli chodzi o fetysze to zawsze byłem maniakiem kobiecych biustówTongue
Cholernie boję się wysokości, samolotów, prędkości i jakichkolwiek sportów ekstremalnych lub kontuzjogennych (poza piłką nożną i koszykówką). Ogólnie też nienawidzę gorących w opór rzeczy.

Posłuchaj jak śpiewam i gram:):
http://www.myspace.com/lukaszjedrys
23.04.2009 00:48
Shizumu Offline
I Oficer
Pirat

*
Liczba postów: 423

Najuch napisał(a):Jeśli chodzi o fetysze to zawsze byłem maniakiem kobiecych biustówTongue
A ja nóg i oczu (tych prawdziwych, a nie tych w przenośni Tongue) Smile

Chlor napisał(a):Jak byłam młodsza, to musiałam mieć wszystko "po równo" (;
A ja do dzisiaj mam trochę pedantyczne zapędy. Jak coś stawiam na biurku to nie może to stać byle jak, musi być równiutko pod ścianą albo przy krawędzi, zeszyty i książki nie mogą leżeć jedna na drugiej "luzem" - wszystkie muszą być równiutko od największej na spodzie do najmniejszej na wierzchu Smile

[Obrazek: podpis2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
23.04.2009 07:32
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama