Aktualny czas: 15.11.2018, 08:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Na stronie pojawiły się już nowy rozdział Op924 Zapraszamy do czytania:)
Jednocześnie przypominamy, że za tydzień przerwa.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nasze fetysze, fiksacje i inne takie
Autor Wiadomość
Grigorij Online
Yonkou
Pirat

*
Liczba postów: 3,334
Poziom ostrzeżeń: 0%

Chlor napisał(a):Teraz na szczęście już mi trochę minęło, ale i tak do dzisiaj jak jestem w domu u rodziców to ja dzielę winogrona albo truskawki, żeby było po równo dla wszystkich, nie tylko ilością ale wielkością owoców również d;
Tutaj jest odstępstwo od reguły. W takich przypadkach zawsze dzielę tak żeby dla mnie było najwięcej.

[Obrazek: vYg1BTA.png]
23.04.2009 08:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,133

Grigorij napisał(a):
Chlor napisał(a):Teraz na szczęście już mi trochę minęło, ale i tak do dzisiaj jak jestem w domu u rodziców to ja dzielę winogrona albo truskawki, żeby było po równo dla wszystkich, nie tylko ilością ale wielkością owoców również d;
Tutaj jest odstępstwo od reguły. W takich przypadkach zawsze dzielę tak żeby dla mnie było najwięcej.

Nie no to wiadomo. Tylko, że ja rozdzielam na talerzyki po równo, bo nie wiadomo, kto który weźmie, ale podjadam przy tym rozdzielaniu, jak np zostaną 2 duże truskawki na 6 osób (; W końcu należy się coś za pracę.

[Obrazek: h3sygn.png]
23.04.2009 10:27
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Ja mam coś takiego, że jeżeli gdzieś idę, to idę szybko... Nieważne, czy to spacer z dziewczyną czy pójście do sklepu, idę z najwyższą możliwą prędkościąTongue Potem mam opierdziel od kobiety za to... xD

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
23.04.2009 10:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Chlor Offline
Yonkou
Łowca Piratów

*
Liczba postów: 2,133

Wąski napisał(a):Ja mam coś takiego, że jeżeli gdzieś idę, to idę szybko... Nieważne, czy to spacer z dziewczyną czy pójście do sklepu, idę z najwyższą możliwą prędkościąTongue Potem mam opierdziel od kobiety za to... xD

Hahaha (; Ja też. Ino pod koniec ciąży musiałam zwolnić, bo już nie miałam siły <: Ale teraz z wózkiem znowu pociskam jak szaleniec i wyprzedzam inne mamuśki z wózeczkami d;

[Obrazek: h3sygn.png]
23.04.2009 10:45
Wąski Offline
Naczelny Enufil
Pirat

*
Liczba postów: 620

Ja po prostu wychodze z załżenia, że jak mam gdzieś dojść, to żeby dojść tam jak najszybciej (żadnych skojarzeń proszę ;]). A, zapomniałem. Ja uwielbiam oglądać mecze piłki nożnej (wiadomo, Liga Mistrzów). I fiksacja z tym związana jest taka, że mój standardowy zestaw na mecz to: paczka fajek, szalik kibica, popielniczka, litr jakiegoś napoju i taboret na którym wszytko leży tak, jak zawsze ma leżeć: fajki po lewej, zapalniczka zaraz koło nich, popielnia po prawej, szalik na kolanach, butla z napojem po środku Big Grin

[Obrazek: wskasygna3.jpg]
23.04.2009 10:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post Return to top
Caellion Offline
Bosman
Pirat

*
Liczba postów: 374

wypada bym ja opisał...

lubię jak dziewczyna ma dość jasną skórę (albo "jaśniejszą niż śnieg")... kobiety brzemienne - są wtedy specyficznie ładne
łatwo sie denerwuję... nie lubię mieć wrogów... lubię czekoladę....

dopiszę jak pomyśle

[Obrazek: alj9mx.jpg]

“Do what I do. Hold tight and pretend it’s a plan!”
“This is who I am, right here, right now, all right? All that counts is here and now, and this is me!”
“We’re all stories, in the end. Just make it a good one, eh?”
"Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą cię ranić..."
23.04.2009 23:37
Komimasa Offline
Ślimaczek
Admirał Floty

*
Liczba postów: 5,712
Poziom ostrzeżeń: 5%

Jak masz jakiś pomysł to mi powiedz bo ja pojęcia nie mam.

Oprócz OPBig Grin Tylko wpierw pwBig Grin

Niebieski fryz mamy i razem się trzymamy!
[Obrazek: tXwp6nO.png]

23.04.2009 23:44
Zawisza Offline
Szczur Lądowy
Pirat

*
Liczba postów: 13

niecierpię opalenizny... kojarzy mi się z wieśniakami (nie ludźmi ze wsi tylko typowymi prostakami), jak z kimś gadam i nie dostrzegę koloru oczu to jestem chory, muszę odwracać kołdrę i poduchę tak, aby guziki, zamki czy cokolwiek innego było jak najdalej od mojej twarzy Big Grin gdy pada deszcz, pierwsza rzecz jaką robię to... spacer... uwielbiam jak pada... mam awersję do urzędów i prawie nigdy sam nie chodzę do takowych, jakbym się ich bał. Mam chorą facynację krwią... mógłbym patrzeć godzinami. Odnajduję się tylko w bałaganie, w porządku nic znaleśc nie mogę. No i na koniec dodam, że uwielbiam kolor zielony... a zwłaszcza zielone oczy Big Grin

[Obrazek: .gif] [Obrazek: .gif] [Obrazek: .gif]
05.05.2009 23:19
Fantomas Offline
Pirat
Pirat

*
Liczba postów: 296

Budzę się 06.40, do 06.55 biorę kąpiel, a potem leżę do góry brzuchem do 07.30, tak że ledwo zdążam umyc zęby, ubrac się, spakowac (niekiedy nawet odrobic lekcje) itp.
19.05.2009 20:55
Bink Offline
Majtek
Pirat

*
Liczba postów: 86

Uwielbiam patrzeć na zieloną trawę, drzewa, pagórki czy mech. W ogóle wole drzewa od ludzi i mógłbym łazić po lesie godzinami (jak już uda mi się do jakiegoś ruszyć dupsko - jestem niesamowicie leniwy Wink ). Nie trawię natomiast parków: wybrukowane ścieżki i wyrównany teren po prostu mnie zniechęcają. Poza tym nie znoszę patrzeć jak ktoś chodzi w sandałach/klapkach/japonkach bez skarpetek.

[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.
23.05.2009 18:22
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Wymiana
One Piece Vampirciowo Fairy Tail Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Kontakt | One Piece Nakama | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Mapa Nakama